Nickelback

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
Nickelback? - tak tak to ja :D uwielbiam ich piosenki :) Może dla tych, którzy słuchają metalu i mocniejszego rocka, to Nickelback to kicz, ale cóż są gusta i guściki. Dla mnie są nieźli ^_^
 

Centurione

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Nysa
Nickelback jest dobry... Chociaż wokalista ma tak charakterystyczny głos, ze po pewnym czasie wydaje się, ze wszystkie piosenki sa takie same. Ale są dobrze, to fakt.
 

Forbidden

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
z dziczy ;)
pierwszy raz? usłyszany w radiu kawałek 'how you remind me', nie pamiętam kiedy. nawet nie wiedziałam, jak się nazywają.
kolejny? od koleżanki. to ona mi wysłała link z ich piosenką. po pewnym czasie pokochałam tą muzykę. niektóre teksty są naprawdę głebokie, wzruszajace.
a najlepsze w nich jest to, że pomimo sławy, nadal noszą jeansy i t-shirty.
 

alakcairiel

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nickelback to jeden z moich ulubionych zespolow. Uwielbiam ich. Mialam nawet szczescie i bylam na ich koncercie. Naprawde niezapomniane chwile...
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Lubię, wokalista ma bardzo ujmujący głos, ale za muzyką nie przepadam jakoś wyjątkowo.
Lubię Never Gonna Be Alone, If Everyone Cared, Photograph
 

jasiu15

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Taki typowy rock do radia, zespol jakich wiele, dosyc mdly i nijaki, moze dlatego sobyl jako taka popularnosc? W kazdym razie nie jest to muzyka do delektowania sie, a raczej produkt... Zbyt gladkie i nieszczere to aby nazwac to rockiem z prawdziwego zdarzenia.
 

Xana

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kraków
Lubię piosenki Nickelback, ale nie zagłębiałam się jakoś w ich płytotekę, czy biografię. Z reguły słucham tego, co najbardziej jest komercyjne ;d
Uwielbiam "Someday" (głównie przez teledysk, który jest IMO świetny) i "Because of you".
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Lubię większość ich piosenek, wszystkie są bardzo rytmiczne, wpadają w ucho. Pamiętam, że jakiś czas temu słuchałam ich namiętnie, ale przeszło mi. Znam wszystkie piosenki, te bardziej znane. Najbardziej podoba mi się piosenka "If everyone cared". Przesłanie jest wzruszające, ale i prawdziwe. Szanuję ten zespół i uważam, że jest jednym z najlepszych rockowych zespołów, które słyszałam.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Fakt, że komercha. Ale oddać trzeba wokaliście, że ma dobry głos. Marnuje się w tym zespole.

http://www.youtube.com/watch?v=lVA0vHrG89U
 

Drozdu

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
50
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Głos ma świetny, szkoda, że nie zabrał się za coś lepszego.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Kiedyś zespół był fajny, trochę ich słuchałem, przyjemny rock. Ale teraz nowe płyty są jakieś dziwne, coraz gorsze moim zdaniem...szkoda czasu.
 

Wolnomyśliciel

Mizantrop ♠
Dołączył
13 Grudzień 2011
Posty
848
Punkty reakcji
8
W tym przypadku ciężko o jedną ulubioną piosenkę bo wiele jego piosenek jest po prostu GENIALNYCH na przykład "Savin me" czy też How "You Remind Me"



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
Do góry