Nickelback

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Profesionalna komercja, tak to nazwę. ;p
Nie można im w zasadzie nic zarzucić, ale żadnego błysku także nie ma.

I drażniące trochę, że Chad Kroeger nie do końca śpiewa swoim naturalnym głosem. ;p
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Ja osobiście uwielbiam ten zespół. :) Mam trzy ich płyty : The state , The Long Road i wersję ,, specjalną'' (tj. z dodatkiem) płyty All The Right Reasons. Mam zamiar dalej kolekcjonować ich płyty bo przemawia do mnie ta muzyka. :) A teraz pytanie. Ma ktoś w wersji mp3 piosenkę : Cowboy Hat? :niepewny:
 

ibanez

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Mi czasami zdarza się posłuchać Nickelback, są trochę komercyjni ale nie przeszkadza mi to zbytnio, jest wiele bardziej komercyjnych zespołów...

Ich muzyka wpada do ucha, lekko się słucha więc ok :)

Moje ulubione piosenki to:
"If everyone cared"
"Far away"
"Photograph"
"Hero"...
 

g'core

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
256
Punkty reakcji
2
Miasto
Katowice
O, jest i temat o tym zespole. No to tak, dla mnie ten zespół to porażka. Grają tak bezpłciowo, że strach się tego tykać. Przesłuchałem wszystko i mają (wg. mnie) dosłownie JEDNĄ znośną piosenkę tj. "Animals"
 

redhotka

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
103
Punkty reakcji
0
Kiedyś ich uwielbiałam, potem na jakiś czas mi minęło teraz znowu ich lubię,ale już nie tak jak kiedyś.
Jednej ulubionej piosenki nie mam, ale najbardziej mi się podobają:if everyone cared, far away,hero, someday, photograph, too bad i next contestant
 

Niula

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Jelenia Góra
Kiedyś ich uwielbiałam, potem na jakiś czas mi minęło teraz znowu ich lubię,ale już nie tak jak kiedyś.
Jednej ulubionej piosenki nie mam, ale najbardziej mi się podobają:if everyone cared, far away,hero, someday, photograph, too bad i next contestant
Właśnie się poczułam, jakbym patrzała w lustro. :lol: Chodzi mi to o piosenki xD
Pozdrawiam
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
nawet niezla gitara i niezly wokal tylko sie strasznie zeszmacili i skomercjalizowali. Kiedy slysze ich utwory obok Rihanny czy Girls Aloud to mnie skreca....
 

Viento

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Nilfgaardu
Szczerze mówiąc nawet lubię ten zespół... Najbardziej mi się w nim podoba chyba głos wokalisty ^^.
 

xxfobxx

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kalisz
ja lubię.
tzn. kocham..xdd

Someday
Fair Away
i jakies tam jeszcze tylko zapomniałam tytułuu..!
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Jakąś ten zespół do mnie nie przemawia. Rockstar jest całkiem całkiem, podoba mi się głos wokalisty, ale ja bym go trochę inaczej użył ^_^
 

int

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię płytę All The Right Reasons, prawdopodobnie za sprawą piosenki If everyone cared, którą często słyszałem w radiu ;) Z ostatniej płyty ciekawa jest też Burn it to the ground. Generalnie dobry zespół :) Chad Kroeger ma fajny głos, ma też fajną piosenkę Into the Night.
 

dzeks

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Bytom
Też lubię Nickelback. Ulubionymi moimi utworami są: How You remind Me, Far Away, Rockstar, Savin Me,Animals i Hero :p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Nawet lubię ten zespół, najlepiej kojarzę kawałki Flat On The Floor, Animals, Hero, Believe It Or Not.
 

Inesss96

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
138
Punkty reakcji
0
Uwielbiam Nickelback x33 moje ulubione piosenki to Far Away i Savin me
 

cbrf3

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Super wykonawcy ,bardzo lubię słuchać tego zespołu i wszystkim gorąco polecam BB)
 
Do góry