Nerwica. Szukam wsparcia

Szukamwsparcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2020
Posty
12
Punkty reakcji
1
Hej, od 13 lat walczyłam z nerwica i dopiero teraz udaje mi się to zrobić.. z racji tej ze jestem z tym sama, szukam ,,internetowego przyjaciela,, kogoś do kogo mogę się odezwać kiedy potrzebuje, pogadać, popisać.
Czy mial ktoś, albo ma nerwice lękowa jak ja?
Mozemy podzielić się ,,doświadczeniami,, 🙃
 

blaszanozeba

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
55
Punkty reakcji
1
Dalej chodzisz do psychologa? Leczysz się psychiatrycznie już wyszłaś z twardych leków? Ja przez kilka lat bralam Fluoxetyne, od kilku miesięcy w odstawce, a bywa różnie, bywa, że muszę wspomagać się Neurexanem i Validolem.
 

glowonog

feniks
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
998
Punkty reakcji
41
Nie wiem, czy jest dobrym pomysłem przelewać swoje prywatne oświadczenia, czasem bardzo szczegółowe na innego człowieka, który może to wykorzystać :) W sensie... psychologa do milczenia zobowiązuje prawo. Internetowego powiernika tajemnic nie wiąże nic.

Jest jeszcze jedna kwestia - dla internetowego powiernika prędzej, czy później staniesz się wampirem energetycznym, z którym będzie musiał coś począć. Przekazując komuś bardzo osobiste doświadczenia stajesz się z nim w bardzo osobistej relacji. W pewnym momencie obydwoje się od siebie uzależnicie. Ty będziesz miała potrzebę wypisania się, bo będzie Ci po tym lżej, a on będzie tym obciążany. Może się w Tobie zauroczyć, a Ty będziesz miała kolejny problem :) On zresztą też. W pewnym momencie wyjścia pozostaną dwa - zrywacie kontakt, albo się spotykacie.
 
Do góry