Nerwica. Szukam wsparcia

Szukamwsparcia

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Hej, od 13 lat walczyłam z nerwica i dopiero teraz udaje mi się to zrobić.. z racji tej ze jestem z tym sama, szukam ,,internetowego przyjaciela,, kogoś do kogo mogę się odezwać kiedy potrzebuje, pogadać, popisać.
Czy mial ktoś, albo ma nerwice lękowa jak ja?
Mozemy podzielić się ,,doświadczeniami,, 🙃

blaszanozeba

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Dalej chodzisz do psychologa? Leczysz się psychiatrycznie już wyszłaś z twardych leków? Ja przez kilka lat bralam Fluoxetyne, od kilku miesięcy w odstawce, a bywa różnie, bywa, że muszę wspomagać się Neurexanem i Validolem.

glowonog

feniks
Punkty reakcji
41
Nie wiem, czy jest dobrym pomysłem przelewać swoje prywatne oświadczenia, czasem bardzo szczegółowe na innego człowieka, który może to wykorzystać :) W sensie... psychologa do milczenia zobowiązuje prawo. Internetowego powiernika tajemnic nie wiąże nic.

Jest jeszcze jedna kwestia - dla internetowego powiernika prędzej, czy później staniesz się wampirem energetycznym, z którym będzie musiał coś począć. Przekazując komuś bardzo osobiste doświadczenia stajesz się z nim w bardzo osobistej relacji. W pewnym momencie obydwoje się od siebie uzależnicie. Ty będziesz miała potrzebę wypisania się, bo będzie Ci po tym lżej, a on będzie tym obciążany. Może się w Tobie zauroczyć, a Ty będziesz miała kolejny problem :) On zresztą też. W pewnym momencie wyjścia pozostaną dwa - zrywacie kontakt, albo się spotykacie.

Do góry