Neonaziści

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Tak zapewne by było bo synteza socjalizmu z nacjonalizmem jest procesem naturalnym. Nie da się być nacjonalista nie będąc w kwestiach gospodarczych pro-socjalnym, nie da się być np. liberałem bo to wyklucza tworzenie narodowej wspólnoty.

Czyli innymi słowy nie można ludziom dać wolności, bo przestaną się organizować we wspólnotę ?

Poza tym przecież to nie państwo ma organizować naród, tylko naród ma organizować państwo, więc jakoś nie widzę też konieczności syntezy nacjonalizmu z socjalizmem.
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
Czyli innymi słowy nie można ludziom dać wolności, bo przestaną się organizować we wspólnotę ?

Poza tym przecież to nie państwo ma organizować naród, tylko naród ma organizować państwo, więc jakoś nie widzę też konieczności syntezy nacjonalizmu z socjalizmem.

Liberalizm gospodarczy nie ma nic wspólnego z wolnością. Teorie takie są zręczną manipulacją. Wolny rynek tworzy niewolnictwo i wypacza wszelkie wartości, dla mnie jest to zbrodnicza ideologia. Ludzie, którzy miłują bardziej swoją "wolność" osobistą od siły własnego kraju są skazani na marny koniec - prędzej czy później. A nie da się budować silnego państwa , niezależnego od innych w warunkach wolnorynkowych.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
A nie da się budować silnego państwa , niezależnego od innych w warunkach wolnorynkowych.

Czemu nie ? Pod warunkiem, że państwo chroni krajową gospodarkę przed uzależnieniem od "wielkiego kapitału" nie widzę tu nic niemożliwego.

Ludzie, którzy miłują bardziej swoją "wolność" osobistą od siły własnego kraju są skazani na marny koniec - prędzej czy później.

Warto dostrzec, że to właśnie państwo powinno być gwarantem wolności osobistej obywateli. Budowanie silnego kraju jest więc wtedy działaniem na rzecz własnej wolności. Gorzej gdy państwo przestaje realizować to podstawowe zadanie i interes państwowy rozmija się z interesem narodowym. Wtedy nieważne jak silne było by państwo obywatel jest niewolnikiem we własnym domu.
 
R

RobSon_85

Guest
No niestety smutna jest prawda taka że na świecie nigdy niebyło, nie ma i nie będzie sprawiedliwości. Co by się nie stało czy wojna czy zaraza czy kataklizm przetrwają tylko najśilniejsi i mam nadzieje że nie neonaziści. Co do nich to mam d*pie tych chorych frajerów. Na więcej nie zasługują by o nich pisać.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
No niestety smutna jest prawda taka że na świecie nigdy niebyło, nie ma i nie będzie sprawiedliwości. Co by się nie stało czy wojna czy zaraza czy kataklizm przetrwają tylko najśilniejsi i mam nadzieje że nie neonaziści. Co do nich to mam d*pie tych chorych frajerów. Na więcej nie zasługują by o nich pisać.
Frajerem możesz nazwać kogoś ze swojej żydowskiej rodziny,ale na szczęście takie osoby jak ty są tylko twarde w internecie.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Frajerem możesz nazwać kogoś ze swojej żydowskiej rodziny

.uwizdop andog ćśontęjeimu ędwardan ot aniasip eibosops op adyŻ eicyrkyW​
:D
Jednak sądząc po stosunku większości ludzi do nazistów to otaczają nas sami Żydzi, przyjmując to kryterium :)
 
R

RobSon_85

Guest
Frajerem możesz nazwać kogoś ze swojej żydowskiej rodziny,ale na szczęście takie osoby jak ty są tylko twarde w internecie.

To to sobie prze..... Jeśli uważasz że ja i moja rodzina jesteśmy żydami to się grubo mylisz. Nie jestem żydem a ze swojej odpowiedzi wynika że ty jesteś NEONAZISTĄ

I za wczasu weź sobie chłopcze lepiej na wstrzymanie bo tacy jak ty wszędzie, szybko i tragicznie kończą!!!
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Użytkowników Enes i RobSon_85 proszę o uspokojenie nerwów. Chyba, ze chcecie aby posypały się warny.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Neonazizm jest stworzony i kontrolowany przez służby a celem jest by społeczeństwo traktowało walkę z imigracją , sprzeciwem wobec propagandy gejowskiej i radykalnemu ateizmowi jako Nazizm a organizacje prawicowe i narodowe jako nazistowskie. Najlepszy przykład to Niemcy. Tym kraju przez 10 lat gang Nazistowski zamordował kilku Turków i Policjanta . Niemcy pogardzają Turkami i mogli nie szukać morderców ale morderstwo policjanta i ukrywanie się przez wiele lat jest nie możliwe . Policja morderstwo policjanta traktuje poważnie i uruchamia wszystkie służby i złapanie mordercy jest najważniejsze i po złapaniu dostaje łomot. Okradanie Banków przez wiele lat nie jest możliwe jest ochrona i kamery. Każdy Bank ma połączony alarm z policją i po alarmie policja od razu ściga tych ludzi. Ci ludzie współpracowali policja i za to mogli popełniać czyny kryminalne .Polacy którzy wierzą Nazizm i nalezą do organizacji Honor i Krew są agenturą NPD która chce zabrać nasze Ziemie Zachodnie. Tak samo było 2 RP Hitler sponsorował i dotował organizacje Nazistowskie . Biorą udział manifestacjach NPD a koncerty Niemczech na które zapraszają organizuje NPD i zawsze są tam członkowie tej partii. Nazizm ma charakter satanistyczny .

Czciciele czarnego słońca

Dziś ten pałac jest muzeum i dyrektor opowiada jak różne grupy satanistyczne chcą na tym terenie odprawiać czarne msze i inne uroczystości . Tym miejscu można zobaczyć pentagram a środku tego znaku swastykę. Nazizm ma charakter Satanistyczny.
W podobnym tonie wypowiadał się wokalista zespołu Gorgoroth Kristian Eivind Espedal (pseud. Gaahl). Komentując w telewizji NRK 1 serię podpaleń chrześcijańskich świątyń w Norwegii dokonanych przez tamtejszych satanistów, powiedział: „To jedna z tych rzeczy, które popieram w stu procentach, i uważam, że takich podpaleń powinno być znacznie więcej w przyszłości. Musimy zniszczyć wszystkie formy chrześcijańskiej i semickiej religii, jakie znajdują się na świecie. Jedynie satanizm daje każdemu człowiekowi wolność”Ci sataniści należeli do organizacji Nazistowskich i słuchali NSBM (Narodowo-Socjalistyczny Black Metal) który znieważa chrześcijaństwo .
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
To to sobie prze..... Jeśli uważasz że ja i moja rodzina jesteśmy żydami to się grubo mylisz. Nie jestem żydem a ze swojej odpowiedzi wynika że ty jesteś NEONAZISTĄ

I za wczasu weź sobie chłopcze lepiej na wstrzymanie bo tacy jak ty wszędzie, szybko i tragicznie kończą!!!
Moge skończyć tragicznie,ale w imię idei,a nie jak ty żyć,żeby żreć,siedzieć na d*pie i nic nie robić.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Po IIWŚ był program trzy "D" - demilitaryzacja, denazyfikacja i demokratyzacja. Wtedy jakoś tak intuicyjnie odbierało się nazizm jako dotyczący tylko Niemiec.
Z dyskusji wynika, że tak nie jest. Więc co to znaczy nazizm?
Jeśli to jest ogólne, a nie tylko niemieckie, to ostatnia wypowiedź Baraka Obamy o nazistowskich obozach byłaby obciążająca także dla części Polaków?
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
31
Miasto
Pomorze Zachodnie
Wtedy jakoś tak intuicyjnie odbierało się nazizm jako dotyczący tylko Niemiec. Z dyskusji wynika, że tak nie jest. Więc co to znaczy nazizm?

Znaczy dokładnie do samo co w przypadku niemieckiego nazizmu, z tą różnicą, że rolę "rasy panów" przejmują Słowianie.

Polacy którzy wierzą Nazizm i nalezą do organizacji Honor i Krew są agenturą NPD która chce zabrać nasze Ziemie Zachodnie.

Główna "centrala" B&H znajduje się w Wielkiej Brytanii.
To dość ironiczne, że największa organizacja neonazistów jest grupą międzynarodową.
Chociaż mam dziwne wrażenie, że gdyby na serio udało się C18 zrealizować swoje cele to, w następstwie "biali bracia" rzucili by się sobie do gardeł :)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Czy nazizm na pewno nie znaczy tego samego, co narodowy socjalizm?
Bo jak chodzi o przekonanie Słowian, że są rasą wyższą od innych, to na pewno nie jest ich wielu. NSDAP - Narodowo Socjalistyczna Niemiecka Partia Pracy rządziła w Niemczech i jednym z jej haseł była wyższość rasy nordyckiej nad innymi. Ideał nordyka - blondyn jak Hitler, wysoki jak Goebbels i smukły jak Goering. Powtarzam ten banał, bo dowodzi stopnia prawdziwości teorii rasowej. W Polsce takiej partii nie ma.
W Niemczech Hitlera panowała teoria, że Niemcy (ludzie) są NARODEM panów. Początek słowa bazizm (NA) nie jest wzięty z nacjonalizmu, od narodu?
Jest w Polsce jakaś silna organizacja, któras głosi, że Polacy są narodem panów? Może tu głoszą wyższość rasy dynarskiej nad innymi?
Czy w P{olsce był nazizm już wxześniej? Bo tak często mówi się o odradzaniu nazizmu, który jest nazywany neonazizmem. Moze być coś odraszajacego się, coś NEO w kraju, gdzie nie było nazizmu?
Bo jak chodzi o :Falangę Piaseckiego, to był faszyzm. A o defaszyzacji nie słyszałem ...
 
R

RobSon_85

Guest
Głupi jesteś dzieciaku jeśli tak mówisz,pewnie jesteś pedałem z full capem na głowie jeżdżącym na desce,ale wszyscy zapłacicie za swoje czyny w danym czasie.

No ekstra. Chyba będe pierwszym Metalem z capem na głowie jeżdżącym na desce :023: Wiesz chyba zaczynam cię pomału tolerować, bo na współczucie już za późno.
Poprostu kocham tą waszą Neonazistowską satyre :hahaha:

 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
@Lolek
Czy nazizm na pewno nie znaczy tego samego, co narodowy socjalizm?
Nazizm jest to dziś skrót od narodowy socjalizm.
Powtarzam ten banał, bo dowodzi stopnia prawdziwości teorii rasowej.
Napisz jakiej dokładnie teorii. To będzie można podyskutować.
W Polsce takiej partii nie ma.
I dopóki prawo nie zmieni się, to nie będzie.
Czy w P{olsce był nazizm już wxześniej? Bo tak często mówi się o odradzaniu nazizmu, który jest nazywany neonazizmem. Moze być coś odraszajacego się, coś NEO w kraju, gdzie nie było nazizmu?
Bo jak chodzi o :Falangę Piaseckiego, to był faszyzm. A o defaszyzacji nie słyszałem ...
Narodowy socjalizm miał swoje miejsce w Polsce międzywojennej. Przeczytaj poprzednie posty w tym temacie to nawet dowiesz się jakie dokładnie partie narodowo-socjalistyczne istniały w naszym kraju.

@Enes i RobSon_75
Wasza kłótnia nic wartościowego nie wnosi do tematu.
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
No ekstra. Chyba będe pierwszym Metalem z capem na głowie jeżdżącym na desce :023: Wiesz chyba zaczynam cię pomału tolerować, bo na współczucie już za późno.
Poprostu kocham tą waszą Neonazistowską satyre :hahaha:

za to ja lubię pośmiać się na ulicy z takich jak ty którzy nie mogą nic zrobić oprócz mruczenia pod nosem
 
R

RobSon_85

Guest
za to ja lubię pośmiać się na ulicy z takich jak ty którzy nie mogą nic zrobić oprócz mruczenia pod nosem

Kompletnie nie wiem o co ci biega. Tylko proszę nie wyjeźdzaj mi tu znowu z jakimiś idejami. Nie lepiej juz żyć jak wolny i normalny człowiek, niż stale być niewolnikiem jakiś żałosnych zasad wymyślonych przez choroumysłowych popaprańców z przed ponad półwieku??? Ogarnij się mamy k*** XXI wiek!!!
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
i właśnie przez te :cenzura:e zasady tego XXI wieku biali robią się słabsi bo wpuszczają ludzkie szumowiny do swoich krajów teraz przypuścmy w Polsce jest mało czarnych i nikt się tym nie przejmuje,a ciekawe co byś zrobił jakbyś żył w dalszej przyszłości i by było tak,że ty byłbyś mniejszością i by Cię czarnuchy gnoiły na każdym kroku?
Wszystko sie psuje przez te zepsute pokolenia które ma gdzieś kraj i inne wartości kulturowe .
Tolerancja to knebel w ustach i kto jest nią zaślepiony niech wie,że jest białym cieniasem we własnym kraju.
 
Do góry