Neonaziści

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Nie chodziło mi o wrzucenie do wora tylko głownie miałam na myśli tych, którzy są rasistami.
 

Nowy78

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
60
Punkty reakcji
5
Moim zdaniem cała subkultura oparta na nienawiści do kogokolwiek jest wielką głupotą i wylewaniem frustracji na to, że w życiu się komuś nie udało i popieraniu tego pseudo faktami. Poznałem kilku neonazistów i to moim zdaniem straszne gamonie...
 

Karolina Wanasiak

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
20
Punkty reakcji
1
Neo czy nie Neo — sam człon "naziści" mówi wszystkow tym aspekcie.

Ja to bym ich wsadziła do pieców, albo do komór gazowych.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Dobry nazi to martwy nazi. Stare powiedzenie z czasow Jarocina.
 

smalec_xp

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2012
Posty
99
Punkty reakcji
1
Ja nie mogę sam pojąć jak może być coś takiego jak polski(!) nazi. Raz, że wybuli nam duży procent narodu w czasie wojny, to jeszcze uważają, że to jest słuszne. To jest straszne...
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
Nie rozumiem jak niektórzy mogą wyznawać podobną ideologie do tej przez którą zginęło tylu ludzi w czasie II wojny światowej, w tym naszych rodaków.

Jak najbardziej powinna być zakazana, również każda inna ideologia która wzywa do nienawiści
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Neonazizm nie jest subkulturą, więc wybrany dział na ten temat jest nieodpowiedni.

Ja nie mogę sam pojąć jak może być coś takiego jak polski(!) nazi.
Jeśli sam pojąć nie potrafisz to ja Ci pomogę. Pewnie jest to spowodowane brakiem wiedzy o historii Polski międzywojennej. Wtenczas nie tylko idea narodowej demokracji i narodowego radykalizmu miała swych zwolenników, ale także idea narodowego socjalizmu, której przedstawiciele - np. Partia Narodowych Socjalistów, Narodowo-Socjalistyczna Partia Robotnicza, Narodowo-Radykalny Ruch Uzdrowienia, Polska Partia Narodowo-Socjalistyczna, Narodowo-Socjalistyczna Partia Wsi i Miast odcinali się od niemieckiej wersji myśli narodowo-socjalistycznej.
Mam nadzieję, że pomogłem Tobie (i nie tylko).

Pozdrawiam.

Ja to bym ich wsadziła do pieców, albo do komór gazowych.
Nie masz lepszych zajęć?
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
@Isen1822
Nie wszyscy naziści to robili, tylko ci niemieccy (choć jest wąskie grono historyków, którzy zaprzeczają istnieniu komór gazowych i twierdzą, że to mit powstały przez propagandę wojenną, a rzekome komory nie nadawałyby się do ,,gazowania" ludzi. To też ciekawy temat. Ponoć w Ameryce rozpowiadano o Hitlerze, że zjada małe dzieci. Mało kto jednak dziś w te informacje o kanibalizmie führera niemiec wierzy).
Jak już potępiać w ten sposób, to tylko hitlerowców.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Nie wszyscy naziści to robili, tylko ci niemieccy (choć jest wąskie grono historyków, którzy zaprzeczają istnieniu komór gazowych i twierdzą, że to mit powstały przez propagandę wojenną, a rzekome komory nie nadawałyby się do ,,gazowania" ludzi. To też ciekawy temat. Ponoć w Ameryce rozpowiadano o Hitlerze, że zjada małe dzieci. Mało kto jednak dziś w te informacje o kanibalizmie führera niemiec wierzy). Jak już potępiać w ten sposób, to tylko hitlerowców.

Oczywiście że nie wszyscy. Nigdzie nie napisałem, że wrzucam wszystkich do jednego worka.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
A czym naziści odstępowali od Hitlera i vice versa ? Neonaziści polegają na złych i obłudnych założeniach, trudno.
 

von Richthofen

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2011
Posty
147
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Niestety nie było mi to dane, gdyż internet mi ostatnio niemiłosiernie się zacina. Możesz przytoczyć swoje posty jeszcze raz ?

Niestety nie było mi to dane, gdyż internet mi ostatnio niemiłosiernie się zacina. Możesz przytoczyć swoje posty jeszcze raz ?
 

Kosak14

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2012
Posty
73
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Dolny Śląsk
Odswież stronę i czekaj aż do skutku.
Mi też internet chodzi jak inwalida, ale zazwyczaj to pomaga.
Jak nie poskutkuje to wyśle Ci treść tamtych postów na PW.
 

Kettger

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Nie można chociażby zapominać o Strasserowcach. W sumie gdyby ta idea była zrealizowana przez kogo innego, mogłaby przetrwać do dziś.
 

Vesemir

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2012
Posty
7
Punkty reakcji
1
Wiek
26
sami mówicie że jest to złe. A zło jest zawsze złe. Nieważne oco chodzi. Zło to zło
 

Enes

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Tormentia jedna z ostrzejszych kapel neonazistowskich tak zostali określeni przez media.
Posłuchajcie tego,a potem spróbojcie mi powiedzieć,że NS są fanatykami Hitlera to będziecie skończeni
http://www.youtube.com/watch?v=weSIXKhB9Ig
 

rws

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2010
Posty
278
Punkty reakcji
27
sami mówicie że jest to złe. A zło jest zawsze złe. Nieważne oco chodzi. Zło to zło

Idea narodowego socjalizmu nie jest złem sama w sobie i nie powstała w Niemczech a we Francji. Doedukuj się trochę bo nie masz pojęcia o czym piszesz. Moim zdaniej połączenie nacjonalizmu z socjalizmem jest jedną z najbardziej sensownych idei XX wieku a to, że zaprzepaszczona przez Niemców to inna sprawa. Przeraża mnie niewiedza większości dzieciaków w tym temacie :/

Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wiele ruchów politycznych z różnych krajów, także dziś możnaby określić jako narodowych socjalistów lub socjalistów niemarksistowskich - i niekoniecznie żeby być nazistą trzeba od razu kogoś gazować...czy w ogóle tutułować siebie w ten sposób.

Nie można chociażby zapominać o Strasserowcach. W sumie gdyby ta idea była zrealizowana przez kogo innego, mogłaby przetrwać do dziś.

Tak zapewne by było bo synteza socjalizmu z nacjonalizmem jest procesem naturalnym. Nie da się być nacjonalista nie będąc w kwestiach gospodarczych pro-socjalnym, nie da się być np. liberałem bo to wyklucza tworzenie narodowej wspólnoty.
 
Do góry