Nawracające infekcje intymne

Yo_lanta

Nowicjusz
Punkty reakcji
6
Miasto
Świnoujście
Siema dziewczyny, mam problemy ze sprawami kobiecymi, już kolejny raz nabawiłam się infekcji pochwy, odczuwam pieczenie, swędzenie przy oddawaniu moczu, mam białe upławy. To już 4-ta infekcja w tym roku :( Byłam u kolejnego gina, przepisał mi kolejne środki, ale ile można?? przetestowałam już tyle preparatów, że ręce opadają :( Jak Wy sobie z tym radzicie, jeśli w ogóle? Proszę pomóżcie ?

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Duster2

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Miasto
Olsztyn
Kup sobie propolis. To najskuteczniejszy, naturalny, antybakteryjny środek leczniczy.

samba_mamba

Nowicjusz
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
A możesz mi powiedzieć, jak niby propolis (który jest też mocnym alergenem) ma dziewczynie pomóc na upławy, swędzenie i pieczenie okolic intymnych? Nie doradzaj takich rzeczy, bo możesz więcej kłopotów komuś napytać, aniżeli pomóc. :(

Yo_lanta - po pierwsze dobry lekarz i komplet badań, bo tak dokuczliwe i powracające objawy są konkretnym argumentem za tym, aby się mądrze przebadać. Przykre uczucie świądu potraktuj łagodnym kremem jak np. pruriferm gdzie masz w składzie łagodzący aloes i bodajże olejek herbaciany. Od razu przynosi ulgę i nie podrażni na pewno, bo można stosować nawet u dzieci. Stosowałam u córki, a i sama ratuję się nim, jak złapię jakąś infekcję. Powodzenia z tym trudnym tematem. :*

WandaKamecka

Nowicjusz
Punkty reakcji
8
Ale co lekarz właściwie powiedział? Bo przecież takie objawy jak pieczenie i swędzenie mogą oznaczać, że zachorowałaś na zapalenie pęcherza. Często jest tak, że po seksie łatwiej zachorować, bo partner może mieć bakterie i tworzą się mikrootarcia, przez które przechodzą bakterie.

samba_mamba

Nowicjusz
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
Pewnie już dawno po wszystkim. :) Przy pęcherzu też lubi się infekcja intymna przyplątać i wtedy warto połączyć np. medivag z leczeniem pęcherza. Jest bez recepty w każdej aptece.

marcydarcy

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Pewnie już dawno po wszystkim. :) Przy pęcherzu też lubi się infekcja intymna przyplątać i wtedy warto połączyć np. medivag z leczeniem pęcherza. Jest bez recepty w każdej aptece.
który medivag stosowłaś w kapsułkach czy w żelu? Myślisz ze warto profilaktycznie stosować? mam niestety tendencję to infekcji i chcę jeśli się da to zapobiegać

marcydarcy

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Kupiłam sobie ten żel, łatwo się aplikuje i jak na raze infekcje nie wracają, myśle żeby ten medivag od czasu do czasu profilaktycznie stosować na noc.

Gajka88

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Hormony mogą powodować nawracające infekcje intymne, a źle dobrana antykoncepcja uczulić, zastanów sie nad tym co jest wspólnym czynnikiem jaki masz i może on wywoływać infekcje, u mnie była to prezerwatywa, obecnie mam diafragmę wewnątrz pochwową i spokój z infekcjami

JagnaKoss

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
mnie diafragma dopochwowa również przyniosła spokój w kwestiach intymnych zakażeń

blaszanozeba

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Jeśli infekcje nawracają, to lekarz ci powinien wypisać receptę na zapas, po to, żebyś miała leki w domu i mogła je od razu zacząć stosować, gdy czujesz, że coś zaczyna się dziać nie tak jak powinno. A aptece możesz kupić jakieś maści i kremy bez recepty, ale ich działanie jest takie sobie. Zawsze lepiej i szybciej działa lek przepisany przez lekarza. Receptę zawsze może ci lekarz wypisać zdalnie, bez wychodzenia z domu w serwisie lekarzonline.eu

Toola

Nowicjusz
Punkty reakcji
2
Octenisept można stosować na infekcje intymne. Miałam kiedyś taki czas nawracających zakażeń ale to nie miało prawa nie wracać bo ja nie byłam odpowiednio leczona po prostu. Dostałam antybiotyk wtedy. A teraz jak pisałam przy pieczeniu czy swędzeniu od razu psikam Octeniseptem i nie rozwija się dalej, dolegliwości mijają bez innych leków.

Do góry