nauka angielskiego

suszimaster

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2016
Posty
61
Punkty reakcji
1
W życiu nastąpiło wiele zmian, postanowiłem, że czas wziąć się za swój angielski - proszę o info gdzie mogę się zapisać na angielski, żeby nauka była efektywna. Bylebym nie dostał zawału na widok rachunku. Wiem ile jest szkół, sęk w tym, że dobrze by stworzyć ich jakieś porównanie
 

KrzysztofWedkarz

Nowicjusz
Dołączył
26 Czerwiec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
Na czele mojego prywatnego rankingu stoi skrivanek ze względu na kadrę z pazurem. Podoba mi się zapał i że widać, że robią to co lubią. Zarażają entuzjazmem. Mnóstwo praktycznych informacji jest, urozmaiceń typu gazeta, film itd. Grupy nie są duże, więc nacisk na każdego pada w odpowiednim stopniu, nie wiem jak wszyscy native speakerzy ale ten u którego ja miałem zajęcia - mistrz w swoim fachu. Naprawdę serdecznie wspominam naukę tam.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Nie polecę akurat dobrych szkół, ale polecę oglądanie filmów po angielsku i seriali, bodajże z napisami a i tak jest to dla mnie narazie numer 1 sposób na obeznanie się z językiem.
 

zmija85

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2019
Posty
31
Punkty reakcji
0
myślę że możesz sobie poczytać o angielskiej wiosce z angloville, super efekty sa po takim kursie, zajecia odbywają się tylko po angielsku z native speakerami ale bez zadnej presji czy stersu.
 

angielskionline

Zbanowany
Dołączył
15 Grudzień 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
W dzisiejszych czasach angielskiego można uczyć się samodzielnie w domu. Nie potrzeba zapisywać się na kursy stacjonarne, wystarczy skorzystać z Internetu. Szczególnie jeśli chodzi o naukę angielskich słówek to zdecydowanie najlepiej robić to samodzielnie w domu. Szkoda pieniędzy na uczenie się słownictwa w szkole językowej. Tam można iść, ale rozwijać umiejętność mówienia po angielsku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry