nauka angielskiego dla prawnika

zazapo

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc
chciałem się dokształcic z angielskiego zgodnie z kierunkiem moich studiów. Studiuję prawo i znajomy polecił mi kurs w Małym Rynku, znacie tą szkołę? Macie jakieś opinie na jej temat? Podobno kurs właśnie pod kątem prawa mają na bardzo wysokim poziomie i chciałbym po prostu otrzymac potwierdzenie z Waszej strony :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wątek powstał dość dawno i jestem ciekawa, jaką szkołę wybrałeś. Ale mogę ci powiedzieć, że jeśli chodzi o szkoły językowe w Krakowie to bardzo dobrą szkołą jest lingualand, która jest na karmelickiej. Mają świetnych nauczycieli, ale chyba najważniejsze jest to, że mają duży wybór co do terminów zajęć. A moim zdaniem jest to ważne, bo każdy z nas pracuje albo się uczy i nie zawsze mamy czas, żeby się trzymać określonego terminu;)
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Zgodzę się z Myszką - Lingualand na karmelickiej ma całkiem niezłą ofertę. Ja się tam właśnie przeniosłem i przyznam, że jestem całkiem zadowolony. Poza tym fajne jest to, że jest duży pakiet zajęć dodatkowych - właściwie to są zajęcia w konwersacji. To jest bardzo fajne, ponieważ pomaga przełamać barierę językową. Więc poza standardowym kursem, ma się nie odpłatnie te dodatkowe zajęcia. To duży plus.
 
Do góry