Nauczyciel Punk?

Mom01

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Miasto
Poznan
Dla mnie w szkole osoby powinny się prezentować neutralnie, choć sama słucham punka, rocka, trochę metalu. Uczeń może nosić ale nauczyciel musi dawać przykład każdemu bez wyjątku :) Jakiś delikatny łańcuch ok, fryzura nieco bardziej ekstremalna też ok, ale nie przekroczyć granicy ;)
 
G

gregor234

Guest
ja generalnie nic nie mam do przedstawicieli tych subkultur i nie przeszkadzałby mi nauczyciel punk. Tylko ciekawe, jak dyrekcja i rodzice by na to reagowali.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Raczej nie ma co drażnić takim stylem i tak już rozdrażnionych nauką uczniów.
 

robertab

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2016
Posty
5
Punkty reakcji
0
Lestat napisał:
Kultura lekko punkowa?
Po co Ci łańcuch do spodni i pofarbiwane włosy?


Punk nie pytałby się masy o to co może a czego nie może. Ale kto powiedział, że ktoś tu jest punkiem, jest tylko lekko punkiem :D
Oh. Wyczuwam śmiertelnie poważnego łowcę pozerów.

Jak dla mnie o ile tylko pracodawca się nie doczepi - noś co chcesz.
 

Jasio Kolenda

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
Sam słucham metalu, miałem w liceum metala uczącego historii i zajęcia były super, kontakt z nauczycielem też. Nie chodizł do pracy jak na metalowe koncerty, ale koszulki metalowe potrafił założyć.
 

Szalotka

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
1
Nauczyciel nie nauczyciel, jesteś w pracy, a w pracy obowiązuje dress code, zwłaszcza kiedy jesteś urzędnikiem państwowym. W moim liceum zakazane były pewne rzeczy (np. czerwone ubrania i wyzywający makijaż). Na uczelni ludzie pozwalają sobie na więcej swobody, ale nie zawsze jest to estetyczne i na miejscu. Uważam, że to super, że masz własną pasję i zainteresowania, ale o ile wąskie spodnie czy koszulka z nadrukiem pod marynarkę są ok, to kolczyki albo irokez byłyby już nie na miejscu.
 
T

TomaszTomasz

Guest
PawelKnarski napisał:
jestem nauczycielem angielskiego, ale strasznie jaram się kulturą lekko punkową.
Więc rzuć pracę i wal system. Punkiem się jest, albo nie, a Ty jesteś nauczycielem języka angielskiego.
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Zgłaszając się do pracy podpisujesz regulamin i tam z reguły jest "odpowiedni wygląd".

Natomiast nie widzę niczego złego jeśli nauczyciel przyjdzie na lekcję w T-shircie z ulubioną kapelą, pokaże uczniom że jest człowiekiem i ma własne zainteresowania.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Modna Polka napisał:
Natomiast nie widzę niczego złego jeśli nauczyciel przyjdzie na lekcję w T-shircie z ulubioną kapelą, pokaże uczniom że jest człowiekiem i ma własne zainteresowania.
No, ale jeśli np ta kapela propaguje picie jaboli, palenie trawy i olewanie szkoły, ogólnie tego całego systemu jak to w punkowych kapelach zwykle bywa?

https://www.youtube.com/watch?v=VZJM2IeyN2Y
 

Modna Polka

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2016
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
TomaszTomasz napisał:
No, ale jeśli np ta kapela propaguje picie jaboli, palenie trawy i olewanie szkoły, ogólnie tego całego systemu jak to w punkowych kapelach zwykle bywa?

Najgorszy system to taki, który nie pozwala na kwestionowanie systemu. Człowiek, który robi to co mu się każe to nie cżłowiek tylko bezmózgie zombie. A trawa i jabole są dla ludzi :D
 
Do góry