Naturalne środki do pielęgnacji paznokci, co polecacie?

Toola

Nowicjusz
Dołączył
11 Kwiecień 2011
Posty
216
Punkty reakcji
2
Dziewczyny jakie naturalne składniki wpływają na lepszą kondycję paznokci? Muszę je jakoś odbudować, a te wszystkie drogeryjne odżywki jakoś mnie nie zadowalają, co wy stosujecie?
 

Wmatriksie

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Stosuje naturalne metody i dobre odżywki. Z naturalnych polecam odżywkę z oliwy i cytryny,która wzmacnia paznokcie. Z odżywek polecam Eveline.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Hmhm ja mam specjalną odżywkę od Pani kosmetyczki,jednak ona nie ma nazwy.Ale jestem z niej w pełni zadowolona.Może powinnaś poradzić się kosmetyczki?
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Jeśli łamią sie i rozdwajają, to znaczy że są przesuszone. Mają za mało substancji tłuszczowych, które zatrzymują w płytce wodę. Brakuje im także magnezu i krzemu, czasem wystarczy więc tylko zmiana diety. Należy pamiętać, by paznokcie miały jak najmniejszy kontakt z detergentami, wszelkie prace dodmowe warto wykonywac w rękawiczkach. Kup sobie jakąś ochronną odżywkę do paznokci i maluj nią paznokcie nawet kilka razy w tygodniu, powinno pomóc.
 
D

dorotabarszcz

Guest
odzywka keratynowa powinna Ci pomoc... idz najlepiej do apteki albo do dobrej drogerii i popros o taka odzywke ;) a jesli nie jestes przekonana to po prostu zapytaj jakas kosmetyczke, na pewno cos Ci doradzi.
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja często maluję pazokcie, a potem używam zmywacza no i paznkocie są, a raczej były w opłakanym stanie. Kiedyś koleżanka poleciła mi odżywkę z Gal. Zaczęłam stosować i moje paznokcie znowu wyglądają normalnie. Nie rozdwajają się i są twardsze. Jestem naprawdę zadowolona:)
 
D

dorotabarszcz

Guest
a uzywalyscie moze kiedys takich odzywek keratynowych w kapsulklach ? z firmy gal na przyklad ? one sa takie, ze sie odkreca ogonek i ten plyn z srodka sie rozciera. dobre takie vos jest ?
 

silencio

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
dorotabarszcz, chodzi Co o coś takiego?
images-stories-odzywka-250x167.png

Tej akurat nie używałam, ale mam olejek do kąpieli w takich kapsułkach i jestem zadowolona, jest z naturalnych składników, więc nie podrażnia, idealny dla skóry alergicznej. Myślę, że ta odżywka też powinna sie sprawdzić.
 

oli21

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Opalenica
Produkty GAL są bardzo dobre i przede wszystkim dają efekty.Odżywki w kapsułkach jeszcze nie próbowałam,czy one się sprawdzają?Bo ja jestem otwarta na "nowe rodzaje kosmetyków".
 

Fudżik

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
27
Punkty reakcji
0
Właśnie tą odżywkę w tych kapsułkach mam co silencio pokazała i jestem z niej zadowolona bo widać efekt. ostatnio mama mi zaczęła podbierać bo jej się paznokcie strasznie łamią i czeka na pozytywne efekty jak u mnie:)
 

emilanka09

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Ja kupiłam sobie Regenerum, myślałam, że będzie w formie lakieru a tu niespodzianka bo to olejek.
Znaczącej różnicy nie zauważam a stosuje regularnie od 2 miesięcy :(
Najlepiej jak dla mnie sprawuje się odżywka Sally Hansen(złota) ;))
 

Walencja

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
484
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
miasto moje
Ja sobie teraz kupiłam z nail teka bo jednak olejki nie przyniosły pożądanego efektu.
 

roza1234

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja np. polecam szczerze stronę paznokciaki.pl dużo filmów, porad apropo dbania o paznokcie i zdobienia. Każdy coś może znaleźć dla siebie :)
 
D

Dosiek77

Guest
Temat o naturalnych składnikach tak więc picie drożdży ewentualnie siemienia lnianego !
 
K

kabol

Guest
Doskonale się sprawdza INTENSYWNA ODŻYWKA KERATYNOWA New nails. Kojarzycie?
Idealna jeśli chodzi o wypełnienie ubytków, ochronę przed rozwajaniem się paznokcia i generalnie, nadanie twardości.
W ten sposób paznokcie po prostu zaczynają wyglądać optymalnie.
 
Do góry