Nasze wymiary- obecne i wymarzone;-)...

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja raz biegałam 1h 20 minut ale potem miałam takie zakwasy że hoho :D I dumna z siebie byłam :p
A bicepsa nie mam, mam jakieś takie chude ręce :| Przynajmniej wszyscy mi to mówią. I nie chcę ich pogrubiać.
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
a ja rano 300 brzuszków wieczorem 300 brzuszków rano joga wieczorem pilates a popołudniu rower i spacer a ile to godzin to nie wiem ale dość sporo :) A zmęczona po tym wszystkim jestem że szok :)
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Nauczyciel wychowania fizycznego mówił, że dopiero po 40 minutach biegania spala się tłuszcz, bo najpierw cukry i różne inne "badziewie" :p Wcześnie się dowiedziałam, biegając dotychczas po pół godziny ;)
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
...wszyscy sie odchudaja a nikt nie podaje diety w jaki sposob byc choc troszke grubszym :D w sumie powinnam byc zadowolona, bo nie musze sie wysilac, moge jesc co mi sie podoba: lodyyy, frytki, hamburgery i wszystkie inne nie zalecane smakolyki...ale chce chociaz 7 kg wiecej...w sumie nie jest tak zle!!! 167 wzrost, 49 kg waga no a reszta...hehe jest okej :D
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Hehe teraz to kilkadziesiąt kilo więcej :p Ale przy wzroście 167cm tyle nie ważyłam :p Sam mózg waży ok. 3kg.
 

madleneczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2007
Posty
283
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
Z Nieba.
Sam mózg waży ok. 3kg.

Ooooo, dobry pomysł :p 3 kg mniej, na duszy lżej.

P.S. To już wiem, dlaczego Doda tak mało waży :D

zielonooka23, zazdroszczę :) I dziwię się, że chciałabyś aż 7kg więcej, chociaż taka waga byłaby jak najbardziej odpowiednia; jednak mało która dziewczyna chce ważyć powyżej 55kg :)
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Hehe teraz to kilkadziesiąt kilo więcej :p Ale przy wzroście 167cm tyle nie ważyłam :p Sam mózg waży ok. 3kg.
no to jesteśmy szczuplutkie bo mózgu nie wliczam do mojej sylwetki :D
Doda to od urodzenia chyba miała tylko rodzynek zamiast 3kilogramowy mózg więc nie ma co się dziwić że z inteligencją u niej na bakier :D :lol:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No właśnie :) Nie wierzę, by te balony tak mało ważyły.
zielonooka 55kg to prawie tyle co ja ważę i zapewniam Cie, nie chciałabyś tak wyglądać!
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
wzrost - 162cm.
waga - 50 ;/
biust 88,
talia 66,
biodra 92.

Nie wiem jakie chce mieć wymiary, ale napewno chce być szczuplejsza.
coś koło 45-47.
 
Do góry