Nasze maleństwa

N

Nieprzenikniona

Guest
Śliczny malutki, naprawdę :). Umieść jeszcze jakieś zdjęcie od niego, ale aktualne.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Nieprzenikniona, dopiero zobaczyłam Twój post, dawno tu nie zaglądałam :D ale proszę, oto mój mały mężczyzna teraz (22 miesiące):
 
N

Nieprzenikniona

Guest
A no, rzeczywiście się zmienił, nawet włoski ma inne :).

Śliczne te Wasze Dzieciaszki :)
A oto moja Córcia - Nela :)



Jaka słodziuuuutka! :) Ma dużo z mamusi, hehe. A mamusia ma takie piękne, niebieskie oczka... Aż się idzie w nich utopić. Piękna ta Nela. Może dasz aktualne zdjęcie? Nela to skrót od jakiego imienia- Natalia?
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Dziękuję bardzo :)
Nela to inne imię, zdrobnienie od między innymi Kornelii i Anieli, ale funkcjonuje osobno :) Nelka ma na drugie imię Natalia :)
Aktualne fotki:



 
N

Nieprzenikniona

Guest
Dziękuję bardzo :)
Nela to inne imię, zdrobnienie od między innymi Kornelii i Anieli, ale funkcjonuje osobno :) Nelka ma na drugie imię Natalia :)
Aktualne fotki:



Bardzo się zmieniła, widzę, że urosła. W ogóle to takie małe dzieci szybko się zmieniają :). Wtedy takim maluszkiem była, a teraz fajna dziewczynka, he , he.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Śliczne te wasze dzieciaczki, aż mi szkoda, że jeszcze nie mam swojego i nie mam tu się czym pochwalić ;)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
I na Ciebie przyjdzie pora. Ja za kilka lat postaram się z mężem o adopcję, bo nie mogę już zajść w ciążę :( a jedno dziecko to mało... zawsze marzyłam o gromadce..
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Podobnie uważam :) jedno dziecko to za mało... dwójka, trójka tak w sam raz ;)
(teraz tak mówię, bo jeszcze nie rodziłam... później może się to zmienić :p)
I gdyby tak się kiedyś okazało, że nie możemy mieć dzieci też myślałabym o adopcji :)

Rosalie może tak miało być? Nie możesz już zajść w ciążę, ale możesz dać miłość i ciepło dziecku,
które tego nie dostało od swoich rodziców? Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :)
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Dziękuję katja. Wiesz, jak to mówią: ' ból to dotkliwy,ale nie pamiętliwy'. Ja miałam straszliwy poród, ale gdy zobaczyłam mojego syneczka, od razu zapomnialam o reszcie. I na pewno miałabym więcej dzieci, dyby nie zabieg, ktory pozbawil mnie tej mozliwosci. ale cóż. Jest wiele dzieci, które czekają na miłość, na rodziców, rodzeństwo, prawdziwy dom.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
No właśnie pracuję nad tym, żebym miała tu co wstawić :D
Ale coś mi nie wychodzi...
Jak to jest, że jak się nie chce, to wpaść łatwo,a jak się chce byc w ciąży to nie ma tak łatwo?
Wiem, wiem, jak się na coś czeka to czas, kolejne cykle i kolejne miesiączki strasznie się dłużą ;)
 

=MiLi=

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Podobnie uważam :) jedno dziecko to za mało... dwójka, trójka tak w sam raz ;)

My również chcemy mieć 2 lub 3 :) zobaczymy jak się ułoży ;)

Pamela, staraj się nie myśleć o tym ;) sama bałam się, że trudno będzie mi zajść w ciążę przez moją chorobę, ale się udało. Mam jednak koleżanki, które długo się starały i dziecko było ich głównym celem.. a gdy stwierdzały, że koniec starań, albo zaczęły załatwiać adopcję to nawet nie wiedziały kiedy w ciążę zaszły ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Staram się właśnie nie myśleć o tym za bardzo, bo wiem, że to nie pomaga w zajściu w ciąże, ale z każdym kolejnym cyklem coraz częściej się zastanawiam, czy wszystko jest w porządku, pytania i obawy same przychodzą :(
 

seatibiza

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
40
witam :papa: ja mam córeczkę Oliwię i synka Adasia :) (2 latka i 4 miesiące)są to moje małe iskiereczki życia :) dzieci to dla mnie wielki dar od życia :)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
a to moja iskierka dla której warto żyć ma roczek i 3 miesiące prawie 4 ma na imie zuzia
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
a to moja iskierka dla której warto żyć ma roczek i 3 miesiące prawie 4 ma na imie zuzia
Oj coś zdjęcia nie widać :(




A to ja z moim chłopczykiem który świat zmienił mi o niemal 360 stopni :)
 

Attachments

  • Ja i Kasi5.jpeg
    Ja i Kasi5.jpeg
    71,6 KB · Wyświetleń: 14

Animcia

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Sieradz
To ja się też pochwalę moim małym przystojniakiem! :)

p9030005.jpg


Ubieramy do chrztu. :D
Całkiem niedawno, bo 03.09.br. :)
 
Do góry