Nasze elity to ludzie specjalnej troski?

S

serwor

Guest
Minister obrony narodowej, wicepremier nie odróznia mikrofonu od lampki, czy taki czlowiek powinien decydować gdzie i na jakie wojny wysyłać polskich żołnierzy?
Przecież on może nie odróżniać azji od europy itd. Swoją drogą Platforma Obywatelska sławna jest z takich geniuszy, na przykład nasz prezydent bul Komorowski.
https://www.youtube.com/watch?v=2zlD_eNdVhA


Dobrze że chociaż umie czytać jak widać na filmie.
Ale być może ten ktoś kto mu napisał to co ma przeczytać byłby lepszy w roli ministra.
 
E

Elen

Guest
Owszem, sa "specjalnej troski." Zapewne kazdy chcialby miec takie przywileje i "pensje." Ze nie wspomne o emeryturze i leczeniu sie w specjalnych klinikach.
 
S

serwor

Guest
Ja bym pracował za darmo, wystarczą znajomosci i układy, to bezcenne.
No i te 10% z róznych przetargów.
 
V

Vaffik

Guest
A może oni dostają takie pensje i nagrody bo nie umieją liczyć, co? :D
Swoją drogą gość na zamieszczonym filmiku prawie że mi kichy rozerwał, ha,ha...
Wiedziałem, wiedziałem że... w tym kraju polityki maja zryte baniaki no ale że aż tak??????????




serwor napisał:
No i te 10% z róznych przetargów.
Aleś Ty zachłanny!! :D
Przy cenach remontów naszych dróg i mostów to przy 0,01% bys się ustawił.
 
S

serwor

Guest
Nie chciwosc,10% to podobno taki zwyczaj, nie można stosowac dampingu , to nieetyczne.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
no tak, masz rację
tylko co byś zrobił z tą kasą, i przede wszystkim gdzie byś ją trzymał skoro wszystkie banki to zło

i najgorsze dla ciebie to byłbyś celem dla wszystkich, którzy się nie dorobili i chciwie by patrzyli że masz
 
V

Vaffik

Guest
Herbatniczek, a Ty znasz oficjalnie jakiego krawata który oficjalnie powie że ma? :D :D
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
nie martw się ludzie wyniuchają, sąsiedzi podpatrzą i się rozniesie
 
V

Vaffik

Guest
ale w tych dzielnicach to mają mury, płoty na 2 metry, rolety, kraty, osiem buldogów, dwa alarmy, 100 kamer i wszystko w okół obsadzone tujami. Nic nie widać...
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Minister obrony narodowej, wicepremier nie odróznia mikrofonu od lampki, czy taki czlowiek powinien decydować gdzie i na jakie wojny wysyłać polskich żołnierzy?
Przecież on może nie odróżniać azji od europy itd. Swoją drogą Platforma Obywatelska sławna jest z takich geniuszy, na przykład nasz prezydent bul Komorowski.
https://www.youtube.com/watch?v=2zlD_eNdVhA


Dobrze że chociaż umie czytać jak widać na filmie.
Ale być może ten ktoś kto mu napisał to co ma przeczytać byłby lepszy w roli ministra.
Oceniasz kompetencje, doświadczenie i skuteczność danego polityka na podstawie tego jak radzi sobie z mikrofonem i lampką?
 

Vati

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Herbatniczek napisał:
nie martw się ludzie wyniuchają, sąsiedzi podpatrzą i się rozniesie
sąsiadami bym się nie martwił, pewnie też mają własne przetargi i własne 10 %, w końcu w w bloku by nie mieszkał :D
 

Nightwing

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2015
Posty
7
Punkty reakcji
1
Mamy takich polityków jakich sobie wybieramy. Żyjemy w kraju, w którym nawet jakiś menel spod Biedronki może wpływać na to, kto będzie nas okradał tym razem. Oczywiście nie mówię, że kradną wszyscy, bo kilku patriotów wśród kilkuset świń przy korycie na pewno się znajdzie.
 
V

Vaffik

Guest
i kilku takich którzy ich "przekręcą" prędzej czy później. Widzieliśta ludu mój co Kopaczowa wymyśliła?
Posły-łosły miały nie zasłaniać się legitkami poselskimi (immunieruszalnością) gdy złamią przepis za kierownicą i patrzta ludu mój... Poseł ma teraz wybór! Może płacić mandat lub... nie, ha,ha,ha...
Szkoda tylko że w dzisiejszym prawie nie ma prawa które umożliwiało by gapowiczowi nie płacić mandatu za brak biletu w metrze!
No co?
Też złamany przepis...
 

AaronH

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2015
Posty
395
Punkty reakcji
4
serwor napisał:
Minister obrony narodowej, wicepremier nie odróznia mikrofonu od lampki, czy taki czlowiek powinien decydować gdzie i na jakie wojny wysyłać polskich żołnierzy? Przecież on może nie odróżniać azji od europy itd. Swoją drogą Platforma Obywatelska sławna jest z takich geniuszy, na przykład nasz prezydent bul Komorowski.
Pomylił przyciski zaprawdę potężne argumenty masz przeciw rządowi. Mało tego, według Ciebie pomylenie przycisków musi świadczyć o braku wiedzy na temat geografii. Jeśli w naszym narodzie jest więcej takich intelektualnych impotentów jak Ty to nawet z najlepszym rządem nie mamy prawa dogonić Europy.
 
V

Vaffik

Guest
Sęk w tym że "im" trza najpierw pokazać co to i gdzie to ten "przycisk" - taka to elitarna kształcona za mamonę grupcia...
 
Do góry