Nasza policja

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Czujecie się bezpieczni?
Jak oceniacie wyszkolenie policjantów?
W ostatnich dniach media obiegł filmik na którym parka policjantów próbuje obezwładnić pirata drogowego.
W bardzo, ale to bardzo nieudolny i nieprofesjonalny sposób.

https://www.youtube.com/watch?v=G1ncr1b44NA

Co o tym myślicie? Jakie są Wasze refleksje?
Mnie osobiście zamraża gdy myślę o umiejętnościach i wykwalifikowaniu policji w mniejszych miejscowościach gdzieś na prowincji.
 

Davidas

Ten Nieznośny
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
342
Punkty reakcji
50
Wiek
38
Nie musisz komentować wideo, to tylko pretekst. Możesz ale nie musisz. Użyłem filmiku raczej do szerszej dyskusji na temat policji. :)
 
W

wiki9969

Guest
To co jest na tym filmie pozostawmy bez komentarza... Ale w sumie dobrze, że ten film jest. Bo "zatrzymany" może użyć go jako dowodu w procesie przeciwko policji. Zastanawiam się tylko nad grzywną. Dlaczego musi zapłacić aż 5 tys?
 
A

alfabeta11

Guest
Generalnie to są policjanci i policjanci. To tego jak do każdego zawodu trzeba mieć pewnego rodzaju powołanie. Niektórzy dostają się do policji tylko i wyłącznie dzięki pewnego rodzaju znajomościom lub różnym "przysługom". Tacy potem zachowują się tak jak ci z filmiku ( co jest karygodnym zachowaniem i powinno zakończyć się w sądzie ).

Generalnie to niestety działa to tak, że tacy policjanci łapią dzieciaki pijące piwo w parku ale już nie rozdzielą dwóch osób, które się biją albo bandy, która robi burdy ( przypadki z życia ). Wszystko to jest żałosne, bardzo żałosne.

Padło pytanie czy czuję się bezpieczny. Nie czuję się bezpieczny. Kiedy są potrzebni to nigdy ich nie ma. No i teraz ma iść tam znajomy. 1,5 metra w kapeluszu i zero tężyzny. Powodzenia takiemu :D A i ja będę się jeszcze mniej bezpiecznie czuł wiedząc, że taki ktoś ma mnie bronić w razie czego ;)
 

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Za byle co dostaje się mandat, a jak człowiek zaginie to musi minąć 48h to jest chore.A tutaj daje filmik kolejny o policjanta. Zamiast pracować to wolą być na pewnym portalu
http://www.youtube.com/watch?v=-8kfwZKkmhc
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
I straszno i smeszno... Prawie jak w kabarecie, tylko czekałem aż z krzaków wyskoczy Żółta Reklamówka :D

https://www.youtube.com/watch?v=nLxd7eSO9VI


Policja śmiechu warta a zatrzymany koleś nie lepszy. Babka po mistrzowsku zaskoczyła swojego kolegę tym gazem :D
Bida z nędzą.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
tragiczne wyszkolenie, strasznie żałośnie to wyglądało.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 432
Punkty reakcji
105
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Jedynie potrafią reagować gdy dochodzi do protestów . Wtedy pojawiają się bardzo szybko a przypadku łamania prawa przez zwykłych kryminalistów nic nie robi . Dlatego obywatele powinni się sami bronić a prawo powinno ułatwiać obronę .
Policja powstała dopiero 19 a niektórych krajach 20 wieku . Do tego czasu ludzie sami bronili się i każdy posiadał broń . Jeśli każdy posiada broń to zmniejsza się liczba przestępstw . USA zrobiono badania na ten temat i zapytano o to złapanych kryminalistów . 60 % kryminalistów jeśli wiedzą że ofiara posiada broń rezygnują napadu . 40% jeśli może mieć broń rezygnują napadu . Nowym Jorku broń jest potrzebna do przetrwania . Była grupa ludzi którzy chcieli zakazać posiadania broni . Oni i ludzie którzy ich popierali wieszali naklejkę tym domu nie ma broni . Efekt wszystkie domu z tą naklejką zostały okradzione . Prawo do posiadania broni jest podstawowym prawem człowieka. Dzięki posiadaniu broni spada bardzo radykalnie liczba kradzieży , mordów i napadów. Złodziej nigdy nie napadnie , nie okradnie osoby która ma broń. Dlatego Teksasie i innych stanach Południa okradanie DOMÓW , RANCZ nie istnieje bo spotkanie agresywnego właściciela jest zbyt duże. Mordy szkołach wynikają z tego że nauczyciele i pracownicy szkoły nie mają broni . Powinni posiadać broń . Gdy dojdzie do ataku powinni ją użyć . USA nie zdarzają się osoby które awanturują się autobusie i przeszkadzają innym osobą. Naszym kraju ludzie boją się coś zrobić a USA wyciągają broń a ta osoba widzi że musi się uspokoić . Broń posiada kierowca i razie konieczności i dzięki pomocy pasażerów uspokaja tą osobę lub aresztuje ją. Dzięki posiadaniu broni każdym mieście działa milicja lokalna lub osiedlowa która broni mieszkańców . Te osoby są ochotnikami którzy poświęcili się obronie prawa. Działają też łowcy nagród którzy łapią kryminalistów . Gdy zdarzy się napad już tam jest i zatrzymuje kryminalistę. Napadanie USA jest ryzykowne bo napadnięty ma broń lub pomogą mu inne osoby lub milicja i łowcy nagród. Spada przestępczość . By bardziej ograniczyć przestępczość policja powinna organizować prowokacje . Zostawiają otwarty sklep , zostawiają rowery lub otwarte samochody i łapią złodzieja na zbrodni. Dzięki temu złodziej nie będzie kradł bo ryzyko że sklep lub zostawiony pojazd nie jest prowokacją jest niewielkie. Napady staną się niemożliwe bo osoba ta ma broń lub nagle spotka milicje i łowców nagród jest zbyt duże . Osoba napadnięta może być policyjnym prowokatorem i jeśli ją napadnie nagle pojawi się policja.Szaleniec lub kryminalista zawsze zdobędzie broń .Pewien właściciel sklepu powiedział nie kradzieżą i postanowił wysyłać zdjęcia i filmy tych kryminalistów na YouTube. Efekt brak reakcji policji . Nie ma dowodów . Zniszczyli mu szybę sklepową . Brak efektów . Zlikwidował sklep . Obywatele muszą mieć broń . Naszym kraju Policja , Straż miejska i sądy nie działają. Policja i Straż miejska zajmuje się łapanie pijanych kierowców i prześladowanie handlarzy którzy tylko handlują . Nie warto zgłaszać przestępstw , oszustów internetowych i zwykłych przyjmą zgłoszenie i po miesiącu umorzą sprawę . Jeśli zostaniesz oszukany internecie policja uzna że nie jest to jej sprawa tylko umowa cywilna i sprawę trzeba zgłosić do sądu . Kradzież policja umorzy sprawę i żadnych poszukiwań nie przeprowadzi . Przestępca ma więcej praw . Sklepy nie mogą umieszczać zdjęcia złodzieja . Twórcy programu 997 pokazywali kryminalistów i nie znanych powodów kryminaliści oskarżali ich o znieważenie bo przypominali ich zbrodnie a sąd zajmował się tą sprawą . Dzięki sądom i polityką na wolność wyjdą mordercy , kryminaliści . . Zwykli obywatele jeśli nie działa policja , sądy i rząd powinni bronić się sami . Meksyku przestępczość spadła dzięki obywatelom którzy postanowili łapać i mordować kryminalistów . Zwykli obywatele donosili lub inny sposób przekazywali informacje o kryminalistach a oni ich łapali i mordowali. FARC Kolumbia mordowali ludzi , zbierali haracze i zmuszali chłopów do hodowania narkotyków a rząd ignorował ich działania i obywatele stworzyli AUC który pokonał komunistów. USA wielu miastach działają Milicje obywatelskie i osiedlowe które bronią obywateli i wielu przypadkach pokonały gangi lub zlinczowali kryminalistę .Za kradzież mógł dostać szansę zamiast linczu dostawał baty .
Naszym kraju jest dziwne prawo i nasze prawo dopuszcza sporą kwotę do której można swobodnie kraść . Bo jest traktowane jak wykroczenie . Jak ukradnie dozwoloną kwotę zwraca tylko tą rzecz i kary nie ma . Napad musi być szybki . Jeśli zostanie złapany ukradzioną rzeczą i bronią . Dostaje wyrok za napad . Dlatego nie posiada broni. Pojawił się pomysł by powiększyć dopuszczalną kwotę kradzieży do 1000 zł . Złodziej legalnie może zabrać rower , telefon a osoba musi oddać te rzeczy bo nie ma czym się bronić . Osoba która ma broń może zranić przestępcę i jeśli go zrani to wtedy zostanie złapany . Jeśli ucieknie . To zostawi krew . Krew zawiera DNA . Nigdy nie zaatakuje osoby która ma broń . Nie uda się , zostanie ranny . Jeśli trafi pierwszy to ta osoba jest stanie strzelić do niego a ranny nie jest stanie uciekać . Nie zostanie trafiony to broń wydaje dźwięk i inne osoby które posiadają broń strzelą do tej osoby .Zamiast zwiększyć prawo do obrony to zwiększyli dozwoloną kwotę do 400 zł . Mają raj na ziemi i specjalnie dla kryminalistów zlikwidowano sądy i komendy policyjne wielu małych i średnich miastach .Wiele dzielnic ma wiele kilometrów do komendy i złodziej zdąży uciec nim przyjedzie woź policyjny a jeśli nie przekroczy 400 zł jest nietykalny i może swobodnie kraść .Obywatele zamiast liczyć na policję która jest nie udolna . Lepiej gdy obywatele stworzą własne służby .
Na Węgrzech działa Gwardia Węgierska która chroni Naród Węgierski przed komunizmem i Cyganami którzy zajmują się kradzieżami . Pewien Węgier jechał samochodem i nagle zobaczył dziecko Cygańskie które wyglądało na potrącone i chciał pomóc temu dziecku i nagle dziecko stało i poszło . Nagle napadli go Cyganie i zamordowali . Policja nie była stanie złapać tych morderców .
Komunizm to ideologia zbrodnicza i kryminalna.Dlatego symbole komunistyczne powinny zostać zakazane a ulice i pomniki zlikwidowane. Szczególnie pomniki armii czerwonej . Jej żołnierze mordowali, gwałcili i okradali ludzi. Znieważają i oczerniają swój kraj. Ich gazety stylu Nie znieważają chrześcijaństwo , swój kraj . Znieważają flagę swojego kraju. Zajmują się okradaniem ludzi , burdami i bójkami. Stanowią zagrożenie dla przedsiębiorców . Ich manifestacje oznaczają niszczenie sklepów i ich okradanie.Dla tego komunizm powinien zostać zakazany a negowanie zbrodni surowo karane .Naszym kraju do dziś legalnie można negować zbrodnie komunistyczne . LBC czyli lewica bez cenzury przez wiele miesięcy niszczyli pomniki narodowe i życzyli śmierci Polskim żołnierzom a ich szef znieważał ofiary Katynia . Manifestacje 1 majowe inne pochody komunistyczne zakazane bo wielbią Stalina i propagują zbrodniczy komunizm . Dlatego wszystkie partie prawicowe powinny dążyć do zablokowania pochodu komunistycznego a szczególnie przedsiębiorcy i handlarze bo dla nich komunizm stanowi zagrożenie i dlatego oprócz blokady powinni odmawiać obsługiwania komunistów i ludzi którzy noszą symbole komunistyczne . Nawet jeśli ma dojść do konfrontacji siłowej. Dlatego powinni użyć wszystkich przedmiotów do zatrzymania komunizmu i dlatego Gwardia Węgierska walczy komunizmem i Cyganami .
Grecja rządy wojskowe przyniosły krajowi rozwój i bezrobocia nie było a organizacje komunistyczne były zakazane . Dziś Grecja upadła a po ulicach szaleje terror komunistyczny i gangi imigrantów głównie czarnych którzy napadają na sklepy i razem komunistami niszczą sklepy lub czekają jak komuniści zniszczą sklepy. Zrozumieli to zbyt późno a na szczęście poparli partie Nowy Świt która razem z policją broni Greków przed komunistami i gangami . Słusznie zniszczyli stragany Azjatów i Czarnych nie posiadali pozwolenia na handel i nie płacili podatków i ten sposób rujnowali zwykłych Greckich kupców którzy płacą podatki a przed wygraną Nowego Świtu policja Grecka . Zajmowała się szykanowaniem zwykłych protestujących a ignorowała zbrodnie komunistyczne i czarnych imigrantów . Na szczęście Złoty świt chroni i broni skutecznie społeczeństwo przed komunizmem .
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Fakt interwencja trochę do bani. Gość powinien dostać po łbie na dzień dobry. Nie wyobrażam sobie aby we Francji czy USA pacjent mógł tak wywijać. Po pierwsze nie zatrzymał się do kontroli, po drugie nie wykonywał poleceń policjantów. W normalnym kraju facet nie ma prawa pytać dlaczego ma się położyć na ziemi albo zadawać inne głupie pytania typu; co od niego chcą policjanci, po tym jak zwiewał przed kontrolą drogową. Reasumując gdyby wykonywał polecenia policji sprawy by nie było - uważam, że kara grzywny dla takiego delikwenta to za mało. W sądzie nie wygra i mam nadzieję, że jeszcze mu dowalą.
 

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Powiem wam tak kiedyś byłem na wagarach jak miałem 14 lat, to była zima. Poszedłem do bloku się ogrzać, i ktoś z lokatoru wezwał policje. Gdy policja szła.Ja ich widziałem, i zaczęłem uciekać drugim wyjściem policjant mnie złapał na dworze, i prowadził mnie jak przestępce. Czyli ręce do tyłu, głowa w dół. A ten Policjant co był i czekał na tego co mnie prowadził. Powiedział do mnie spierdal do szkoły bo jak nie to za dzwonimy do twojego dzielnicowego. I nie którzy Policjanci się nie nadają na prace w Policji
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Lampart napisał:
Fakt interwencja trochę do bani. Gość powinien dostać po łbie na dzień dobry. Nie wyobrażam sobie aby we Francji czy USA pacjent mógł tak wywijać. Po pierwsze nie zatrzymał się do kontroli, po drugie nie wykonywał poleceń policjantów. W normalnym kraju facet nie ma prawa pytać dlaczego ma się położyć na ziemi albo zadawać inne głupie pytania typu; co od niego chcą policjanci, po tym jak zwiewał przed kontrolą drogową. Reasumując gdyby wykonywał polecenia policji sprawy by nie było - uważam, że kara grzywny dla takiego delikwenta to za mało. W sądzie nie wygra i mam nadzieję, że jeszcze mu dowalą.
Pisząc to bazowałeś tylko na filmie ?

Popatrz na jakimś odludziu w nieoznakowanym radiowozie niekoniecznie musi znajdować się policjant. Równie dobrze mogli to być przestępcy więc ja się nie dziwię temu, że do kontroli się jednak nie zatrzymał. Druga sprawa, że takiej sytuacji trzeba w pierwszej kolejności udać się na najbliższy komisariat i zgłosić takie zdarzenie. Więc z jednej strony nie rozumiem tłumaczenie tego faceta, że na początku nie zatrzymał się ponieważ obawiał się, że to oszuści ale zrobił to później w innym miejscu. Trochę nielogiczne. Kiedy już się zatrzymał i doszło do rozmowy to policjanci powinni najpierw się przedstawić oraz podać powód zatrzymania. Według zatrzymanego mężczyzny nie zrobili tego. Dlatego nie pozwalał się im skuć. Nie chciał również kłaść się na piach. Akurat takie zachowanie mnie nie dziwi. Nie jest pijany. Nie jest agresywny. Chce z nimi porozmawiać i wszystko wyjaśnić. Nie rozumiem agresji policjantów. Parodią jest to w jaki sposób ta dwójka próbuje go obezwładnić. Przecież gdyby trafili na kogoś z marginesu to źle by się dla nich skończyło. W sumie nawet gdyby ten mężczyzna był agresywny to nie on leżałby na ziemi tylko ta dwójka. Użycie gazu wobec bezbronnej osoby - za to policjantce się oberwie na 100%. Fakt w sądzie nie wygra, ale sprawa w Europejskim Trybunale Praw Człowieka zapewne zakończy się korzystnie dla niego.
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Pisząc to bazowałeś tylko na filmie ?
Popatrz na jakimś odludziu w nieoznakowanym radiowozie niekoniecznie musi znajdować się policjant. Równie dobrze mogli to być przestępcy więc ja się nie dziwię temu, że do kontroli się jednak nie zatrzymał.
Film mi w ogóle nie jest potrzebny wystarczy znajomość prawa
Sorrki ale z tego co mi wiadomo tydzień wcześniej mężczyznę tego wyciągał z rowu ten sam nieoznakowany radiowóz :)
Wtedy gościu nie miał wątpliwości?


Gressil napisał:
Druga sprawa, że takiej sytuacji trzeba w pierwszej kolejności udać się na najbliższy komisariat i zgłosić takie zdarzenie. Więc z jednej strony nie rozumiem tłumaczenie tego faceta, że na początku nie zatrzymał się ponieważ obawiał się, że to oszuści ale zrobił to później w innym miejscu. Trochę nielogiczne. Kiedy już się zatrzymał i doszło do rozmowy to policjanci powinni najpierw się przedstawić oraz podać powód zatrzymania.
Nieprawda jak będziesz we Francji uciekał samochodem następnie się zatrzymasz to każdy policjant będzie miał wycelowaną w ciebie broń, a Ty będziesz musiał położyć ręce na kierownicy i będziesz musiał wykonywać polecenia nikt nie będzie Ci się przedstawiał czy mówił dzień dobry albo podawał powód zatrzymania. Powód zatrzymania poznasz po zatrzymaniu.


Gressil napisał:
Według zatrzymanego mężczyzny nie zrobili tego. Dlatego nie pozwalał się im skuć.
Nie chciał również kłaść się na piach. Akurat takie zachowanie mnie nie dziwi. Nie jest pijany. Nie jest agresywny.
Co to ma do rzeczy? Chyba nie znasz ustawy o Policji radzę w takim razie nie dyskutować z policjantem za granicą.
Trzeba mieć świadomość co to jest Policja.
Jeśli policjant cię zatrzyma i karze wysiąść z samochodu też będziesz pytał o powód dla którego masz wysiąść? A może jak poprosi o dokumenty to też zapytasz o powód? A jak policja wpadnie ci z rana do chaty wyłamując drzwi i wyda polecenie "na ziemię" albo "ręce na kark" to też będziesz pytał o powód czy twoim obowiązkiem jest wykonanie polecenia? jeśli go nie wykonasz dostaniesz w łeb zostaniesz powalony i skuty, możesz się wtedy skarżyć do samego pana Boga.


Gressil napisał:
Chce z nimi porozmawiać i wszystko wyjaśnić. Nie rozumiem agresji policjantów. Parodią jest to w jaki sposób ta dwójka próbuje go obezwładnić. Przecież gdyby trafili na kogoś z marginesu to źle by się dla nich skończyło.
Niekoniecznie może by użyli wtedy broni? Nie rozumiesz, Policjant ma używać adekwatnych do sytuacji środków przymusu bezpośredniego. Fakt, że robili to nieudolnie o czym już napisałem w poprzednim poście.


Gressil napisał:
W sumie nawet gdyby ten mężczyzna był agresywny to nie on leżałby na ziemi tylko ta dwójka. Użycie gazu wobec bezbronnej osoby - za to policjantce się oberwie na 100%.
Nie oberwie, widzę, że nie znasz ustawy o policji. Policjant ma prawo użyć siły oraz środków przymusu bezpośredniego wobec osoby nie wykonującej jego poleceń Jeśli uznasz ,że policjant przekroczył swoje prawa masz prawo się zaskarżyć ale później !
I nikt nie musi być agresywny gdyż zgodnie z ustawą policjant ma prawo użyć siły aby pokonać opór czynny albo bierny.
Dlatego jeśli ktoś nie będzie chciał wysiąść z samochodu albo nie będzie chciał opuścić danego miejsca policja ma prawo gości spałować i wynieść. I wcale nie będzie podawać powodu. Powodem do użycia siły jest sam fakt nie wykonania polecenia, a nie faktyczny powód interwencji


Gressil napisał:
Fakt w sądzie nie wygra, ale sprawa w Europejskim Trybunale Praw Człowieka zapewne zakończy się korzystnie dla niego.
Przegra na bank. Zwłaszcza, że za granicą z takiej interwencji wobec faceta który nie zatrzymał się do kontroli będą mieli bekę bo u nich by już nadleciały helikoptery i dziesiątki radiowozów I jeszcze ta baba powinna odpowiadać za uderzenie policjantki w twarz czyli naruszenie nietykalności policjanta na służbie.

popatrz na tą interwencję :

http://www.youtube.com/watch?v=G-oQQGThfuY

albo tu gdzie widać jak policja traktuje osoby nie wykonujące poleceń

http://www.youtube.com/watch?v=REMd5IY8yIE
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
hahaha no i co oburzeni na polską policję, przenieście się na zachód to jak dostaniecie dobry wpier. od tamtej policji to wrócicie na kolanach do Polski
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Lampart ja pisałem cały czas o policji w Polsce. Nie we Francji, nie w Niemczech ;) Nie odnoś się do tego jak jest na zachodzie ponieważ tamtejsze prawo różnie się trochę od naszego.
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Gressil napisał:
Lampart ja pisałem cały czas o policji w Polsce. Nie we Francji, nie w Niemczech ;) Nie odnoś się do tego jak jest na zachodzie ponieważ tamtejsze prawo różnie się trochę od naszego.
Bazowałem na Polskiej ustawie o policji i nie zapominajmy, że jesteśmy w UE przepisy niewiele się różnią. Po drugie nie wyobrażam sobie aby policjant chcąc kogoś zatrzymać musiał się delikwentowi tłumaczyć - powód zatrzymania gość otrzymuje w protokole zatrzymania w tym protokole jest rubryka z pytaniem czy zatrzymany wnosi zażalenie na zatrzymanie lub sposób zatrzymania i wtedy dopiero można wylać swoje żale. Nigdy nie radzę dyskutować z policjantem w Niemczech Francji, a już na pewno nie z gurdia civil w Hiszpanii czy carabinieri bądź stato Włoszech . W USA pierwsze polecenie po pościgu yo ręce na kierownicę wyjdz powoli połóż na ziemi z rękami na karku

tu masz drastyczny film policjant wydaje polecenia kierowcy, ten nie reaguje popatrz co się wtedy dzieje....


http://www.youtube.com/watch?v=sqbmasNeOmM&feature=endscreen




Herbatniczek napisał:
hahaha no i co oburzeni na polską policję, przenieście się na zachód to jak dostaniecie dobry wpier. od tamtej policji to wrócicie na kolanach do Polski
Bo widzisz demokracja to jest w USA gdzie za każdym rogiem stoi policjant w Polsce jest anarchia. Tu w tym kraju jak widzę zatrzymany dyskutuje z policjantem zamiast wykonywać jego polecenia zapyta dlaczego ma się położyć, a może nie na piasku, a może koc mu rozłożyć.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A czytałeś opis z filmu który zamieściłeś ? ;)

THE FINAL RESULT:

Man shot with Taser during traffic stop outside Vernal gets $40,000 settlement:

Jared Massey, the motorist who was shot with a Taser during a traffic arrest and who subsequently filed a lawsuit claiming the officer used excessive force, has accepted a settlement of $40,000.
 

Lampart

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
1 061
Punkty reakcji
21
Wiek
30
Miasto
Pireus
Gressil napisał:
A czytałeś opis z filmu który zamieściłeś ?
Oczywiście ale nie o to chodziło , pomijam że opis wstawiła prywatna osoba nie sprawdzałem dalej głębiej - i jeszcze raz mówię nie o to chodziło. Po drugie to była ugoda, a jak jest ugoda znaczy, że na dwoje babka wróżyła - siedzieć nikt za to nie poszedł .:)
A jak chcesz możesz zobaczyć więcej filmów w których zachowanie policji jest równie brutalne i poprawne wystarczy wpisać na youtube
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Może powiem coś z trochę innej prespektywy,faktycznie to żal mi tych młodych policjantów-podobno mięli po kilka miesięcy stażu ,więc pytanie kto ich tak kiepsko przygotował do pracy?Druga sprawa czy to norma,aby dwoje tak niedoświadczonych policjantow pełniło razem służbę?Nie wiem ,nie znam się na tym-wiem za to jak jest w moim zawodzie,pracuję w szpitalu i nigdy nie zostawia się na dyżurze samych "młodych"-zawsze musi być z nimi ktoś bardziej doświadczony.Uważam,że jest tu dużo błędów i nie koniecznie sami bohaterowie filmu są jedynymi winnymi.
 
Do góry