Narty we Włoszech -kwatery

kowanowa

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
[background=rgb(247, 247, 247)]A które stoki we Włoszech są najbardziej malownicze? [/background]
[background=rgb(247, 247, 247)]Przymierzam się do Włoch na narty, jednak oprócz dobrych stoków, taniej kwatery zależy mi również na jak najbardziej malowniczym górskim krajobrazem. Macie coś do polecenia?[/background]
 

dollyb

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
np fajne są stoki Marmolada :) można jechać w kółko cały dzień i nie wiadomo czy się wyrobisz
 

Synti

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mi we Włoszech bardzo bodobała się Folgaria, ale nie wiem czy to ten rejon niestety
 

Koralson

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Co do Folgarii to mogę polecić świetne wyjazdy studenckie, o których Kolega wyżej już pewnie słyszał, np. taki: http://www.feeltheflow.pl/offer/show/19/feel-the-flow-marcowy-sun
 

Koralson

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jasne, że byłem. Tak to bym przecież nie polecał ;D Ogółem FeelTheFlow jest warte polecenia bo tam nie dość, że jest zawsze świetna atmosfera, to jeszcze ten chill i imprezy, no czego chcieć więcej? :D
 

aniakiko

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja uwielbiam narty w Val di Sole. Mają tam świetne stoki. Nigdy nie brakuje śniegu i zawsze jest słonecznie. To jest w tych górach dla mnie najpiękniejsze. Często korzystam z ofert free-ski-narty.pl
 
Do góry