Narty ukochane :))))

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Hej! Właśnie tak siedzę w domku, brzydka pogoda i myślę sobie, że niedługo spadnie śnieg. Planuje w tym roku kupić sobie nowe narty :) No i zgłaszam się do Was kochani, żebyście mi doradzili jakieś fajne dechy. Najlepiej używane w dobrym stanie. Jestem z Krakowa więc super by było gdybyście mieli jakieś oferty w pobliżu ;)
 

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
Witam;) Faktycznie, aura robi się coraz mniej letnia a coraz to bardziej zimowa, to też warto zacząć się zastanawiać nad sprzętem;) Proponuję Ci zajrzeć tutaj http://www.dobrenarty.pl/asystent jest to stronka sklepu ze sprzętem narciarskim właśnie z Krakowa (używanym, rocznym lub dwuletnim) Za pomocą tego asystenta dobiorą Ci już przez internet sprzęt, który maja na stanie;) Potem można podjechać i zobaczyć sobie na żywo co i jak, także na prawdę fajna opcja. Ja już sobie wypatrzyłam dechy na ten sezon;)
 

Lora_Crystal

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2010
Posty
32
Punkty reakcji
0
Dzięki, na pewno pooglądam sobie tam narty ;) Ja już nie mogę się doczekać sezonu :) Mam nadzieję że znajde tam fajne narty :) Bardzo się ciesze że podałaś link z Krakowa ;) Pozdrawiam i życzę miłego szusowania w tym sezoniku ;)
 
B

benjamima

Guest
hm, sam jestem z Krakowa, i słyszałem o tym sklepie - są całkiem daleko ode mnie, ale kontaktowałem się z nimi, i zapewniono mnie, że każde narty przed zakupem pracownicy mogą dokładnie sfotografować, i wysłać nam fotki ;p tak żeby było widać dokładny stan narty - spoko sprawa, jak nie chce nam się ruszać z domu ;p
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Skoro lubicie ten sklep, to możecie zajrzeć sobie na ich facebooka http://www.facebook.com/?ref=logo#!/photo.php?fbid=167126973302538&set=a.135632353118667.26591.133928763289026 - maja teraz konkurs i można wygrać narty i inny sprzęt narciarski. Jak planujesz zakup, to warto wziąć udział.
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja tez jestem wielką miłośniczką nart :) Juz nie mogę sie doczekać kidty spadnie śnieg:) Ogólnie to ciężko jest mi doradzić jakieś narty, ja wiem że dla mnie liczy sie to jakiej są długości. Ja osobiście lubię narty krótkie, przez długie lata jeździłam w za długich deskach i dziwiłam się czemu nie wszytsko wychodzi mia tak jakbym chciała. Do tej pory zawsze miałam, heady i teraz tez chyba sobie kupie tej marki :)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
@backspace Dzięki za podanie profilu na FB. Z kasą Ciężko u mnie teraz więc fajnie było by wygrać jakiś sprzęt bo mój stary już nie za bardzo się nadaje do jazdy. Co do samego sklepu to ceny tam rzeczywiście mają fajne.
 

czarna288

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
W dniu 26.12.2011 r. Stacja Narciarska Koninki rozpoczęła sezon narciarski.

Stok czynny od 9:00 do 21:00 - po raz pierwszy w Koninkach :)

Mamy dla Was kilka niespodzianek:
- oświetlony stok Tobołowa
- nowy profil trasy
- wspólny karnet ze Stacją Narciarską Myślenice
- snowpark
- taras na szczycie Tobołowa

Zapraszamy do Koninek!
 
Do góry