Narty Czy Snowboarding?

takka

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
21
Punkty reakcji
1
No to ja powiem tak - na nartach jeżdżę od 3 roku życia;) W końcu po jakimś czasie mi się znudziło i parę lat temu nauczyłam się jeździć na snowboardzie;) A teraz mam pełną dowolność no i mogę sobie śmigać, na czym chcę;)
 

CargO

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
1
Jest to pytanie typu co było pierwsze jajko czy kura. Osobiście wolę narty jeżdżę już od jakiegoś czasu na nartach i się przyzwyczaiłem do nich. Na desce próbowałem raz (jak się nie trudno domyślić raczej marnie mi szło) ale źle się czułem majac obydwie nofi do jednej deski przypięte, tak że wole narty :D
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja jestem zapalonym narciarzem już od bardzo wielu lat. Bardzo się ciesze, że niedługo zaczyna się zima, ponieważ to oznacza początek sezonu. Kiedyś próbowałam jeździć na desce, ale po kilku godzinach zrezygnowałam, ponieważ miałam dość przewracania i wolałam sobie pojeździć na nartach.
 

naska

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2022
Posty
4
Punkty reakcji
0
Spam: usunięto reklamę.
No właśnie, co wolicie narty czy snowboard??Zbliża się sezon na zimowe sporty :D

Osobiście jeżdżę na nartach od 9 lat :D
Teraz trochę mi się już znudziły więc w tym roku postanowiłem spróbować swoich sił na snowboardzie :D
Sprzęt już zakupiony czekam tylko na opady śniegu :eek:k:

Zdecydowanie narty. Snowboard moim zdaniem jest jednak mniej bezpieczny. Masz dwie nogi połączone deską i nie masz za bardzo jak się ratować w przypadku upadku. Ale to moje zdanie :) Wiadomo, można też wybrać jakiś ośrodek narciarski, który ma zróżnicowane trasy i wówczas szlifować umiejętności na mniej wymagających zboczach... ale co to za frajda? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry