Narty Czy Snowboarding?

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
No tak szpanują na tych snowboardach i szpanują, a taki narciarz, czy to początkujący czy nie, tylko ucieka ze stoku. Jak w tym roku byłam i cała grupa przyjechała to myślałam, że mnie w śnieg wdepczą. (Dosłownie!!!)
 

misiek_blondi

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Hamburg / Kołobrzeg (Polska)
Założę się, że to co Ci doradzimy w wyborze ci nie pomoże xD . Nie jeździłem na snowbordzie, ale wygląda bardzo efektownie, ale czy napewno też taki fajny? Za jeździłem nartach i niestety mieszkam w Hamburgu co mnie trapi. Już z przeżycia wiem że narty są świetne i nie przestaję mieć na nie ochotę. Cóż. Powiem tyle, że Ci zazdroszczę :]
 

agatol

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wroc
Narty, narty, narty! Snowboard jest dla prostakow, bo za latwy. Ale to zalezy dla kogo. DLa mnie jedna lekcja i moglam sama zjezdzac.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeździłem na nartach 5 lat, ale kiedy przesiadłem się na deskę poprawa była niebagatelna. Sama nauka rzeczywiście łatwiejsza, najważniejsze aby odpowiednio balansować ciałem, a na nartach trzeba jeszcze uważać na obydwie nogi. Podstawową zaletą jest to, że można się bardziej wyszaleć, poskakać, uczyć różnych ewolucji w powietrzu-tu już nie jest tak łatwo. Snowboard daje po prostu więcej możliwości.
 

Milla

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
Narty. A tak przy okazji - macie jakieś fajne miejscówki? - nie chcemy siedziec w domu ze znajomymi w grudniu, tylko wykorzystac dlugą przerwę i gdzieś się wybrac. Zbieramy tylko opinie gdzie. Będę wdzięczna:)
 

hakker

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
34
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie narty :)
Narty. A tak przy okazji - macie jakieś fajne miejscówki? - nie chcemy siedziec w domu ze znajomymi w grudniu, tylko wykorzystac dlugą przerwę i gdzieś się wybrac. Zbieramy tylko opinie gdzie. Będę wdzięczna:)
Stok w przemyślu troche krótki ale ok bo są krzesełka Przemyśl
I stok w Ustrzykach Dolnych na Laworcie :) ahhh to jest dopiero jazda!!! Bardzo długi stok Laworta
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
spróbuj koniecznie snowbordu. ja jeżdze tylko na tym. mój chłopak jeżdził od lat na nartach a teraz pokochał deskę. warto
 

normand

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na początek polecam narty bo łatwiej jest się nauczyć, później można się przerzucić na snowboard. Jak już opanujesz narty to ze snowboardem będzie o wiele prościej. Tani sprzęt możesz dorwać w sklepie Presto.
 

fiaga

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
179
Punkty reakcji
1
Ktoś napisał, ze snowboardziści szpanują na stokach i narciarzy straszą. Myślę, że kiedyś z tym było gorzej, jak większość sie uczyła jeździć na deskach. Wtedy rzeczywiście wpadali w każdego a stok był zrujnowany. Teraz jest inaczej. Narciarze tez przerażają, jak taki wpadnie na ciebie wymachując kijkiem więc chyba jest po równo.
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ostatnio skosztowałam smaku jazdy na desce. Niestety miałam mały wypadek, ale jak tylko się wszystko zagoi, to wiem, że nadal będę kontynuować naukę :)
A narty? nie mam pojęcia, nigdy na nich nie jeździłam. Po prostu czuję, że deska to jest coś dla mnie.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Snowboard!! Czemu snowboardziści nie nalatują na narciarzy a narciarze nazywają ich lansiarzami? Spróbujcie deski, to jest niesamowite. Ale najlepiej nie na stoku tylko w snow parku. To jest czad, narty pewnie też są spoko, ale snowboard jest niesamowity!!!
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Przez kilka lat jeździłem na nartach, teraz powoli zaczynam na desce... nie wiem jeszcze co mi bardziej się spodoba.
 

matans

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Przez kilka lat jeździłem na nartach, teraz powoli zaczynam na desce... nie wiem jeszcze co mi bardziej się spodoba.

Ja z kolei preferuję bardziej narty bowiem na desce nigdy moje nogi nie spoczęły póki co nie wiem z czego to wynika pewnie z braku
chęci oraz czasu- ale kto wie może się jakoś człowiek przełamię kiedyś;)
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Trochę trudno mi porównywać, bo ostatnio na nartach jeździłem jak byłem dzieciakiem (i zawsze rozjeżdżały mi się nogi :D) A na snowboardzie dopiero uczę się jeździć - stawiam pierwsze kroki, więc też częsciej ląduję na tyłku niż rzeczywiście zjeżdżam :D Ot takie moje doświadczenie :D
 

Venea

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Nie jeździłam nigdy na snowboardzie. Narty kocham. Ubolewam strasznie, bo w ferie jak byłam na nartach w Szczyrku jeździłam jeden dzień od 13-18. Nie mogłam się oderwać. No i po powrocie gorączka, kaszel, ból gardła i ogólnie masakra. Nie wspominam już nawet o zakwasach rąk następnego dnia po wyciągu :| No cóż, za głupotę się płaci niestety.
 

MagicTown

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
40
Punkty reakcji
0
Narciarze nie lubią snowboardzistów, snowboardziści nie lubią narciarzy. Każdy ma tam jakieś swoje racje.

Młodzi ludzie raczej wybierają snowboard. Moim zdaniem ze snowboardu jest więcej przyjemności i funu.
 

kasia90

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Ja stawiam na tradycyjność i wybiorę narty. Zima już niedługo więc nie mogę się doczekać wyjazdu w góry.
 
B

benjamima

Guest
ja w wieku 7 lat zacząłem jeździć na nartach, w wieku około lat 15 przesiadłem się na deskę - i zostałem do tej pory... Sprawia mi to dużo więcej przyjemności, skręty są przyjemne, czuć prędkość, można fajnie poskakać, a na nartach wyglądało to tak, że puszczałem się na krechę z góry stoku i zatrzymywałem się na dole - przestało mi to sprawiać przyjemność. W tym roku już nie mogę się doczekać jednośladu :pP
 
Do góry