Narty Czy Snowboarding?

tasior91

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Sam jeszcze od kilku lat na nartach ale moja siostra jezdzi na snowbordzie . Jezdzenie na snowbordzie jest bardziej szpanerskie(według mnie):)

Sam się zastanawiam czy się nie przezucić:p
 

karola1

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
moim skromnym zdaniem zarowno jazda na nartach jaki na snowbordzie jest super :) chciaz ja wole jazde na nartach ;P latwiej mi bylo opanować jak sie uczylam :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Nie jezdze ani na tym ani na tym :p
bo u mnie nie ma gor :D
a zima nie wyjezdzam czesto,
jadnak gdybym miala wybierac wzielabym deske :D
 

Paulinka1407

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Ja tam wolę iść na basen...przynajmniej się nie potłukę...raczej :p No chyba, że się poślizgnę :D W tamtym roku chciałam zobaczyć jak to jest na tych nartach, bo wszyscy chwalą..i mnie to do gustu nie przypadło :/ ale mówię za siebie ;) Poza tym trening czyni mistrza,a ja trenowac już potem nie zamierzałam :p ale wybrałabym bynajmniej na początek chyba narty..przynajmniej mam 2nogi do dyspozycj :D
 

karola1

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
narty są super. hehe zastanawialam sie co w tym takiego jest bo wsumie jezdzi sie tylko gora dol gora dol....... ale najfajniejsza jest predkosc :) i taka adrenalinka :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Och. Ach. Już dzisiaj na stoku byłam. Jak cudownie być przyczepionym nogami do kawałka deski ;D
Nie zamieniłambym jej na narty. Nigdy!
 

Swistak9993

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2008
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Olesno
Widze, że więkrzość dopiero zaczyna jazde na snowboardzie.Ja jeżdż od 4 latek na natrach i wymiatam na nich:D.Na snowboardzie nauczyłem się jeździć w zeszłym sezonie.Dużo zależy od sprzętu.W pierwszych dwózh dniach ledwo co nauczyłem się skręcać, a w 3 miałem inna deske i już pożądnie śmigałem,próbowałem nawet skakać.Tylko jeszcze wyjazd wyciągm mi nie wychodził.Od tąd zamierzam jeżdzić na desce,ale w przyszłem szonie pewnie kupie sprzęt porządn.Na razie wyporzyczam,a narty mam swoje)
 

sada

*^*...Kobieta kaliber ^^
Dołączył
20 Styczeń 2008
Posty
1 734
Punkty reakcji
0
Miasto
Nie wiem, a Ty wiesz x|
Osobiście umiem jeździć na tym i na tym .... Ale teraz jeżdżę na snowboardzie yeeeeh xD To jest czad ! Narty mi się znudziły to jest taka monotonia dla mnie a na desce można robie po czarować troszku. Peace *______*
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Deska :]
Nie mam pojęcia dlaczego :p
Raz byłam na nartach i jak weszłam na deske to odrazu poczułam że wole snowboard :D
 

err.

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
lbn.
snowboard, snowboard ! po tegorocznym sezonie stwierdzam że zdecydowanie ^_^
 
I

indyk89

Guest
Ja umiem jezdzic narazie tylko na nartach, lecz mam zamiar nauczyc sie na snowboardzie ;]
 

meg17

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
223
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
narty, chyba jeżdżę już z 5, 6 latek. Ahhh jakbym chciała pojeździć w tym sezonie troche, ale nikt nie może jechać :(. Kiedyś myślałam o snowboardzie, ale zostane przy nartkach ;P
 
Do góry