Narty Czy Snowboarding?

Dertch

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2006
Posty
318
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
też chciałbym wiedzieć...
No właśnie, co wolicie narty czy snowboard??Zbliża się sezon na zimowe sporty :D

Osobiście jeżdżę na nartach od 9 lat :D
Teraz trochę mi się już znudziły więc w tym roku postanowiłem spróbować swoich sił na snowboardzie :D
Sprzęt już zakupiony czekam tylko na opady śniegu :eek:k:
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
A ja na nartkach smigam juz chyba 5 latek :D na snowboardzie wprobowalam raz.. ale pupa bolala.. :p Chcialabym sie nauczyc, ale jakos narazie warunkow nie ma.. (brak sniegu <_< ) hehe.. no, ale miejmy nadzije, ze za niedlugo spadnie.. noo :bag: :D
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Oluśka... Tyłek często boli :p w tamtym sezonie z ręką w gipsie wróciłam :D
Ale mimo wszystko boski jest snowboard ;)
Warto spróbować :} Ja mam juz sprzęt i tylko czekam z śnieg... :p
 
B

Bad_Boy

Guest
Ja osobiście uwielbiam narty!!!!!!!!Wogóle są super, można szybko śmigać na nich (lubie rozwijać duże prędkości na nartach)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmmm juz pare lat jezdzilam na nartach ale w tym roku chce sprobowac sil snowboardzie :)
 

Kupsztal

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja osobiście jeżdżę już 9 nlat na nartach i dla mnie jest to najlepszy sport na świecie.Próbowałem w zeszłym sezonie na desce i przez pierwszy dzień byłem cały mokry i obolały ,a w drugim dniu udało mi się już zjechać bez upadku ,a w 3 to już nieliczne wywrotki.Było śmiesznie ,ale to dla mnie zabawa raczej ,a nie jazda.Ja uwielbiam nartki.A jak chcecie spróbować czegoś nowego to kupcie sobie twin tip(narty freestylowe ,czyli z obu stron podwiniete,żeby można jechać przodem i tyłem)Narty rządzą ,ale szaunek dla
prawdziwych snowborderów jak i narciarzy!
 

OluŚka

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
285
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
KielCe *Ck*
Oluśka... Tyłek często boli :p w tamtym sezonie z ręką w gipsie wróciłam :D
Ale mimo wszystko boski jest snowboard ;)
Warto spróbować :}

Jak z reka w gipsie wrocilas, to nielze szalalas.. :p hehe :)

A moze wybieracie sie gdzies w tym sezonie zimowym na nartki/snowboard :D
Pisac ! :):) Ja osobiscie najpier w ferie jade na tydzien do bukowiny tatrzanskiej, a potem w lutym na bialą szkołe na tydzień tez do bukowiny.. <_< Ale tu chodzi o zabawe na stokach, a nie szcegolnie o miejsce :p:p
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie snowboard... w sumie sam nie wiem dlaczego. Być może, że on jest taki szpanerski i dziewczyny ciągnie chyba jednak bardziej do chłopaków z deskami niż do chłopaków na nartach B) :p
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
hmm sama jezdze na nartach i od dechy wole narty, ale podobają mi się ładni chłopcy na snowboardzie:p
 

M@T!X

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
ja oczywiscie ze SNOWBOARD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy: :sexy:
 
Z

Zerek

Guest
Jak ktoś chce uprawiać sport to polecam narty

jeżeli jednak ma to być typowy szpan to wiadomo snowboard :eek:k:
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
hmm sama jezdze na nartach i od dechy wole narty, ale podobają mi się ładni chłopcy na snowboardzie:p

No właśnie. Poza tym mimo że nigdy nie próbowałem jazdy na nartach uważam, że deska jest łatwiejsza w opanowaniu... mimo że jest jedna :)
 

carino

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
.
Na nartach jeździłam przez jakieś 8-9 lat. Potem pod wpływem brata, jak i własnych zapędów postanowiłam spróbowac swoich sił na desce. Mija już trzeci rok, nart na nogi już nie zakładam. Rządzi deska.
Czy się trudno nauczyć? Wszystko zależy od Twoich aspiracji, chęci nauczenia się, szczypty szaleństwa i odwagi. Im wyżej mierzysz tym szybciej się nauczysz- taka jest moja dewiza. W zeszłym roku próbowałam już swoich sił w skokach i freeridzie.

Ja nie jeżdże dla szpanu (no w końcu jestem dziewczyną :D ). Uwielbiam ten sport, ale może już się nie będę rozpisywać bo dla mnie to temat rzeka BB)
 
Do góry