Narkotyki

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Wiecie co mój kolega wstrzyknoł sobie wczoraj marihuane :( niewiemy co robić ?! :( nie no joke :p a co do tematu to ja jestem zdania że wszystkie narko zakfalifikowane do grupy stymulantów powinny być w pełni legalne no i jeszcze zioło , ale np. grzybki już nie :p
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Wszystkie narkotyki powinny być legalne, w końcu każdy człowiek powinien sam za siebie odpowiadać.
"Chcącemu się krzywda nie dzieje"
 

pysiex91

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
430
Punkty reakcji
0
Miasto
Józefów woj. Lubelskie
ja tam nie wiem,nigdy nie probowalam no jedynie szlugi a co do tych ziol hery koki to raczej na nie..no a czy powinny byc legalne hym sa "zakazane po legalu"(takze tytul ksiazki ktora polecam) jak ktos zechce to bedzie mial co chce;p takze czy legalne cy nie to chyba bez roznicy:p
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
takze czy legalne cy nie to chyba bez roznicy:p

Legalne- pieniądze idą do państwa na (teoretycznie) pozytywne cele, nie boisz się kontroli, nie będziesz mieć nieprzyjemności czy konsekwencji za sam fakt ćpania.
Nielegalne- nabijanie sakwy przestępcom, wysokie ceny (bo "towar" zakazany), złapią Cię z woreczkiem proszku i idzie się do mamra "na dłużej"...

Ja bym powiedział, że różnica jest kolosalna...
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
Legalne- pieniądze idą do państwa na (teoretycznie) pozytywne cele, nie boisz się kontroli, nie będziesz mieć nieprzyjemności czy konsekwencji za sam fakt ćpania.
Nielegalne- nabijanie sakwy przestępcom, wysokie ceny (bo "towar" zakazany), złapią Cię z woreczkiem proszku i idzie się do mamra "na dłużej"...
jestem dokladnie tego samego zdania. i przy okazji odciazy to policje z bezsensownej walki z dilerami, bo na miejscu kazdego zlapanego pojawia sie wkrotce nowy. a poza tym jesli zabraniac takich narkotykow, to na tej samej zasadzie powinien byc zabroniny tyton, kofeina i kilka innych substancji.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Wszystkie narkotyki powinny być legalne, w końcu każdy człowiek powinien sam za siebie odpowiadać.
"Chcącemu się krzywda nie dzieje"
Legalne?Nie...Narkotyki to wytwór amerykański i przeniosło to się do Polski.To jest jedno wielkie :cenzura:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Wszystkie narkotyki powinny być legalne, w końcu każdy człowiek powinien sam za siebie odpowiadać.
"Chcącemu się krzywda nie dzieje"

Wiesz, osobiście nie jestem, żeby wszystko było legalne. Ale popieram po części poglądy UPR i samemu sobie trochę dorabiam związane z legalizacją. Czyli jeżeli zalegalizujemy to żeby ćpun nie mógł leczyć uzależnienia za pieniądze podatników.
Aż żal ściska d*pe jak widzę jak u naszych południowych sąsiadów po części trawka jest legalna, a u nas za nawet 0.1g grozi do 3 lat (a może 5- nie pamiętam) pozbawienia wolności...
 

Ja13

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja Uważam że To jest bezsensu ludzie którzy to biorą próbują być lepsi ale coś i m nie wychodzi bo niszczą sobie organizm aż w końcu umrą
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja Uważam że To jest bezsensu ludzie którzy to biorą próbują być lepsi ale coś i m nie wychodzi bo niszczą sobie organizm aż w końcu umrą

To źle uważasz i bzdur Ci nagadali w szkole. Zależy jeszcze po jakie narkotyki, z jakiej grupy ludzie sięgają. Owszem czasem gó.nażeria z gimnazjum zapali trawkę, żeby poczuć się lepszym, dla szpanu. Ale zazwyczaj ludzie sięgający po narkotyki robią to dla rozrywki i własnej przyjemności (o ile zakładamy, że nie są uzależnieni). Niektórzy wolą upalić się, niż schlać jak świnie...
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Jestem za legalizacja.!
Co za różnica...
Ci co nie chcą, nie biorą...
Ci, co chcą biorą...
I to tu nie ma większego wpływu...
 

Raoul D

I'm a passenger, and I ride and I ride
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
1 010
Punkty reakcji
0
Legalne?Nie...Narkotyki to wytwór amerykański i przeniosło to się do Polski.To jest jedno wielkie :cenzura:
Amerykański wytwór? Ciekawe. Wiem, że niektóre narkotyki to dno, ale każdy powinien odpowiadać za siebie.
A jako ciekawostkę mogę Ci powiedzieć, że dzialanie marichuany opisywał już Mickiewicz w "Panu Tadeuszu". Ponad to w latach 20., kiedy to amerrykańska kultura jeszcze do nas tak nie docierała na Śląsku bodajże ludzie byli masowo uzależnieni od eteru. Narkotyki używali od zarania dziejów i to się nie zmieni. Tylko dlaczego ktoś chce za to karać to nie mam pojęcia.

Czyli jeżeli zalegalizujemy to żeby ćpun nie mógł leczyć uzależnienia za pieniądze podatników.
Najpierw prywatyzacja szpitali potem legalizacja. W takiej kolejności bym to zrobił.
 
P

Październik

Guest
a ja bym cały socjal wypieprzył, kto chce niech bierze, ale niech też wie, że nikt mu nie pomoże, za legalizacją nie jestem, bo za tym pójdą inne wygibusy.
 
Do góry