Narkotyki

W

wiki9969

Guest
Też się zastanawiałam nad tym zdjęciem. Cóż, najwyraźniej trzeba użyć wyobraźni. ;)
 

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Najwidoczniej zdjęcie się nie dodało głupki. Zresztą chyba można się domyślić jak wyglądaja zwężone źrenice, jednak widzę że jest to wielki problem. Czekam na normalne odp. a nie odpowiedzi dzieci.
 
W

wiki9969

Guest
Po pierwsze za obrazę powinieneś stąd wylecieć. Po drugie każdy narkotyk inaczej oddziałuje na organizm. Więc jeśli miałbyś trochę oleju w głowie zrozumiałbyś, że same źrenice nic nie powiedzą, no chyba że dodasz jeszcze inne objawy.
 

RocKAlone

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
wiki9969 napisał:
Po pierwsze za obrazę powinieneś stąd wylecieć. Po drugie każdy narkotyk inaczej oddziałuje na organizm. Więc jeśli miałbyś trochę oleju w głowie zrozumiałbyś, że same źrenice nic nie powiedzą, no chyba że dodasz jeszcze inne objawy.
1.Za obrazę przepraszam ale irytują mnie takie komentarze. 2. Po czym poznajesz że osoba ma kontakt z narkotykami? Głównie oczy, zachowanie czy tam charakterystyczny zapach. Mi chodzi o oczy bo zachowanie może być inne powiedzmy po spożyciu alkoholu a zapach często mylny. Podałam tylko jeden objaw narkotyków jeśli chodzi o oczy bo wiadomo że bo ganji czy fetce oczy są rozsszerzone, samo to info wystarczy bo raz oczy są przekrwione a raz nie ma na nich zadnych krwinek no a w obu przypadkach oczy się szklą. Więc to że napisałam tylko zwężone źrenice w zupełności wystarczy.
 
Do góry