Najsłodszy Sms Jaki Dostaliscie...:p

LLuna

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
Nie pamiętam treści tego sms-a , ale był on od "kolegi" poznanego w internecie z zyczeniami na dzien kobiet , bardzo miłymi. Myślałam , że on już o mnie nie pamięta , a jednak ; ) A także życzenia od mojego brata na moje 16 -naste urodziny były piękne ;)
 

mique

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz
Ja co kilka miesięcy dostaję takie słodkie wiadomości: "za 10 dni stracisz możliwość wykonywania połączeń. prosimy o doładowanie konta"...
A tak na serio: zachowałam wszystkie te szczere życzenia, z jakiejś okazji lub zupełnie nie, przysłane od serca i wtedy, gdy zupełnie się ich nie spodziewałam. Nie ważne co, ważne od kogo i dlaczego. W SMSach trudno zawrzeć wszystko, ale proste: Miło, że napisałaś, Dziękuję, :* to naprawdę dużo i nie trzeba kombinować na siłe z jakimiś wierszykami.
Życzenia prosto z serca, albo chociaż z głowy są warte o wiele więcej.
Pozdrawiam!
 

blondynaaa18

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ten najbardziej mi się spodobał :)

Przypomniało mi się jak oglądaliśmy mecz i zasnełaś przytulona do mnie.
Słodko wyglądałaś :*:*:*


albo ten:

Mineło już pół roku a my nadal ze sobą jesteśmy :)
Chce Ci powiedzieć że nie jesteś dla mnie zwyczajną dziewczyną z którą tylko jestem.
Jesteś dla mnie bardzo ważna. Bardzo Cię kocham i chce z Tobą być naprawde długo.
Jesteś moim ideałem;*dla którego zrobie wszystko.:).
Żądam od ciebie tylko jednego. Miłości :*:)
Dobranoc ;*;*;*
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Mi się najbardziej spodobał ten sms:

"Chcesz piwo?"
 

Aneeti85

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
mmmmm slodziak ;)
 

Attachments

  • sms1.png
    sms1.png
    71,3 KB · Wyświetleń: 47

kris2312

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja mam kilka wiersz wprawdzie nie ja je napisałem ale dziewczyna mi je wysłała
[background=rgb(0, 51, 0)]Jesteś słodkim mym Misiaczkiem, który siedzi w moim śnie, i ja wierze, że ten misiek nigdy nie opuści mnie[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]Uciekamy od samotności, nie pytamy czy można- czy też inni chcą uciekamy, bo chcemy, bo tak łatwiej żyć. Uciekamy do miłości nie pytamy czy można- czy też inni chcą uciekamy, bo chcemy, bo bez miłości trudno żyć[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]Jeśli Lecieć to do słońca Jeśli marzyć to bez końca Gdy całować to serdecznie A gdy kochać to już wiecznie.[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]Daleko gdzies i blisko tak, Na krawedzi nocy i dnia, W zasiegu rak, na serca dnie, Ciebie mam i Ciebie chce![/background]
[background=rgb(0, 51, 0)] Daleko gdzies i blisko tak, Na krawedzi nocy i dnia, W zasiegu rak, na serca dnie, Ciebie mam i Ciebie chce! W Twej twarzy widze caly swiat, Muzyke slodka w sercu mam, Twe oczy dla mnie lustrem sa, Twe dlonie tkliwe to moj dom![/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]Gdy daję ci wszystko, to daję ci siebie tyle samo pragnę otrzymać od ciebie[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]I wtedy będziesz już Mój, A Ja będę Twoja... I wreszcie Miłość Nasza , Zostanie spełniona.[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]Jak wyznania wstydliwe, jak wyznania szalone, powtarzam w ustach twoich usta niezliczone, od uśmiechu w kącikach do smaku języka- usta twe mnie całują i cały świat znika.[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)] Miłość to słowo piękne i czułe, Miłość na świecie wiecznie trwa, Miłość to rzecz zakochanych, Lecz czy każdy może ją dać[/background]
[background=rgb(0, 51, 0)]W kwiatach kwitną pocałunki. A w miłości tylko łzy. Ja nie myślę już o nikim. Dla mnie cały świat to TY[/background]
 

kejsler

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
"Cześć Daniel. Moja dziewczyna jest w ciąży i chciałbym się z Tobą spotkać, żeby spytać się Ciebie czy nie chcesz być chrzestnym"

Od mojego brata :)
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Kiedyś dostawałem słodkie smsy... teraz nikt nie piszę, bo nie czytam.

Za to dostaję w smsach: numery kont, adresy i wszelkie inne dane. Dla mnie to trochę słodkie!
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Sms sprzed niecałej godziny[ już przetłumaczony na pl]: "Wnerwia mnie to Twoje blokowanie połączeń! podpisałam papiery i jutro przylecę lekko po 12, więc już nie pij.
ps: jeśli się nie odezwiesz to śpisz sam, buziaki"

pierwszy normalny sms od jakiegoś roku, a milszego nie dostałem co najmniej 3 lata... od razu radość z życia wzrosła :tongue:
 
D

dontfakmi

Guest
Sporo bylo milych, ale najslodszy? Chyba jestem zbyt wymagajaca bo zaden nie zrobil na mnie wielkiego wrazenia. No wiec czekam dalej :)
 

magdalenakaja

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Od chłopaka :
Kochanie jesteś moim całym światem, dzięki temu , że jesteś ze mną dajesz mi siłę żeby żyć w tym szarym świecie , nadajesz sens mojemu życiu , każdy dzień spędzony z dala od ciebie to dzień stracony, za każdym razem gry wyjeżdżam z myślą, że niedługo wrócę do ciebie, bo mam do kogo wracać. Kocham patrzeć jak sie śmiejesz. Kotek z tobą chce budować przyszłość dla ciebie jestem w stanie do wielu poświęceń, chce zawsze uczestniczyć w twoim życiu i wspierać cie w ważnych dla ciebie chwilach chce żebyś wiedziała, że masz przy sobie osobę która cię wspiera na której możesz zawsze polegać i której możesz ufać . Skarbie oddałem ci swoje serce i życie :* Będę zawsze przy tobie :**

Jakie to słodkie i tak co kilka dni :)
 

kochamkwiatki

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na dobranoc dostalam taka piekna wiadomosc o_O <3

Skarbenku moj najslodszy <3
Piszę do Ciebie gdy rano wstane ale bardziej przez calutki dzien a nawet w nocy tak jak teraz bo leze i ciagle mam cie w glowie i nie moge przez to zasnac a obok mojej twarzy lezy twoja zielona koszulka ta co mi ja kiedys zostawilas i popryskalas swoim slodkim perfumem, ktora az do tej pory pachnie toba !! Pachnie szczesciem <3 a dokladniej moim i to tylko moim najslodszym i najcudownym szczesciem z ktorym tworze zwiazek przepiekny <3. Mimo tych zlych chwil, sytuacji, klotni, nieporozumien, sprzeczek, foszkow to nigdy nie przestane Cie Kochac bo nie wyobrazam sobie zycia bez osoby ktora jest dla mnie wszystkim, w sumie to nie jestes dla mnie wszystkim. Jestes dla mnie CALYM SWIATEM ! <3. Swiatem , ktory daje mi codziennie energie potrzebna do zycia ale najbardziej nadaje sens mojemu zyciu w ktorym mam dla kogo codziennie wstawac, myslec i miec ta osobe caly czas w sercu, jestes moim calym swiatem ktory nauczyl mnie kochac, kochac osobe ktora byla niesmiala ale byla soba, to ty Jestes Wlasnie Ty Kochanie taka piekna gwiazdka na niebie, jedyna w swoim rodzaju, gwiazka taka ktora swieci najmocniej <3 jestes moim calym swiatem gdyz nauczylas mnie i pokazalas mi czym jest MILOSC i jak wielka ma moc <3. Nauczylas mnie kochac bardzo szczerze, mocno, madrze i z calego serca jak tylko sie da <3. I kochac nauczylas mnie druga osobe taka gdy jest soba i nie udaje nikogo, ktora wlasnie taka byla niesmiala i wstydliwa kochanie ale osoba ta o ktorej pisze jest wlasnie moim Calym swiatem slodziutkim i pieknym jak czerwona roza ktora przez te cudowne dwa lata bardzo rozkwitla i nabrala barw <3 rozkochalas mnie w sobie poteznie i cudownie <3 Dziekuje moje naukochansze sloneczko za to, za to ze nauczylas mnie kochac bardzo osobe kiedys nieznajoma a teraz ona jest mi bardzo bliska i nigdy ale przenigdy nie przestane kochac tej osoby czyli Kochac z calego serca Ciebie !!❤️❤️Nawet gdy bedzie mega zle to nigdy nie przestsne ! Zakochalem sie, szalenczo kocham i kochal bede do konca zycia Ciebie ! Nikt i nic tego nigdy nie zmieni, nie pozwole na to ❤️❤️❤️❤️ Nie moge sie od ciebie odczepic gdyz czuje jakbys byla obok mnie, czuje sie mega bo to jest wielkie uczucie <3 <3 i tez przez ta koszulke od ktorej nie moge sie odczepic bo mega slodko pachnie toba i naprawde czuje jakbys byla obok. Mam obok twoja rzecz ktora mega bardzo kojarzy mi sie z osoba ktora tak mega bardzo, mega mocno, cudownie, namietnie z calego serca KOCHAM ! <3 <3
Zawszę o Tobie myślę !
A rano i wieczorem to tak najbardziej mam cie w glowie bo jestes pierwsza i ostatnia mysla moja kazdego pieknego czy tez ponurego dnia <3 <3
Dlatego piszę ci te kochana i slodka wiadomoac bo mialem dawno mega ochote napisac ci tak jak kiedys ale pomyslalem ze napisze pozniej tak zeby cie ucieszyc bardzo ale szkoda ze niestety nie uda mi sie zonaczyc przepieknego twojego usmiechu <3 wiem o nas dużo, a najwięcej co wiem? Że Kocham Cię Bardzo, Kocham bez granic !!!! <3 dziekuje ci za wszystko rozyczko moja sliczna i piekna kazdego dnia i kazdej nocy, naprawde bardzooo ale to bardzoo mocno DZIEKUJE !!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a teraz spij slodziutko i snij o mnie bo bardzo bym tego chcial ❤️❤️❤️❤️ Dobranoc <3 Tęsknię niewiarygodnie mega poteznie za toba ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 

kochamkwiatki

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na dobranoc dostalam taka piekna wiadomosc o_O <3

Skarbenku moj najslodszy <3
Piszę do Ciebie gdy rano wstane ale bardziej przez calutki dzien a nawet w nocy tak jak teraz bo leze i ciagle mam cie w glowie i nie moge przez to zasnac a obok mojej twarzy lezy twoja zielona koszulka ta co mi ja kiedys zostawilas i popryskalas swoim slodkim perfumem, ktora az do tej pory pachnie toba !! Pachnie szczesciem <3 a dokladniej moim i to tylko moim najslodszym i najcudownym szczesciem z ktorym tworze zwiazek przepiekny <3. Mimo tych zlych chwil, sytuacji, klotni, nieporozumien, sprzeczek, foszkow to nigdy nie przestane Cie Kochac bo nie wyobrazam sobie zycia bez osoby ktora jest dla mnie wszystkim, w sumie to nie jestes dla mnie wszystkim. Jestes dla mnie CALYM SWIATEM ! <3. Swiatem , ktory daje mi codziennie energie potrzebna do zycia ale najbardziej nadaje sens mojemu zyciu w ktorym mam dla kogo codziennie wstawac, myslec i miec ta osobe caly czas w sercu, jestes moim calym swiatem ktory nauczyl mnie kochac, kochac osobe ktora byla niesmiala ale byla soba, to ty Jestes Wlasnie Ty Kochanie taka piekna gwiazdka na niebie, jedyna w swoim rodzaju, gwiazka taka ktora swieci najmocniej <3 jestes moim calym swiatem gdyz nauczylas mnie i pokazalas mi czym jest MILOSC i jak wielka ma moc <3. Nauczylas mnie kochac bardzo szczerze, mocno, madrze i z calego serca jak tylko sie da <3. I kochac nauczylas mnie druga osobe taka gdy jest soba i nie udaje nikogo, ktora wlasnie taka byla niesmiala i wstydliwa kochanie ale osoba ta o ktorej pisze jest wlasnie moim Calym swiatem slodziutkim i pieknym jak czerwona roza ktora przez te cudowne dwa lata bardzo rozkwitla i nabrala barw <3 rozkochalas mnie w sobie poteznie i cudownie <3 Dziekuje moje naukochansze sloneczko za to, za to ze nauczylas mnie kochac bardzo osobe kiedys nieznajoma a teraz ona jest mi bardzo bliska i nigdy ale przenigdy nie przestane kochac tej osoby czyli Kochac z calego serca Ciebie !!❤️❤️Nawet gdy bedzie mega zle to nigdy nie przestsne ! Zakochalem sie, szalenczo kocham i kochal bede do konca zycia Ciebie ! Nikt i nic tego nigdy nie zmieni, nie pozwole na to ❤️❤️❤️❤️ Nie moge sie od ciebie odczepic gdyz czuje jakbys byla obok mnie, czuje sie mega bo to jest wielkie uczucie <3 <3 i tez przez ta koszulke od ktorej nie moge sie odczepic bo mega slodko pachnie toba i naprawde czuje jakbys byla obok. Mam obok twoja rzecz ktora mega bardzo kojarzy mi sie z osoba ktora tak mega bardzo, mega mocno, cudownie, namietnie z calego serca KOCHAM ! <3 <3
Zawszę o Tobie myślę !
A rano i wieczorem to tak najbardziej mam cie w glowie bo jestes pierwsza i ostatnia mysla moja kazdego pieknego czy tez ponurego dnia <3 <3
Dlatego piszę ci te kochana i slodka wiadomoac bo mialem dawno mega ochote napisac ci tak jak kiedys ale pomyslalem ze napisze pozniej tak zeby cie ucieszyc bardzo ale szkoda ze niestety nie uda mi sie zonaczyc przepieknego twojego usmiechu <3 wiem o nas dużo, a najwięcej co wiem? Że Kocham Cię Bardzo, Kocham bez granic !!!! <3 dziekuje ci za wszystko rozyczko moja sliczna i piekna kazdego dnia i kazdej nocy, naprawde bardzooo ale to bardzoo mocno DZIEKUJE !!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a teraz spij slodziutko i snij o mnie bo bardzo bym tego chcial ❤️❤️❤️❤️ Dobranoc <3 Tęsknię niewiarygodnie mega poteznie za toba ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 

kochamkwiatki

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Na dobranoc dostalam taka piekna wiadomosc o_O <3

Skarbenku moj najslodszy <3
Piszę do Ciebie gdy rano wstane ale bardziej przez calutki dzien a nawet w nocy tak jak teraz bo leze i ciagle mam cie w glowie i nie moge przez to zasnac a obok mojej twarzy lezy twoja zielona koszulka ta co mi ja kiedys zostawilas i popryskalas swoim slodkim perfumem, ktora az do tej pory pachnie toba !! Pachnie szczesciem <3 a dokladniej moim i to tylko moim najslodszym i najcudownym szczesciem z ktorym tworze zwiazek przepiekny <3. Mimo tych zlych chwil, sytuacji, klotni, nieporozumien, sprzeczek, foszkow to nigdy nie przestane Cie Kochac bo nie wyobrazam sobie zycia bez osoby ktora jest dla mnie wszystkim, w sumie to nie jestes dla mnie wszystkim. Jestes dla mnie CALYM SWIATEM ! <3. Swiatem , ktory daje mi codziennie energie potrzebna do zycia ale najbardziej nadaje sens mojemu zyciu w ktorym mam dla kogo codziennie wstawac, myslec i miec ta osobe caly czas w sercu, jestes moim calym swiatem ktory nauczyl mnie kochac, kochac osobe ktora byla niesmiala ale byla soba, to ty Jestes Wlasnie Ty Kochanie taka piekna gwiazdka na niebie, jedyna w swoim rodzaju, gwiazka taka ktora swieci najmocniej <3 jestes moim calym swiatem gdyz nauczylas mnie i pokazalas mi czym jest MILOSC i jak wielka ma moc <3. Nauczylas mnie kochac bardzo szczerze, mocno, madrze i z calego serca jak tylko sie da <3. I kochac nauczylas mnie druga osobe taka gdy jest soba i nie udaje nikogo, ktora wlasnie taka byla niesmiala i wstydliwa kochanie ale osoba ta o ktorej pisze jest wlasnie moim Calym swiatem slodziutkim i pieknym jak czerwona roza ktora przez te cudowne dwa lata bardzo rozkwitla i nabrala barw <3 rozkochalas mnie w sobie poteznie i cudownie <3 Dziekuje moje naukochansze sloneczko za to, za to ze nauczylas mnie kochac bardzo osobe kiedys nieznajoma a teraz ona jest mi bardzo bliska i nigdy ale przenigdy nie przestane kochac tej osoby czyli Kochac z calego serca Ciebie !!❤️❤️Nawet gdy bedzie mega zle to nigdy nie przestsne ! Zakochalem sie, szalenczo kocham i kochal bede do konca zycia Ciebie ! Nikt i nic tego nigdy nie zmieni, nie pozwole na to ❤️❤️❤️❤️ Nie moge sie od ciebie odczepic gdyz czuje jakbys byla obok mnie, czuje sie mega bo to jest wielkie uczucie <3 <3 i tez przez ta koszulke od ktorej nie moge sie odczepic bo mega slodko pachnie toba i naprawde czuje jakbys byla obok. Mam obok twoja rzecz ktora mega bardzo kojarzy mi sie z osoba ktora tak mega bardzo, mega mocno, cudownie, namietnie z calego serca KOCHAM ! <3 <3
Zawszę o Tobie myślę !
A rano i wieczorem to tak najbardziej mam cie w glowie bo jestes pierwsza i ostatnia mysla moja kazdego pieknego czy tez ponurego dnia <3 <3
Dlatego piszę ci te kochana i slodka wiadomoac bo mialem dawno mega ochote napisac ci tak jak kiedys ale pomyslalem ze napisze pozniej tak zeby cie ucieszyc bardzo ale szkoda ze niestety nie uda mi sie zonaczyc przepieknego twojego usmiechu <3 wiem o nas dużo, a najwięcej co wiem? Że Kocham Cię Bardzo, Kocham bez granic !!!! <3 dziekuje ci za wszystko rozyczko moja sliczna i piekna kazdego dnia i kazdej nocy, naprawde bardzooo ale to bardzoo mocno DZIEKUJE !!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a teraz spij slodziutko i snij o mnie bo bardzo bym tego chcial ❤️❤️❤️❤️ Dobranoc <3 Tęsknię niewiarygodnie mega poteznie za toba ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
 

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Najsłodszy SMS? Hm...
Kochanie, jak będziesz wracała z pracy to kup cukier. 😘
PS. Wiesz, że Cię kocham. 😘❤️❤️❤️
 
Do góry