Najsłodszy Sms Jaki Dostaliscie...:p

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Rok temu jak bylismy w gorach to dostalam smsa od mojego, oczywiscie to bylo pol zartem po lserio ale napisal mniej wiecej : "Juz tesknie za Toba... Az lezka mi sie w oku zarecila... Fajnie jakbysmy tak zamieszkali w gorach.. Jak tylko bedziemy miec wiecej kasy to na pewno pojedziemy tam na dluzej"
 

Bella*x33

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja od niego codziennie dostaje wspaniałe smsy :) .
Każda wiadomość od niego przynosi dreszczyk...
ale jeden jest najwspanialszy "Jestes kochana i tyle! Mój największy skarb i moje największe szczęście które w życiu dostałem. Nie zasłużyłem sobie niczym na takiego Aniołka wspaniałego. Nigdy Cię nie chce zostawić Maleńka. a jeżeli kiedyś pokochasz innego to będę szczęśliwy że miałem tyle pięknych chwil z Tobą. uwielbiam Cię kruszynko :* "
;)

Albo jeszcze jeden. jak byłam w szpitalu a on w pracy...

"Królewno moja najpiękniejsza gdybym mógł oddał bym wszystkie moje organy żebyś mogła żyć i żebyś była zdrowa i szczęśliwa. Wiem że nie jestem teraz przy Tobie ciałem bo muszę pracować ale sercem jestem zawsze. Gdy tylko zmakniesz swoje najpiękniejsze oczka zobaczysz mnie :* i poczujesz.. Jesteś całym moim życiem. Dziękuję za wszystko kiciu. Kocham Cię i żyj dla mnie :* "

płacze czasami jak dziecko.. gdy czytam te smsy...
;)
 
K

kinga_sc

Guest
Proszę nie cenzurować:

Ja: spier...j
On: wydvpczaj

W tłumaczeniu:
Ja: kKocham Cię
On: ja ciebie też:)

Jak zrozumieć dwa oszołomy:D
 

majorcom

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2010
Posty
234
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
podlasie
Jeżeli czytasz tego SMSa to znaczy, że zdobyłeś Gwarantowaną nagrodę w grze o 100.000zł! Pisz SMS o treści Wygrana na darmowy nr 80..! GRATULUJEMY! SMSQuiz.pl, ja codziennie mam podobne smsy już nie nadążam liczyć pieniędzy ile mam.

Jeżeli czytasz tego SMSa to znaczy, że zdobyłeś Gwarantowaną nagrodę w grze o 100.000zł! Pisz SMS o treści Wygrana na darmowy nr 80..! GRATULUJEMY! SMSQuiz.pl, ja codziennie mam podobne smsy już nie nadążam liczyć pieniędzy ile mam.
 

skunksik008

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Rzeszów
Może to nie jest jakiś super sms ale przeczytała i mi się spodobał :
Za przeczytanie tego sms'a jesteś mi winien przytulenie. Za usunięcie go całusa. Za zapisanie randkę. Za odpowiedź - coś więcej. Co zrobisz teraz.. ?
 

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
"Kochanie, dostałam spadek po zmarłym wujku, jakaś tam posesja koło LA i kolekcja sportowych samochodów. Przeprowadzamy sie?" Szkoda, że w prima aprilis:)
 
J

Justyna712

Guest
Choć jesteś daleko, ja będę Twym cieniem.
Ten cień to pamięć, nie tylko wspomnienie.
Ty zrobisz krok i ja krok zrobię.
Czy chcesz, czy nie, ja będę wciąż przy Tobie.


Kochać to marzyć, kochać to śnić, kochać to znaczy w tęsknocie żyć! Z dala o Tobie snuje marzenia, z dala od Ciebie ślę pozdrowienia. Słońce już zaszło, przygotuj posłanie, całuję w usta, śpij słodko kochanie! :zakochany:
 

leemona

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Mój ulubiony sms był bardzo krótki:) Wolę go od wszystkich wierszyków i tym podobnych, ukochany napisał mi na dobranoc tylko "śpij słodko, stokrotko". Ok, może krótki, może tandetny rym, ale poczułam się tak dobrze, że ten sms pozostaje moim ulubionym:)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
"Inteligo SMS
UZNANIE
Rach. xxxx
+ 750 PLN
Przelew"

:eek:k:
 

hanya

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tuż za rogiem ;)
dzień dobry aniołku, mego życia motorku; Napędzasz mnie całego bardziej niż piwo z monopolowego; jesteś moją kobietą jedyną, najlepszą i prawdziwą; będę Cię całował całą, lecz czasami kąsnę jak na tygrysa przystało. choć poeta ze mnie marny, wolę antylopkę od jakiejś tam sarny -- dalej życzenia z okazji dnia kobiet ;D
 

mati300extra

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2011
Posty
293
Punkty reakcji
17
Wiek
32
Miasto
Na wschód od kulturalnej stolicy mazowsza
Żadne wierszyki mnie specjalnie nie ruszają. Aż łzy mi poleciały gdy dostałem smsa że moja dziewczyna uważa że jestem tym jedynym, tym z którym chciałaby założyć rodzinę :) Aż zawrzało mi w piersi :)

Niby banalne ale jak ktoś jest w poważnym związku to coś cudownego :)
 

27StudioPL

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2011
Posty
416
Punkty reakcji
11
Wiek
32
Miasto
Wlkp
Czy numer 607****** należy do
Ciebie? Jeśli tak, GRATULACJE!
Wyślij TAK na 8010 - SMS
CAŁKOWICIE ZA DARMO!

I tak w kółko:)
 
A

Angel91

Guest
Ja dostałem sms od cukierni, ze mają dostawę pączków, słodkie były jak cholera
 

Princess:*

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2010
Posty
222
Punkty reakcji
3
to sms którego ja kiedyś dostałam od mojego :] :

"Z Twoimi oczami związane jest każde moje marzenie, każdy sen, każda myśl... Jesteś dla mnie najważniejsza na świecie, na zawsze razem Księżniczko" :)
 

pizza25

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
35
Punkty reakcji
1
Jeżeli czytasz tego SMSa to znaczy, że zdobyłeś Gwarantowaną nagrodę w grze o 100.000zł! Pisz SMS o treści Wygrana na darmowy nr 80..! GRATULUJEMY! SMSQuiz.pl, ja codziennie mam podobne smsy już nie nadążam liczyć pieniędzy ile mam.

Jeżeli czytasz tego SMSa to znaczy, że zdobyłeś Gwarantowaną nagrodę w grze o 100.000zł! Pisz SMS o treści Wygrana na darmowy nr 80..! GRATULUJEMY! SMSQuiz.pl, ja codziennie mam podobne smsy już nie nadążam liczyć pieniędzy ile mam.
Według mnie to najpiękniejszy sms jakiego kiedykolwiek można dostać:)
 
M

mika20

Guest
Ja kiedyś dostałam taki wierszyk:

Nie patrz na piękność lecz na serce człowieka
bo piękność ucieka a serce wciąż czeka
nie patrz na ten głupi wyraz twarzy
lecz na serce które miłością cię darzy;)

Bardzo mi się spodobał ale wiadomo, każdy ma inny gust;)
albo:
Jesteś mym słoneczkiem które daje mi światełko nadziej bez którego umarłbym w ciemnościach samotności;)

Co o tym sądzicie?
 

elevado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Pomorze/UK
No fajne te Wasze eski. Ja to juz ze 2 lata takich nie wysylalem i nie dostawalem. :/
mika20 niezły jest:) chyba kazdy w ktorym czuc choc kropelke uczucia jest warty napisania i wyslania.
 
Do góry