Najsłodszy Sms Jaki Dostaliscie...:p

taka_nettka

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
225
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
ZzZ NibylandiI
a ja dostalam ostatnio od mojego misia takiego smska na rocznice:
To juz rok i ja cie wciaz kocham i wiem ze kochac nie przestane. kocham cie misiu:*


slodziuuutko;*
 

evelinnn

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gnieznoo
"Dzwonili do mnie z nieba, że uciekł im Aniołek... nie martw się Kochanie , nie powiem im gdzie jesteś... "

"Przy Tobie nauczyłem się kochać.. zmieniłaś cały mój świat. Moja :* "

:)
 

Pajda23

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2009
Posty
326
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
Gniezno
"Trafiłeś mocno do mojego serca i nie pozwolę Ci z niego odejść" - teraz to już dla mnie przeszłość...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Oj dostałam, dostałam i długo go miałam na telefonie, ale treści nie zdradzę. Zbyt osobisty.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Tak czytam i czytam, i tak sobie myślę, że już dawno nie dostałam żadnego słodkiego smsa... :(
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
smsy, maile, gg... komunikacja miedzyludzka zaczyna przyjmowac coraz bardzej zalosna forme ;)

chociaz wiadomo ze zawsze milo chociaz wiedzec ze ktos pamieta i mysli...

moj najslodszy sms to "stan konta zmienil sie o .. " :p
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
smsy, maile, gg... komunikacja miedzyludzka zaczyna przyjmowac coraz bardzej zalosna forme ;)

chociaz wiadomo ze zawsze milo chociaz wiedzec ze ktos pamieta i mysli...

moj najslodszy sms to "stan konta zmienil sie o .. " :p

Żałosne to by było, gdyby ludzie się komunikowali tylko za pomocą wspomnianych smsów, e-maili, gg, ale miło byłoby zobaczyć jakiegoś słodkiego smska, a nie tylko co na obiad :)

W sumie to mi przypomniałeś, że też dostaję słodkie smsy... "Prezes loterii już wypisuje dla Ciebie czek, wystarczy, że wyślesz sms o treści...."
więc nie mam co narzekać :D
 

LOWESEXIMAGIC

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
" Teraz jesteś mi potrzebna jak tlen ;* bardzo bardzo mocno Cię kocham ;* <3
Kobieto Mojego życia :D:*
Nikomu Cię nie oddam ! :*
Wiem, że nie wyrażę tego słowami, chociaż tak bardzo bym chciał :* tak strasznie mocno cię kocham :* na nikim innym mi tak nie zależało jak an Tobie :* cieszę się że Cię mam :D tylko Ty mi dajesz tyle szczęścia :D przepraszam za wszelkie krzywdy jakie wyrządziłem ;* tylko Ty się liczysz ! ;* <3 odkąd cię poznałam moje życie nabrało sensu :):* i jesteś moja choć to nie kwestia posiadania ;* Najpiękniejsza moja :* Twoje oczy,usta,języczek,nosek,nogi,tyłeczek,piersi wszystko w Tobie mi się podoba :D niepowtarzalna ;* najsłodsza, najmądrzejsza, najmojsza ;*** <3
śpij dobrze :) niech Ci się ktoś super fajny przyśni :D:* Napisz jak wstaniesz :) Bardzo tęsknie Maleńka ;* <3 I kiedy nadchodzi pora rozstania pojawia się ciemność co piękno pochłania.. :* czuję wielką pustkę gdy Cię przy mnie nie ma :(:( chcę cię mieć na codzień ;* <3 Super fajna dziewczynka :* Najpiękniejsza dziewczynka w mieście :D Mmm ;*** i pomyśleć, że Tylko Moja :D Ahh :) ja to mam szczęście :D:* "


Piękniejszego esa nie dostałam i nie dostanę. Mój BoY jest booski :] i nikt lepszego nie posiada :sexy: aj aj.
 

qXp

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
'Seksownie wyglądasz w tym gejerku :*'

'Na prawdę Cie kocham Kotku :*'

To takie na szybko z pamięci które były miłe.

'Dopiero wróciliśmy. Nogi mi odpadły. Ale tu pięknie jest. Szkoda, że nie możesz tu być ze mną i też to zobaczyć. Fajnie, że nasi wygrali ;) Kocham Cię :*'

A ten dostałem przed chwilą od mojej ukochanej, która obecnie jest za granicą i strasznie miło mi się zrobiło, aż chętnie się dziele nim z Wami.
 

Limetka92

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jak długo będziesz czekac? (ja do niego)
-"A myslisz że będzie warto?"
mysle że tak.. a ty? (ja do niego)
-"JA TO WIEM!"

"Paulinko kocham Cie nad zycie, jestes kobieta ta jedyna ktora kocham i potrzebuje by miec chec do zycia, jestes kobieta ktora kocham i o kazdej sekundzie mam ochote by wziasc z Toba slub"

"jezeli mnie nie kochasz to chociaz mnie zabij, jak nie to sam to zrobie"

"bardzo sie potluklas gdy spadalas z nieba na ziemie?"

"podaj mi mape, bo zgubilem sie w Twoich oczach" (to nie sms)

"z Twoich rak to by mi nawet przypalona jajecznica smakowala"

"prosze, tylko mi nie pisz "zostanmy przyjaciolmi""

-Ty bzydalu;P (ja do niego)
"no ja Ciebie tez;P"
 

blackmadame

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
38
Punkty reakcji
0
Napisałam do mej skrywanej miłości, składając jakieś życzenia, aby o mnie nie zapomniała, na co ona (chłopak no!) - "Nie mógłbym zapomnieć o Tobie" - niby nic, a cieszy :D.

Od innego "Jak się ładnie uśmiechniesz, dam Ci kluczyk do mojego serca" (miły banał).

I niedawno - od kolegi - "Każdą minutę, w której się odzywasz, pamiętam z dobrej strony" (jakoś tak).

Słitaśne, nie ? :D
 

darusia96

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
84
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Wielkopolskie
Co wolisz: czy gwiazd tysiące?
Czy oczy niebieskie, marzące?
Czy jasne słońce na niebie?
Czy ciche słowa:- Ja kocham Ciebie?

^ taki dostałam ;)
 

Darjusz

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
15
hmm mój najsłodszy sms to "przyjeżdżaj do domciu, bigos zrobiłam. mama" :D uwielbiam mamowy bigos:p szczególnie jak jem go 2 razy w roku:p
 

sebek211

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2010
Posty
343
Punkty reakcji
13
Miasto
Lubelskie
,,Kocham Cię,, tylko tyle wystarczało mi do tego żebym był szczęśliwy bo pisala to moja dziewczyna (teraz była). Ale to przeszłość....
 
Do góry