Najskuteczniejszy lek na trądzik?

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Właśnie kolejnym plusem jest to, że wcale nie wysusza cery, jest na prawdę bardzo dobry.
 

Lila880

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2016
Posty
44
Punkty reakcji
0
Ja brałam izotek. Teraz biorę istorexin i duac. Raz na noc jedną maść a raz drugą. Póki co nawet nie jest tak źle ..A co do samego izoteku to pomógł ale nie na tyle na ile bym oczekiwała :/
 

jjanik90

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Radom
Z trądzikiem już sobie poradziłem ale mam jeszcze liczne przebarwienia po trądziku które mi zostały na twarzy i nie wiem jak je usunąć :/ naczytałem się że kremy działają tylko powierzchownie więc już sam nie wiem czego stosować. Czy ktoś z Was stosował preparaty z kolagenem bądź kwasem hialuronowym?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
JG
Ja kiedyś używałam całej serii kosmetyków takiej brytyjskiej firmy. Tylko na FB ich teraz znalazłam - https://www.facebook.com/bodyempirepolska Plus do tego jeszcze miałam do mycia twarzy krem Sensu tak ładnie lasem pachniał, ale chyba go wycofali, bo nawet w necie go nie mogę znaleźć.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Czy stosował ktoś żel antybakteryjny Aquaclin i może powiedzieć coś o jego skuteczności?
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Równiez jestem bardzo zadowolony z Sevolium. Przy regularnym stosowaniu stan cery od razu sie poprawia. Ogólnie śmieszna sprawa ponieważ trądzik dopadl m nie jakieś 3 lata temu podczas gdy nigdy nie miałem. Na początku sięgnąłem po jakieś apteczne cuda. Te jednak nie okazały się skuteczne i dostałem jakiegoś uczulenia. Potem wybrałem się do dermatologa i pani deermatolog od razu poleciła mi Sevolium Moge napisać,że zdziałało u mnie cuda.
 

Magda86

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
[SIZE=10.5pt]Nie sądzę, że musimy być tak krytyczni wobec metod domowych. Ich skuteczność zależy przede wszystkim od stopnia nasilenia trądziku. Jeszcze jednym ważnym czynnikiem jest cierpliwość i zasoby czasowe, ponieważ niektóre z tych metod wymagają dość długiego czasu zanim zobaczysz jakiś pozytywny wynik. Jeśli chodzi o mnie, uważam maski z gliny i aspiryny za bardzo skuteczne. [/SIZE]
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
Hehe.Może jeszcze pasta do zębów? Ogolnie domowe sposoby są ok, jednak sam zauważyłem, ze jest o wiele lepiej od kiedy jednak przerzuciłem się na profesjonalne środki do cery trądzikowej. Jak wspomniane przeze mnie sevolium.
 

Dagmara1918

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Suwałki
Hej, nie chcę przyjmować żadnych tabletek - słyszałam, że bardzo niszczy się od tego wątroba. Mam niewielki problem z trądzikiem młodzieńczym. Czy istnieje jakiś krem, który by mi pomógł? :( Z góry dziękuję za wszelką udzieloną poradę.
 

Kina2727

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
31
No tak, masz rację. Tabletki nie są dobrym rozwiązaniem i powinny być ostatecznością. Jeśli masz trądzik młodzieńczy oraz tak jak mówisz, jest w początkowej fazie, sprawdzą się u Ciebie kosmetyki na bazie ekstraktów roślinnych np. serum Sevolium, który jest rekomendowany przez specjalistów.
Oprócz tego postaraj się wzbogacić swoją dietę o dużą ilość warzyw.
 

rebeka306

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2017
Posty
91
Punkty reakcji
0
W temacie tabletek to chyba wyniosłam profilaktyke bez farmakologii z domu rodzinnego. Jak najbardziej naturalnymi przebadanymi metodamisie trzeba leczyc. A najlepiej to w ogole nie leczyc a zapobiegac. Lekiem na tradzik bedzie na pewno odpowiednio dobrany kosmetyk najlepiej zalecany przez lekarza prowadzacego leczenie. Mi po kilku probach z przeroznymi markami wreszcie podpasowała emulsja miceralna Cetaphil EM do mycia. Przy tradziku odpowiednie oczyszczenie to podstawa. Sama emulsja nie ma mydła w skladzie i jest pozbawiona wszystkich substancji drażniących ktore przy tradziku jak wiadomo sa bardzo bolesne i wywoluja dyskomfort ;/ Takze jak dla mnie jakiekolwiek leki zdecydowanie odpadaja zwlaszcza jesli ktos ma klopoty z watroba i nie oszukujmy sie nie dzialaja tak rozlegle jak kosmetyk, który wlasciwie odpowiada za totalne "odrestaurowanie" komorek skory
 
Do góry