Najskuteczniejszy lek na trądzik?

gruszka13

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witaj,
Też mam problem z trądzikiem.
Mi znajoma bardzo poleca ozonoterapię, że pomaga na trądzik i go leczy. Ja się wybieram tam gdzie mi polecała czyli przy metrze Służew, na Batuty 7.
Mogę dać znać jak spróbuję czy to taka rewelacja jak mówią!
 
S

szyszana

Guest
Aplikator na wypryski HB - tylko systematycznie stosowany. Po jakimś czasie cera wam wróci do zdrowia, ale to już wszystko zależy od was samych.
 

ains

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
1
Ja miałam różne antybiotyki od dermatologa i było wszystko ok do póki ich nie odstawiłam. Przez przypadek na jakimś forum wyczytałam pozytywną opinię o żelu Alaclarin. Ma on ekstrakt z szałwii, a to bardzo fajnie wpływa na cerę. Poza tym skończyło się nieznośne błyszczenie. Mój problem z trądzikiem skończył się.
 

Mariollin

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
no generalnie to chyba nie ma jednego najlepszego leku...ja maiałam zabiegi i i lekarstwa...zmieniane ale dało radę. Dr Przydatek-Tyrajska dała radę ale widząc certyfikat lekarzy medycyny estetycznej nie liczyłam na inne efekty. W każdym razie nie warto rezygnować z zabiegów!
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Na innym temacie o tym pisałam, słyszeliście o kremie Qcera? Stosowałam jakiś cza stemu, poradził sobie bardz dobrze z wypryskami. Może tego spróbujcie?
 

Madzia28

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
noacne napisał:
Chciałbym dowiedzieć, się czy znacie jakiś jeden najskuteczniejszy lek na trądzik? Chodzi mi o taki lek który zwalczy raz na zawsze ten paskudny trądzik. Proszę o odpowiedzi.
moja siostra stosuje jakieś tabletki i z tego co wiem jest bardzo zadowolona po miesiacu kuracji byla zachwycona, jutro mogę podac nazwe bo akutalnie nie ma jej w poblizu
 

KatiWilk

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2015
Posty
52
Punkty reakcji
0
Albo na skórę "afronis" jest to płyn oczyszcza i delikatnie znieczula jest z przeznaczeniem dla tych naznaczonych :p
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
KarolowaOla napisał:
Na innym temacie o tym pisałam, słyszeliście o kremie Qcera? Stosowałam jakiś cza stemu, poradził sobie bardz dobrze z wypryskami. Może tego spróbujcie?
tak i nawet używam, pięknie złuszcza martwy naskórek i zdecydowanie działa antybakteryjnie! polecam
 

Osmiorniczka

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
94
Punkty reakcji
5
Nie wiem czy jest najskuteczniejszym ale bardzo dobrym to krem Qcera. moja siostra go używa i bardzo sobie go chwali. Tylko wolno używać go na noc i koniecznie systematycznie.
 

wandzia

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Boczek952 napisał:
Jest na prawdę wiele lekarstw i sposobów domowych na tak zwany trądzik lecz większość z nich po prostu nie pomaga . Trądzik był moim strasznym kompleksem dopóki koleżanka poleciła mi Nonacne . Jest to lek w tabletkach który niweluje trądzik . Moja twarz wygląda o niebo lepiej odkąd go stosuję . Kupowałem tutaj nonacne.pl/
Ja też stosuję Nonacne. Wcześniej brałem Visaxinum, później leczyłem się żelem benzacne ale nic nie pomogło. Maseczki domowej roboty też okazały się kiepskie. Testuje teraz Nonacne i czekam na efekty.
 

ains

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
1
ja długo walczyłam z trądzikiem, ponad 2 lata, i próbowałam różnych rzeczy :/ najbardziej pomógł mi alaclarin i obecnie zostało mi tylko kilka lekkich blizn, które i tak się rozjaśniły. trafiłam na niego przez przypadek w aptece i okazał się być skuteczniejszy niż antybiotyk ;)
 
N

nianiaSweet

Guest
Osmiorniczka napisał:
Nie wiem czy jest najskuteczniejszym ale bardzo dobrym to krem Qcera. moja siostra go używa i bardzo sobie go chwali. Tylko wolno używać go na noc i koniecznie systematycznie.
dlaczego tylko na noc?
 
M

maalamy

Guest
Czytałam ulotkę, pewnie chodzi o to by nie wystawiać od razu skóry na działanie promieni słonecznych, albo nie można nakładać kosmetyków innych. Ale to zgaduję :)
 
S

szyszana

Guest
Było. Kosmetyk nazywa się aplikator na wypryski HB. Odpowiednio podejdziesz do tematu pielęgnacji, to na spokojnie wyeliminujecie wszystkie ślady. Musicie tylko systematycznie działać i zadbać o pielęgnację. Nie powinny powrócić jakiekolwiek objawy - wyeliminujecie również zaczerwienienia. Po prostu działajcie.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Osmiorniczka napisał:
Nie wiem czy jest najskuteczniejszym ale bardzo dobrym to krem Qcera. moja siostra go używa i bardzo sobie go chwali. Tylko wolno używać go na noc i koniecznie systematycznie.
Jak szybko są po tym efekty?? Szukam czegoś dla nastolatka.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
po około dwóch tygodni powinna się Twoja cera poprawić, jeszcze zależy w jakim jest stanie. Wiadomo, że trzeba takie kremy stosować regularnie i przez dłuższy czas, żeby były najlepsze efekty.
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
Dzięki za odpowiedź, 2 tygodnie to nie aż tak dużo, mam nadzieję, że pomoże, czy skóra się po tym wysusza?
 
M

maalamy

Guest
Mnie nie wysuszył, stosuje się go na wieczór, w ciągu dnia nawilżam skórę dobrym kremem nawilżającym.
 
Do góry