Najseksowniejsza Część Ciała

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
No wlasnie:)
mi wystarczy ze moj mezczyzna kreci sie po mieszkaniu, robi cos w kuchni pojdzie do lazienki, posiedzi przy kompie oczywiscie calkiem ubrany a ja obserwujac go juz mam ochote na seks, jak zdejmnie koszulke to jeszcze wieksza pomimo to, ze jakiejs wiekszej rewelacji ta koszulka nie kryje(normalny przecietny facet). natomiast jak patrze na innych to na jakakolwiek mysl ktora przebiegnie przez glowe i dotyczy seksu reaguje ze wstretem. potrzebuje do takich spraw milosci, ciepla, musze podswiadomie odczuwac bliskosc uzyskana przez wszystko przez co razem przeszlismy.
Nie potrafię zrobić sobie dobrze, nie dzialaja na mnie fimy, zdjecia, czy tez jakis przystojny facet w telewizji nie wywoluje u mnie przyjmnych emocji. Potrzebuję Jego.

Kazdy facet, ktory mnie poznal po 2 tygodniach zostawal tylko moim kumplem od spotkan przy piwie, koszykowki, czy innych. Każdy przestawał na mnie patrzeć jak na potencjalny obiekt seksu bo stawal sie swiadomy ze z nieznanych powodow nie ma najmniejszych szans abym potraktowala go jak osobe z penisem.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
oczy ;) dużo można z nich wyczytać ;] a mój kochany ma takie cudowne spojżenie zwłaszcza gdy patrzy na mnie ^^ a tak po za tym to piękna klata ^^ umięśniona ale nei za mocno :)
 

dawid2000x1

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
234
Punkty reakcji
1
u kobiet najbardziej kręcą mnie uda i nogi...

to powyżej napisał mój kuzyn który wkradł mi sie na konto...!!!!!!
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
kobiece stópki mówią wszystko o kobiecie :D
 
A

Aulelia

Guest
Mi się wydaje, że najseksowniejszą częścią ciała u mężczyzny są dłonie, które mogą zdziałać cuda. :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Jeśli chodzi o cechy fizyczne to na pierwszym miejscu dłonie(jeśli są w miarę zadbane <_< ), a na drugim tyłek i nogi :sexy:
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
No raczej nie widzę takiego problemu :D Ogólnie kobieta cała jest najseksowniejsza :)

W sensie tego tematu, kiedy trzeba wybrac jakas jedna "czesc" to problem jest :)

Ja nie rozumim dlazego naturan nei wyposazyla faceta w 8 dloni i 3 jezyki aby naraz to wszystko na kobiecie piescic :p
 
Do góry