Najpierw szkolenie?

szkoleniowiec11

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Sprzedawanie nie jest czynnością prostą. Zastanówmy się ile dokładnie sprzedawca ma na głowie. Za co jest odpowiedzialny, co ma na głowie. A jeśli prowadzimy swój sklep albo kilka sklepów? Na głowie mamy nie tylko sprzedawanie ale i opiekę nad sprzedawcami. Dlatego bardzo przydatną rzeczą są szkolenia dla sprzedawców które pomogą nam sprzedawcom i właścicielom, prowadzić wszystkie interesy tak aby nie przyniosły nam zbyt wiele strat. Sprzedawanie powinno być skuteczne. I tego właśnie nauczymy się na szkoleniach dla sprzedawców. Techniki sprzedaży być może były dla nas do tej pory tajemnicą. Szkolenia pozwolą nam uniknąć strat. Od dzisiaj będziemy tylko zarabiać. A pracownicy? Również zasługują na takowe szkolenie- wykwalifikowany pracownik przyniesie nam zyski i przyciągnie wielu klientów. To tylko kilka kroków – wykorzystajmy dobrze czas i zadbajmy o swoje własne interesy. Szkolenie pozwoli nam się rozwijać- od jednego kroku się zaczyna.
 

Jasiunia

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Zgodzę się, szkolenia i kursy to ważna rzecz. Na studiach niestety nie nauczymy się wszystkiego, a nawet bardzo dużo brakuje nam wiedzy w tym, jak później wygląda prawdziwa praca. Na kursach i szkoleniach praktyka bierze górę. Ja po studiach kosmetologicznych zrobiłam sobie dodatkowy kurs fryzjerski i jeszcze zastanawiam się nad kursem masażu, powiem szczerze, że 90% godzin to sama praktyka i można się dużo szybciej czegoś nauczyć niż przez kilka lat, gdzie góruje teoria.
 

KloszeK

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2013
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ale po takim kursie masażu nie możesz tak czy siak masować jakoś bardziej profesjonalnie czy być fizjoterapeutą, to chyba raczej dla własnej satysfakcji taki kurs.
 
Do góry