Najpiękniejsze miasto kuj-pom!

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
W tym temacie opisujcie to co najpiękniejsze w waszym mieście (wsi)!

Lubiewo - Mała wieś w Borach Tucholskich, nieopodal Zalewu Koronowskiego. Cieszymy się sporą ilością turystów chcących naprawdę dobrze wypocząć. W Lubiewie znajdziecie świerze powietrze, ciszę i spokój. Pozdrawiam!
 

Rubii

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Toruń piękne miasto. Można się zrelaksować spacerkiem po bulwarach, iść do knajpy. Wiele zabytków do zwiedzania.;)
 

czekoladka91

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2008
Posty
618
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
z krainy Ozz
Tak, zgadzam się z Rubii. Toruń ma w sobie coś.. coś przyciągającego, a bulwar to świetne miejsce do posiedzenia, relaksu i rozmyślania nad wszystkim. :)
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
hehe :D wiem :D w końcu sięznalazł ktoś kto na so subforum wchodzi :D
 

@Michał

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
Toruń i wszystko na ten temat :) I nie tylko dlatego, że właśnie stamtąd pochodzę :)
 

Dobuch66

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2010
Posty
442
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
Grudziądz
W Grudziądzu też coś się znajdzie: Brama Wodna, Błonia Nadwiślańskie, Rynek, Kamienice. Można tak długo wymieniać ;-)
 

jed94

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Tuchola
Michale, piszesz w sygnaturze "piszę poprawnie po polsku", jednak powietrze w Lubiewie określiłeś mianem "świerzego" :p
A ja jednak uważam, że Tuchola jest najlepszą miejscowością!
 

michalkortas

Bywalec
Dołączył
30 Czerwiec 2008
Posty
1 509
Punkty reakcji
52
Wiek
16
Hmm :D głupio mi - to pewnie z pospiechu, aczkolwiek nie pamiętam, ponieważ patrząc na datę było to bardzo dawno temu ;)
Pozdrawiam
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
W Grudziądzu też coś się znajdzie: Brama Wodna, Błonia Nadwiślańskie, Rynek, Kamienice. Można tak długo wymieniać ;-)

Nie przesadzaj, kamienice to szajz ; p
Ale Grudziądz Piękny, tylko za dużo marketów i upier$#%ony rynek, ale to już jest naprawiane ; d
 
T

Topgun

Guest
BRODNICA - zabytki i turystyka. Miasto zabytkowe otoczone jeziorami! 60km od Torunia!
 
Do góry