Najnowsze kawałki trance-dance-house-techno

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
xnc nie wiem czemu tak mowisz i nie chce wiedziec uszanuj prace innych ludzi dzielenia sie muzyka z innymi i nie mow ze cos jest bezsennsu nie znajac tego a tak wogole ten temat nie jest do wypowiadania sie ale do umieszczania tytulow utworow wiec twoj komentaz jest tu zbedny a moja informacja ktora wlasnie napisalem do ciebie powinna byc przydatna dla innych na przyszlosc
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
...tak jest! Twoje uwagi tego typu nie są tu dla nikogo potrzebne! i tak wiekszosc skupia sie na tytułach a nie na takim ... takim kimś jak Ty i Twoje jakże wielce ambitne wypowiedzi!........ The End! -->EnjoY ("_)
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
O, to bardzo dobrze, że się nie skupiają.

Dlatego mi się temat denny wydaje, ponieważ nie ma większego problemu zajrzeć do byle jakiego sklepu, czy strony labelu aby wiedzieć co jest nowe. Dla przykładu dam:

http://www.juno.co.uk/
http://psyshop.com/

Może komuś się nie chce zaglądać, woli tutaj, ale nie przedstawiłem co zyskujemy przez takie właśnie "zaglądanie". Otóż, tutaj, ludzie nie zawsze są kompetentni, ktoś może wpisać coś, co niestety jest starociem już, oraz wiele innych powodów, których nie ma wam sensu przedstawiać.

zakladam ten temat abysmy sie dzielili dzwiekami ktore przedchwila wyszly z pieca i jeszcze sa gorce od reki rzemielsnika jak i te ktore sa juz znane lecz zostaly przez nas niedawno odkryte i przypadly nam do gustu. a wiec podaj kilka takich :
Więc decyzja, nowe, czy dopiero co usłyszane.


Prosił bym o większą rozwagę w stosunku do muzyki, naprawdę warto.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Poza tym tego typu tematów jest już mnóstwo. Nie można było odpowiedzieć w poprzednich tylko od razu tworzyć nowy??
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Może komuś się nie chce zaglądać, woli tutaj, ale nie przedstawiłem co zyskujemy przez takie właśnie "zaglądanie". Otóż, tutaj, ludzie nie zawsze są kompetentni, ktoś może wpisać coś, co niestety jest starociem już, oraz wiele innych powodów, których nie ma wam sensu przedstawiać.
1. Starość czy nie starość co za różnica ? Dla Ciebie może być to starość, a dla kogoś innego coś nowego <_<
2. Po co mam przeglądać cała bazę utworów z powyższych stron skoro mogę się dowiedziec tutaj od userów, którzy już przesłuchali i polecają
3. Proponuje przykleić temat :) I zmenić nazwę ...
Poza tym tego typu tematów jest już mnóstwo. Nie można było odpowiedzieć w poprzednich tylko od razu tworzyć nowy??
Przeszkadza Ci to ? Nie Twoje forum, więc nie martw się o bazę ;-) Dwa nie wchodź w temat i nie rób zbędnego OT ;-)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
I zmenić nazwę ... Przeszkadza Ci to ? Nie Twoje forum, więc nie martw się o bazę ;-)
Przeszkaza mi to. Forum może i nie jest moje, ale jestem jego użytkownikiem i chce aby było jak najlepsze i niekoniecznie zawalone ciągle powtarzającymi się tematami o polecanych utworach. jakby nie można było używać jednego tematu.
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
ej kurde jak tak zaczniecie po sobie jeździc to co z tego wyjdzie ?! kurde jak dzieci. trzeba zignorowac tych osobnikow i skupic sie na muzyce !!








....Greetings From Lublin....
 

Attachments

  • u14_2570.jpg
    u14_2570.jpg
    95,7 KB · Wyświetleń: 250

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
proponuje zaprzestac tych klutni i skupic sie na tym co najwazniejsze muzyka a jesli ktos chce dyskutowac na ten temta niech stworzy sobie takowy na forum i niech tam sie napisze dowoli niech juz nikt nie pisze zadnych opinii bo to jest tu zbedne i nie w takim celu stworzylem ten temat a zamieszanie ktore powstalo xnc przeradza ten temat w dyskusje a tego tu chyba nie chcemy !!!
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
1. Starość czy nie starość co za różnica ? Dla Ciebie może być to starość, a dla kogoś innego coś nowego <_<
2. Po co mam przeglądać cała bazę utworów z powyższych stron skoro mogę się dowiedziec tutaj od userów, którzy już przesłuchali i polecają
3. Proponuje przykleić temat :) I zmenić nazwę ...

Ad. 1. Różnica jest znaczna - tutaj nie chodzi czy coś jest dla kogoś nowe, czy nie, chodzi o fakty, czyli coś co jest ze wczoraj, jest ze wczoraj, a coś co jest sprzed 15 lat jest z przed 15 lat. Też niektórych kawałków z '90 roku nie słyszałem w 90, ale to i tak nie jest nowość.

Ad. 2. Tak, jedz kupę, miliardy much tak robią. Nie podoba mi się takie zubożenie intelektualne społeczeństwa chociażby, po co rozwijać się w jakimś kierunku jak można się spłaszczyć jak reszta...

Ad. 3. Ja też, na coś w stylu jaki kawałek ostatnio zrobił na Tobie wrażenie.


Przeszkadza Ci to ? Nie Twoje forum, więc nie martw się o bazę ;-) Dwa nie wchodź w temat i nie rób zbędnego OT ;-)
Jak wyraził się Yoggi - jestem użytkownikiem... Tak samo mogę powiedzieć, nie twój kraj, wyjazd. - dla wyjaśnienia, gdyby zrozumienie było trudne, forum może by bez użytkowników istniało, tylko po co, tak samo kraj... ktoś musi go tworzyć. Aha, a jak chcesz jechać do Anglii to proszę bardzo ^^ zbieracze truskawek ;]

Pozdrawiam ^!
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
ostatnio wpadły mi w ucho takie rzeczy jak:

Sonorous - Last sunday
Smith And Pledger - Forever (Above & Beyond Remix)
Ridgewalkers feat. El - Find (Andy Moor Remix
Oceanlab - Sirens Of The Sea (Kyau vs. Albert Vocal Mix)
Markus Schulz Feat.Carrie Skipper - Time Goes By (Super8 Deep Mix).
Markus Schulz - You Won't See Me Cry (Deepsky Remix).
Andain - Beautiful Things (gabriel & Dresden Remix).
Dj Tiesto - Honey [chicane club mix]
Delerium ft Rani - Underwater (Above And Beyond Mix).
Armin Van Buuren ft Racoon - Love U More
Luminary - Amsterdam (Smith & Pledger Remix)

nie ma tu utworów pierwszej swiezosci, ale ja 'odkryłem' je niedawno..tak jak zreszta grupe Above & Beyond (we wszystkich wcieleniach)..szukam czegos w podobnym klimacie.. dzieki..


acha...a osoby nie wnoszace nic do tematu jak w tym przypadku Xionc..polecam ignorowac..
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
super...


tak, właśnie, ignorujcie użytkownika Xionc
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
ale szalejecie.... mozna tu wklejac linki do najnowszych albumow? kurcze sporo sie tego narobilo.. tak posciagac wszystko to moze co i mi by w łucho wpadlo:) .... a ja tez moge na kogos powrzucac? eee tammm!! to zabawa dla dzieciakow! zabierac zabawki i splywac a nie zamet robic tylko!! en.jo.y.
 

Attachments

  • Another_Brick_in_the_Wall.jpg
    Another_Brick_in_the_Wall.jpg
    217,3 KB · Wyświetleń: 213

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
To jedziemy dalej ... :p

Cara Dillion vs 2 Devine - Black Is The Colour (Coco Green Remix) polecam tylko w tym remixie :)
Stoneface & Terminal - Venus (Marc Marberg Remix)
G - Spott - Sadness (Non Vocal Tribal Mix) (4.25 min :D )
Hammer & Bennett - Language (Elevation Remix)
Nalin & Kane - Open Your Eyes (Bush_II_Bush_RMX)
Sol-7 - Orjan / Prison Break
Tom Cloud - Told You So (Original Mix)
Hammer & Bennett - Language (Santiago Nino Dub Tech Mix)

:)
 

xnc

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2007
Posty
443
Punkty reakcji
0
@Ardena - jeżeli na odległość, to znaczy, że ... ?
 
Do góry