Najliczniejsza Subkultura W Polsce

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie wiedziałem że jesteśmy per kolego...
Ne interesuje mnie czy to są świadkowie jehowi, czy inni, i nie miałbym nic do nich, gdyby mnie nie nachodzili. Krótko mówiąc: zawracają d*pę
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
uuuuu daleko :P
Skoro tak, bede Ci mowic per pan, panie Odeon.
Denerwuje mnie przekrecanie nazwy tej religii, skoro Świadkowie Jehowy to nie jehowi.
Mnie tez nachodza, ale chyba jak powiesz: "prosze wiecej do mnie nie przychodzic" to nie przyjda, rozumieja jak sie do nich cos powie.
Temat nie jest o Świadkach Jehowy wiec koniec o nich.
 

Agniesia

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
156
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stamtąd
Najwięcej to blokersów jest chyba :] Ja tam nie wiem po czym ich się rozpoznaje za bardzo... To po prostu ci co mieszkają w blokowiskach czy muszą spełniać jeszcze jakieś kryteria? Bo jak ci z blokowisk to ja też blokersem jestem ;)
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Dobrze panno Jagódko.
I będę ich nazywał jehowymi, bo mnie denerwują, Frauelin Jagódka :p
Najprawdopodobniej nawet bym nie wiedział o ich istnieniu, gdyby nie fakt częstego odwiedzania mojego domu :/
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Blokersi oprócz mieszkania w blokach, najczęściej również noszą dresik,przesiadują w grupach na ławkach pod blokami i są tak wobec siebie kulturalni językowo że czasem strach przejść i trzeba ich blok dookoła obkrążać.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Albo nadłożyć drogi i iść przez inną dzielnicę
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ostatnio coraz więcej skinów się kręci :/ Dzisiaj szedłem sobie spokojnie ulicą i 10skinów zaczeło krzyczeć Ave Satan. - śmieszni, pozdrawiali mnie kulturanie moim dialektem :D.
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
berials gdzie ty mieszkasz!? co krok jakis dres i skin, i czy ty chodzi po miescie z paczka granatow i giwera zeby ci dali spokoj :p :]. jak narazie to zgadzam sie ze dresy (szkoda :( ) ale ostatnio zauwazylem ze metali przybywa z dnie na dzien, co mnie niezmiernie cieszy :)
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Za Beliasem to wszysktkie dresy i mochery z misata chodzą dresy bo fajenie wygląda a mochery bo chcą go zlożyć O. Rydzykowi w ofierze :p.

No według mnie górują drechy i sk8y za nimi są mochery i coraz bardziej rozrastająca sie grupa satanistów i metali.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Dużo też jest jehowych, a ostatnio coraz więcej scjentologii.
 

Eros

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
To jest symbol :) i chodzi wlaśnie o to, ze ktoś niczego się nie boi i jest gotów podjąć walke. Więc nie ma co się dziwić, że ktoś wziął to sobie do serca:)
i przy okazji najwięcej jest plących gibony :):) jest ich mnóstwo, są wszędzie i na co dzień zaliczają się do wszystkich innych subkultór :):):)
 

M't

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
876
Punkty reakcji
1
ehh...ten temat idzie na ilość a nie na jakość. Po co komu wiedzieć których okazicieli subkultóry jest więcej? Co to? Centrum statystyk?
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Jak ci nie pasuje, to nie pisz w tym temacie :p
 

Sonia06

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
taa moherowe berety niedlugo stana sie ugrupowaniem religijnym a ich bostwem bedzie kto? no oczywiscie ze Rydzyl ^^
No i zgadzam sie ze u nas wkraju przewaza ilosc drechow... Zazwyczaj sa to lyse debile...no ale coz....A niech sobie beda te drechy tylko zeby oni cos w glowach mieli....no oczywiscie sa wyjatki ^^
 

cpk_worm

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2006
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tuchola
Subkultura? Uczniowie :D Nie? hm..
Tak to najliczniejszymi są pozerzy.. Ludzie, którzy chcą być uważani za tych, którymi nie są.. Ludzie, którzy chcą być uważani za członków różnych subkultur i utożsamiani z czymś co wogóle do niech nie pasuje i za takich, którymi nie są.

..Szacunek..
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Chyba najwięcej jest pozerów, zwykłych dresiarzy, którzy udają hip hopowców.
 
Do góry