Najliczniejsza Subkultura W Polsce

Aya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Moherland
mohery? a w życiu1 w Toruniu to juz prędzej subkultura niżeli sekta ;] ; ja nie wiem skąd tyle się tych babek wylęgło na ulice;
jednak w rankingu na populacje nadal przoduja dresy; chociaż metalów tez sporo w skali 2:1, czyli nie tak źle.... ale gdzie sie podziały inne subkultury?
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
mi sie wydaje ze chyba najliczniejsi sa metale i dresy
 

golem

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
981
Punkty reakcji
0
Ja mam tyle szczęścia że w mojej mieścinie dresów praktycznie nie ma, a skinów można policzyć na palcach jednej ręki.I nie są za bardzo agresywni.
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
u mnie dresow jest sporo zwłaszcza w NH :) porazka...
 

kleofas

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wydaje mi sie ze na przestrzeni lat poprzez stopniową "ewolucję" wiekszość skinów "przekształciło" sie w dresików a punki w metali :D
 

ashwar

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowa Sól
Ale o jakich drechów Wam chodzi?
Tych co słuchają techno czy rapu?

Osobiście uważam że "hip-hopowcy" są bardziej agresywni ...
Jednak z hiphopowcami to różnie, niektórzy są tacy że idzie się z nimi dogadać, pójść na piwo czy coś w tym rodzaju a inny owszem, pójdzie z Tobą na piwo kosztem Twojego telefonu lub kosztem Twojego zdrowia...
 

BlackMonk

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
proste : ludzie z kompleksem bezmozgowia :) (idioci znaczy sie :sexy: )
 

yoowki

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
je to różnie ale zazwyczaj to najwięcej techno je.bów poprodtu jak mieszkalem w internacie to techno 24 h na dobe:( bleh i to nie zawsze dresy ogolnie techno maniaki co to mówia że punk to syf metal syf hiphop syf bo trza sie dobrze bawic i nie obchodzi ich ze tekno nie ma żadnego przekazu porostu najlepiej wciągnąc szczura wziąć pigule i JAAAZZZDA :/
 

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
ja się zgadzam ze wszystkimi że oczywiście pod względem liczności dresy rządzą. A u mnie jest jeszcze wielu sk8tów.
 

*Annetka*

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
z kątowni..
W mojej mieścinie to ogólnie (na szczęście!!!) dresów nie ma dużo. U mnie w budzie to kilku tam moze i jest, ale tylko kilku. 90 % ludzi u mnie to techno generacja. Za to jak tak wędruję po polsce (no, moze troche przesadziłam, przejazdzka do poznania albo gdzies :p) to najbardziej rzucają się w oczy drechy, a raczej ich ilość.. :/

A poza tym to jeszcze odnośnie tego że metale zaczeły się mnożyć - ktoś tak napisał prawda? To moim zdaniem nie tyle metali, co ludzi myślących że są metalami. Jeśli jakaś laska nosi trampki bo avril też nosi i ona jest taką fajną metalówą i punkówą i w ogóle, to... ehh brak słów. Najwięcej to się namnożyło fałszu, ale to nigdy nie zniknie.... :/
 

pierwszy i ostatni

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
w pizdu jest pedałków i lovelasów :lol: :lol: hahahaha
Szczególnie na dyskotekach tacy się panoszą w stadach
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
najliczniejsi i najgorsi są dresiarze
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
pierwszy i ostatni (oby to był Twój pierwszy i ostatni post tutaj)

Subkultura pedałów i lovelasów? Nie słyszałem, mógłbyś sprecyzować?
Bo pedali jako nietolerancyjnie homoseksualiści to orientacja seksualna, a nie subkultura.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ja osobiście też nie słyszałam o takiej subkulturze.
Jeżeli masz coś do homoseksualistów to jedź na bezludną wyspę, tam na pewno żadne "pedałki" i "lovelasy" nie będą Ci przeszkadzać.
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Może nie najliczniejsi ale najbardziej denerwujący są jehowi.
 

Rap prezes

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
138
Punkty reakcji
0
ja się nie chę wymądrzać ale... takie osoby jak ja cierpią przez dresów i blokersów. Dlaczego? bo wiekszość ludzi uważa że skejci chodzący w bluzach z kapturem duzych koszulkach, z czapeczką i w szerokich spodniach + słuchają rapu to dresy... MOI DRODZY. odróżniajcie skejta od dresa. dres jest łysy z reguły niczym się nie różni od kibola (są wyjątki) a jego słownik ogranicza się do tzw. łaciny. skejt (PRAWDZIWY) natomiast a i owszem poklnie od czasu od czasu ale nie w tempie karabinu maszynowego, jest do tego koleżeński i ma poczucie humoru, słucha dobrej muzy, lubi sie zabawić (ale nie przy czystej) i ogólnie jest spoko kolesiem... czyli rózni się od dresa nie?

może i mamy (skejci) wady, ale i tak czujemy się wużsi od wszelakich drsów i blokersów czyli ogólnie od chuliganów... nic nie mam do dresa który się nie buja, nie klnie jak szewc oraz nie szuka solówy... grzeja mnie natomiast chuligani wszelakiej maści.. właśnie skończyłem rozmowę z mym kumplem na ten temat ... i on ma podobne poglądy
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
w moim mieście najwięcej punków jest... i tych pseudo skinów..;/ co siebie tak nazywają a w rzeczywistości to (pseudo)kibicami są...i leją punków za nic:> ehhh.. ;/
 
Do góry