Najlepszy zawód

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Co prawda to prawda... dentysta w tych czasach ładną kase robi :D utrzymanek co porabia <_<??
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
ksiądz :D w sumie to guzik robi... :p


ale tak bardziej to jakis poseł właśnie... albo taki policjant z drogówki :D
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
Na posla sie juz nie nadaje, za duzo wyksztalcenie mam, ale myslalem o tym zawodzie po skonczeniu podstawowki, ale cale zycie pierdziec w stolek tez mi sie nie widzi <_<
 

upior_w_operze

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
912
Punkty reakcji
1
Na posla sie juz nie nadaje, za duzo wyksztalcenie mam, ale myslalem o tym zawodzie po skonczeniu podstawowki, ale cale zycie pierdziec w stolek tez mi sie nie widzi <_<



to może jakis premier albo prezydent? zawsze jakaś aferka sie trafi i już ciekawie... gazety,wywiady... sluzbowe autko,ochrona...ktora jak bedzie trzeba,to ci pieska wyprowadzi na spacer :p a kasa spora :D
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Bibliotekarz w wiejskiej bibliotece :)
Prawie nic sie nie robi , a ksiazki mozna poczytać sobie .
Płaca mało ale cos za cos :D
Na posla sie juz nie nadaje, za duzo wyksztalcenie mam, ale myslalem o tym zawodzie po skonczeniu podstawowki, ale cale zycie pierdziec w stolek tez mi sie nie widzi

Sa tez wykształceni posłowie : np profesor Religa , czy profesor Gilowska , Giertych tez ma chyba jakiegoś magistra czy cos :)
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Kielce
Najlepszy zawód to handlowiec. Na niczym tak nie zarobisz jak na własnej firmie handlowej
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
Ja myśle że najbardziej opłacalnym zawodem jest prawo ! No cóż ale trzeba bardzo dużo się uczyć i zawód ten wymaga świżego umysłu !
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
kazdy zawód jest dobry i opłacalny, jezeli sie go wykonuje w odpowiednim miejscu, przy odpowiednich warunkach i w odpowiednim czasie..i oczywiscie jezeli sie ma troche szczescia..
 

fiolek70

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
502
Punkty reakcji
0
Miasto
Trójkąt Bermudzki
kazdy zawód jest dobry i opłacalny, jezeli sie go wykonuje w odpowiednim miejscu, przy odpowiednich warunkach i w odpowiednim czasie..i oczywiscie jezeli sie ma troche szczescia..

i jesli ma sie do niego odpowiednie nastawienie i pasje,bo nikt z nas nie chcialby pracowac w czyms czego nie lubi wykonywac. niestety w dzisiejszych czasach tak jest ze ludzie przekwalifikowuja sie na inne rzemioslo, niz te co wyedukoawli i ktore lubia,potrafia wykonywac...
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Jeśli chodzi o opłacalność to chyba najlepiej być przedsiębiorcą, a zarazem właścicielem jakiejś dużej firmy naftowej ;D
 

Hayabusa

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Bielsko-Biała
hmm dziwne pytanie bo dla kazdego inny zawód jest najlepszym ja np chciałbym byc dzienikarzem i prowadzic talk show typu Kuba Wojewódzki a jeśli chodzi o zawód wg mnie najlepszy to zawodowy golfista machnie pare razy kijem i jest milionerem patrz Tiger Woods
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
Przedstawiciel Handlowy, pracownik w agencji relkamowej, informatykow jest juz za duzo wiec nie mozna w tym kierunku kokosow trzepac. Masażysta albo instruktor fitness tez fajny zawod, ale duzo tez poszukuje sie instruktorow nauki jazdy w sumie zawod stresujący ale fajnie płatny...
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
znaczy sie najlepszy zawod to taki w ktorym praca sprawia Ci przyjemnosci i dobrze zarabiasz. poprostu praca ktorą lubisz...
 

allure

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Oczywiście pedagog B) aczkolwiek muszę stwierdzić, że gdy bylam jeszcze malym dzieckiem, to pragnęlam zostać nauczycielem lub prawnikiem ;)
 
Do góry