najlepszy trymer do brody

uncle_sailor

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
39
Punkty reakcji
2
Kto z Was posiada i podzieli się swoimi opiniami na temat modelu który ma, co Wam się sprawdzilo a co nie i jakie cechy powinien miec wymarzony trymer.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja to się uparłem na brodę identyczną jak miał Sulejman tylko pewnie zdechnę szybciej jak ona urośnie.
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Babyliss ma bardzo fajne jakościowo sprzety, teraz nową linię wypuścili z ostrzami z japońskiej stali. Takie ostrza sa super ostre i na pewno tak szybko się nie stępią. A to w sumie najważniejzy element w trymerze.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Mam zamiar sobie kupić za niedługi czas również i przymierzam się do Philips OneBlade.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Wcześniej miałem Gillette Fusion ProGlide stylera, a obecnie Philips OneBlade i tą nową jestem po prostu oczarowany. Ładuje się to relatywnie rzadko, a jakość golenia jest po prostu super. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Jedyną wadą mogą być tutaj wymienne ostrza, które kosztują ~50zł za sztukę, ale znowu jedno ostrze może wytrzymać kilka miesięcy. Ogólnie super sprawa i z czystym sumieniem mogę polecić.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Babyliss ma bardzo fajne jakościowo sprzety, teraz nową linię wypuścili z ostrzami z japońskiej stali. Takie ostrza sa super ostre i na pewno tak szybko się nie stępią. A to w sumie najważniejzy element w trymerze.

Ja właśnie ten trymer z japońskiej stali kupiłam bratu pod choinkę. Mój mąż ma też od nich trymer, ale silny model i jest bardzo zadowolony, więc myślę, że i ta nowa seria będzie bardzo fajna.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
One blade super sprawa, tylko nie odpowiadał mi wybór nasadek, mam po prostu za długą brodę, przy one blade musiałbym ją skrócić.
 

WujekAlfa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
176
Punkty reakcji
16
Masz jakąś alternatywę do dłuższej brody @glowonog ? Bo wydaje mi się, że z takich popularniejszych sprzętów to nigdy nie widziałem żeby coś miało dłuższe nasadki
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
A beard designer od babyliss nie ma długich nakładek do stylizacji długiej brody? Jak wybierałam bratu, to rzucił mi się w oczy i wydaje mi się, że może to być to, czego szukasz, ale pewności nie mam.
 
Do góry