najlepszy trymer do brody

uncle_sailor

New Member
Punkty reakcji
2
Kto z Was posiada i podzieli się swoimi opiniami na temat modelu który ma, co Wam się sprawdzilo a co nie i jakie cechy powinien miec wymarzony trymer.

milatam

Well-Known Member
Punkty reakcji
172
Ja to się uparłem na brodę identyczną jak miał Sulejman tylko pewnie zdechnę szybciej jak ona urośnie.

pawso44

Member
Punkty reakcji
2
Babyliss ma bardzo fajne jakościowo sprzety, teraz nową linię wypuścili z ostrzami z japońskiej stali. Takie ostrza sa super ostre i na pewno tak szybko się nie stępią. A to w sumie najważniejzy element w trymerze.

Gressil

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Moderator
VIP
Punkty reakcji
488
Mam zamiar sobie kupić za niedługi czas również i przymierzam się do Philips OneBlade.

WujekAlfa

Member
Punkty reakcji
7
Wcześniej miałem Gillette Fusion ProGlide stylera, a obecnie Philips OneBlade i tą nową jestem po prostu oczarowany. Ładuje się to relatywnie rzadko, a jakość golenia jest po prostu super. Szybko, sprawnie i przyjemnie. Jedyną wadą mogą być tutaj wymienne ostrza, które kosztują ~50zł za sztukę, ale znowu jedno ostrze może wytrzymać kilka miesięcy. Ogólnie super sprawa i z czystym sumieniem mogę polecić.

WandaKamecka

Member
Punkty reakcji
8
Babyliss ma bardzo fajne jakościowo sprzety, teraz nową linię wypuścili z ostrzami z japońskiej stali. Takie ostrza sa super ostre i na pewno tak szybko się nie stępią. A to w sumie najważniejzy element w trymerze.
Ja właśnie ten trymer z japońskiej stali kupiłam bratu pod choinkę. Mój mąż ma też od nich trymer, ale silny model i jest bardzo zadowolony, więc myślę, że i ta nowa seria będzie bardzo fajna.

glowonog

feniks
Punkty reakcji
27
One blade super sprawa, tylko nie odpowiadał mi wybór nasadek, mam po prostu za długą brodę, przy one blade musiałbym ją skrócić.

WujekAlfa

Member
Punkty reakcji
7
Masz jakąś alternatywę do dłuższej brody @glowonog ? Bo wydaje mi się, że z takich popularniejszych sprzętów to nigdy nie widziałem żeby coś miało dłuższe nasadki

WandaKamecka

Member
Punkty reakcji
8
A beard designer od babyliss nie ma długich nakładek do stylizacji długiej brody? Jak wybierałam bratu, to rzucił mi się w oczy i wydaje mi się, że może to być to, czego szukasz, ale pewności nie mam.

Do góry