Najlepszy sposób na odchudzanie! Bez leków, restrykcji!

majlosz121

New Member
Dołączył
5 Marzec 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jako, że czytając forum natrafiłem na wiele dietetycznych tragedii chciałbym tutaj uświadomić kilka osób w kwestii diety. Jeśli chodzi o dietę są 3 NAJWAŻNIEJSZE kwestie, których musimy się trzymać podczas odchudzania. Nie są to spalacze tłuszczu, nie są to leki hamujące apetyt, ani leki zmianę myślenia o jedzeniu. Jedzenie jest wspaniałe i trzeba z nim żyć jak najlepiej. Jeśli chodzi o samą dietę nie będę się tutaj rozpisywał bo nie po to ten post jest. Jeśli chcecie schudnąć 20-30 kg w miesiąc TO NIE JEST TO MOŻLIWE, od razu mówię!

CZYNNIKI NA, KTÓRE TRZEBA ZWRÓCIĆ UWAGĘ TO:

1. Zapotrzebowanie kaloryczne - najważniejszy czynnik! (należy obliczyć sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne tzw. zero kaloryczne! Następnie od zera kalorycznego odjąć ilość kalorii w zależności od ilości aktywności fizycznej w ciągu dnia)

2. Makroskładniki - podczas odchudzania należy trzymać pewnych wytycznych jeśli chodzi o makroskładniki (tj. białko, węglowodany, tłuszcze), najważniejszym podczas zrzucania zbędnych kg. jest białko (jeśli będziecie chcieli napiszę jak liczyć zapotrzebowanie oraz ile białka dostarczać, jak liczyć).

3. Aktywność fizyczna - podczas zrzucania kilogramów trzeba być w dobrych stosunkach z aktywnością - takim minimalnym warunkiem jest 10 tysięcy kroków, dla zachowania ruchowości, oczywiście warto dorzucić ćwiczenia siłowe ale o tym głębszy temat to poruszenia!

Nie warto nastawiać się na efekty z dnia na dzień, dieta ma być stylem życia, nie ograniczeniem go! PONIŻEJ KONKURS, KTÓRY MOŻE UŁATWIĆ WAM DROGĘ DO UPRAGNIONEJ WAGI!


Poza tym, polecam aktualnie fajny konkursik, jeśli chodzi o sport to super sprawa. Można wygrać kartę Multisport, która umożliwia wejście na różne obiekty sportowe! Polecam. Podsyłam linka do stronki www.multisportwygraj.pl
 

Radzka87

New Member
Dołączył
10 Styczeń 2020
Posty
18
Punkty reakcji
0
ja się wspomagam prostą i wygodną metodą - koktajle odchudzające, które zastępują pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia, odpowiednia dieta i ruch to jednak podstawa
 

Roselyn

Member
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
216
Punkty reakcji
3
Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że cały proces odchudzania może być wspierany np. poprzez picie herbaty. Są takie jej gatunki, które pomagają zrzucić wagę i dzięki którym, efekty są widoczne gołym okiem. Można o tym przeczytać tutaj http://odchudzanie-bez-tajemnic.pl/jaka-herbata-podczas-diety-czy-herbata-odchudza/. Zatem jeśli jest wśród was ktoś, kto usilnie stara się schudnąć, ale bez skutku, to w tym artykule znajdzie rozwiązanie swojego problemu.
 
Do góry