Najlepszy serwis dla bloggerów

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Jaki Waszym zdaniem jest najlepszy serwis dla bloggerów?
Tylko proszę nie mówcie, że onet ;p
 

taosi

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja polecam http://e-blogi.pl

Bardzo dobre blogi, oczywiście darmowe. Dużo funkcjonalności, a zarazem prostota :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ownlog.com. płatny ale nie drogo. miejsce na grafiki oddzielnie płatne, ale można oczywiście zastąpić innymi serwerami.
 

orp

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
6
Punkty reakcji
1
Głosować ludzie będa różnie, ale blogger jest bezkonkurencyjny tutaj i nie ma co dyskutować. Największa swoboda spośród wszystkich, najwięcej możliwości, lepsza pozycja w wyszukiwarkach itp. Sama ankieta jest chyba niepoważna skoro pojawił się tutaj gniot pokroju blogu (niewiele lepszy od onetu) a brakuje wordpress.com
 
A

arkovianin

Guest
Ja mam bloga na bloggerze i nie narzekam,choć ostatnio coś z kolorem czcionek blogger ma problemy
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Na wielu serwisach miałem ale na chwilę obecną blog.pl i jak na razie nie narzekam.
 

ble1988

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja używam bloxa i wydaje mi się całkiem w porządku.
A do tego można trafić na główną gazeta.pl, więc to dodatkowy plus
 

INT3L

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
524
Punkty reakcji
13
Miasto
Wielkopolska
Blogspot jest bardzo dobry, ale moim zdaniem lepiej iść w kierunku jakichś polskich platform typu bloog.
 

Ayla

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
bloog jest tragiczny... największy serwis dla słitblogusiów, do tego koszmarna edycja. blog.pl jest spoko, tylko troszkę ciężko tam znaleźć blogujących nastolatków ;D
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Ja osobiście korzystam z wordpress.com. Wybrałem go, gdyż daje możliwość edycji kodu html. Nie mam porównania do innych serwisów blogowych, ale ten jak dla mnie jest ok.
 
A

Aulelia

Guest
Mi się wydaje, że BlogSpot - jest najprostszy i nie siedzi się nad nim całymi dniami w celu podrasowania bloga.
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
wordpress - w dodatku jeżeli postawi się go na własnym serwerze.
Nie jest znowu taki skomplikowany - mi wgranie potrzebnych dodatków, zmodyfikowanie wyglądu pod siebie i całkowita polonizacja skórki zajęła niecały 1 dzień. Polecam takie rozwiązanie :)

a dla osób niewymagających wiele - polecam blogspot i blog.pl
 
E

eryk12

Guest
Ja oprócz blogów na swoim serwerze korzystam też z blogera. Bardzo szybko się pozycjonuje:) jest spoko.
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
ja polecam kupno hostu za około 30zł rocznie i już :D
załadować wordpress-a i cieszyć się :)
 

ufocom

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Ja jestem za wordpress:) Można pobrać polską wersję i bez problemu uruchomić nawet jak ktoś jest całkiem "zielony" a możliwości są naprawde olbrzymie. Jedyne co mnie osobiscie stwarza problem to sprawienie by taki blog dalo sie gdzies znaleźć (no bo jak założymy na takim choć by onecie, hehe, to on tam jest w katalogu i jakas szansa ze ktos w niego kliknie a tu przy wlasnym serwerze jest gorzej).
 

rwtryb

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
650
Punkty reakcji
10
warto wspomnieć, że można walczyć o normalną pozycję w google, nawet jeżeli mamy subdomene hosta:)
i daje nieograniczone możliwości i ludzie na Ciebie normalnie patrzą, a nie jak na gimnazjalistę, (i tu bez obrazy nikogo, ale się spotkałem z tym na internecie po prostu)
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
warto wspomnieć, że można walczyć o normalną pozycję w google, nawet jeżeli mamy subdomene hosta:)
i daje nieograniczone możliwości i ludzie na Ciebie normalnie patrzą, a nie jak na gimnazjalistę, (i tu bez obrazy nikogo, ale się spotkałem z tym na internecie po prostu)

Ja też osobiście mam takie odczucie :D

Sam wybrałem wordpress'a bo lubie miec kontrole nad wszystkim.
 
G

Grzegorz Liput

Guest
Jeżeli ktoś chce mieć porządnego bloga, którego wie po co robi, a nie zabawę na 5 minut to jedynym sensownym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w hosting z prawdziwego zdarzenia i domenę, a następnie instalacja CMSa (System Zarządzania Treścią). Jednym z najpopularniejszych CMSów jest wspominany WordPress. Ja z niego korzystam i muszę stwierdzić, że jest naprawdę dobry.
Mnóstwo wtyczek, rozszerzeń i możliwości. Jeśli ktoś zdecydowałby się na WordPressa i potrzebował wsparcia to chętnie pomogę. (Kontakt znajduje się w moim profilu na forum.)
Pozdrawiam
Grzegorz Liput


Jeszcze jeden post z linkiem do twojej strony i posypią się warny // Gressil
 

nieuprzejmaaa

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
162
Punkty reakcji
12
Jeżeli jest tyle darowych serwisów oferujących założenie własnego bloga, to po co płacić? Chyba tylko dla szpanu, że posiada się bloga na płatnym serwisie.

Jak dla mnie najlepszy jest blogspot.
 
Do góry