Najlepszy serwis dla bloggerów

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

marcinmk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
Jeżeli chodzi o darmowe to na pewno na pierwszym miejscu blogspot gdzie jest opcja podpięcia własnej domeny. A zalety ma oczywiste.
Mam również na onecie i blox - ie tylko tam znowu te reklamy a tak to ok.
 

Cosmateus

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
88
Punkty reakcji
2
Ja osobiście polecam każdemu, serwis zwany: blogspot, co też wyraziłem za pośrednictwem ankiety umiejscowionej na otwarciu niniejszego tematu.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Korzystałem krótko z Blog4u, następnie przeniosłem się na platformę Blogspot i bloguję na niej szósty rok. Jak dla mnie, nie ma lepszego serwisu.
 

Luka Wars

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2013
Posty
159
Punkty reakcji
11
Wiek
34
Miasto
Lublin
Kaja Metrowska napisał:
A ja działam we własnym zakresie. Nie chce się uzależniać od kogoś kto może paść w każdej chwili.
Myślę, że prędzej walnie prywatny serwer blogera, niż serwisowana przez sztab ludzi globalna platforma pokroju Blogspotu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jako, że obecnie pracuję nad własnym blogiem to temat jest mi bliski. Mam już za sobą testy wszelkiej maści serwisów blogerskich pokroju mblog, blogspot, wordpress, onet, wp itd. W skrócie to wszystkie są według mnie beznadziejne. Żaden nawet w połowie nie spełniał moich oczekiwań. Ostatecznie wybrałem instalację wordpressa na serwerze. Dla mnie to jest coś nie do pomyślenia żeby prowadzić stronę www i nie mieć dostępu do ftp. Każdy serwis z którego korzystałem miał to do siebie, że bardzo mocno ograniczał wszelkie czynności związane z publikowaniem. Brak możliwości instalacji własnych wtyczek, ograniczony rozmiar obrazu które chciałem ustawić jako tło, brak możliwości edycji kodu motywu. Bardzo ubogi zasób templatek, reklamy. Jeżeli ktoś potrafi czytać i pisać to i zainstalowanie systemu zarządzania treścią na serwerze nie sprawi mu problemów, a wybierając takie rozwiązanie dostajemy kontrolę nad wszystkim co mamy na stronie! Nie trzeba ograniczać się tylko do tego co udostępniają nam serwisu. Możliwości rozbudowy naszej strony ogranicza tylko nasza wyobraźnia. Dlatego polecam mocno zastanowić się nad tym czy warto bawić się w wersję demo bloga.
 

Dutchess

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2014
Posty
16
Punkty reakcji
0
Kiedyś powiedziałabym, że mylog, teraz zdecydowanie blogger - choć według mnie ma mało intuicyjny kokpit i ciężko się zorientować na pierwszy moment. Brakuje mi też strony głównej, ale zdecydowanym plusem jest widoczność blogów w wynikach wyszukiwania.
 

Kaspar.kowal

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Nie będę oryginalny i polecę blogspot i wordpressa. Pierwszy sam się pozycjonuje a drugi daje mnóstwo możliwości konfiguracji dla bardziej wymagających. .
 

Relewantna

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
Miasto
Polska
Dla mnie najlepszy jest blogger. Jedyna jego wadą jest to, że nie można publikować postów prywatnych lub półprywatnych - tak, jak ma to miejsce na wordpressie. Ale za to jest za darmo dostęp do kodu HTML, a na wordpressie tego luksusu nie ma.
 
Do góry