Najlepszy program antywirusowy

Najlepszy program antywirusowy.

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Wystarczy wygooglać - bitdefender zhakowany. I od razu sporo "usłyszysz" w tym temacie
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Regularnie zaglądam na niebezpiecznik i tam sporo jest właśnie o wpadkach tego typu, a tak jak napisal przedmówca łatwo takie info zweryfikować, róożne artykuły na ten temat się pojawiały w kilku miejscach
 

eddekk

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
używace antywirusów na komórki? sporo chyba też zagrozeń na nie czeka a w sumie chyba jszcze nie ma takiej świadomosci na temat urządzeń mobilnych,i mi często telefon zastępuje lapka i w sumie bez zabezpieczenia go to chyba bym neta nie wązała​
 

lissica

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2015
Posty
89
Punkty reakcji
4
jakki najlepszy antywirus do firmy?? moi pracownicy są raczej niereformowalni, jak tylko mogą siedzą na fb i klikają w nie wiadomo co i potem same problemy i pielgrzymki do mnie że nei działa, że coś wyskakuje itp. to musi być voś skuteczneog, z dobrą wykrywalnością ale też nie utrudniającego zbytnio życia tym mniej zaawansowanym
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Jeżeli masz więcej niż trzy kompy na krzyż, to może coś dedykowanego dla firm. Sprawdź gdatę dla biznesu. Wiem, że oprogramowanie różni się trochę od zwykłych antywirusów, bo choćby masz możliwość zdalnej obsługi komputerów z poziomu serwer, itd.
 
Do góry