Najlepszy probiotyk dla dziecka?

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
Obecnie na rynku jest mnóstwo probiotyków. Czym się sugerować żeby wybrać najlepszy dla mojej 2 letniej córeczki?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Dla małego dziecka najlepiej chyba taki w kroplach, najłatwiej go podać. Znasz np. Active flora baby? Nawet od pierwszych dni życia można go podawać.
 

Yo_lanta

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2014
Posty
198
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Świnoujście
@Koozka-
Bardzo dziękuje. Nie znam tego. Ale czy ten active flora baby można kupić w aptece bez recepty. Moja mała bardzo często choruje, już nie wiem co mam jej podawać a lekarka ciągłe tylko antybiotyk.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Mam wrażenie, że nie do końca wiesz o czym piszesz. ;) A do tematu, to też oddam głos na active flora baby. Sprawdza mi się u młodej od malucha po prawie nastolatkę. :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Nie mam już maluszka, ale plus dla takiego produktu, który można podawac od 1go dnia życia. Musi być bezpieczny, a krople to chyba najwygodniejsza forma do podania, wiec bardzo przemyślane.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
U nas przy kilkumiesięcznym podajemy multilac baby. Łatwo go dziecku podać, bo jest w kroplach i ma neutralny smak, więc my dodajemy do picia. No i raz na dzień w zupełności wystarczy.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
To jest idealna opcja również przy starszym dziecku, jeżeli podchodzi do takich spraw nieufnie. Dodajesz kropelki do picia i podajesz synbiotyk zupełnie bezstresowo. :)
 

kasina_333

Zbanowany
Dołączył
4 Lipiec 2019
Posty
43
Punkty reakcji
1
Multilac Baby ma wygodny sposób podania, bo jest w formie kropelek i jest dostępny w bardzo dobrej cenie. Sięgam po niego zawsze w trakcie i po leczeniu antybiotykami. Sama przyjmuję też w formie tabletek w okresie jesienno-zimowym i sprawdza się bardzo dobrze.
 

PiotrDD

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2020
Posty
7
Punkty reakcji
0
Vivomix ma chyba najwięcej szczepów bakterii, ale najlepiej naturalne składni z diety :) Jeśli dziecko dobrze je to nie dużo mu potrzeba
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Kasina_333 braliśmy Multilac niedawno jako wsparcie flory jelitowej po antybiotykoterapii. Jako synbiotyk sprawdził się nieźle. Plus za to, że nie trzeba trzymać w lodówce.
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Moja przyjaciółka ostatnio dawała dzieciom flostrum baby przy leczeniu antybiotykami. chodziło o to, że w tym probiotyku są dwa szczepy bakterii probiotycznych.
 

Fanita

Zbanowany
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
63
Punkty reakcji
3
Moje dzieci od malego dostawaly diflos bo ma dobry sklad i faktycznie pomaga. Teraz sa starsze i dostaja go przy biegunce czy antybiotykoterapi
 

Joana85

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Jak dzieciaki były mniejsze podawaliśmy mulitac baby. Poleciła nam pediatra. Skuteczne, dobrze się je podaje
 
Do góry