Najlepszy probiotyk dla dziecka?

Yo_lanta

Member
Punkty reakcji
6
Miasto
Świnoujście
Obecnie na rynku jest mnóstwo probiotyków. Czym się sugerować żeby wybrać najlepszy dla mojej 2 letniej córeczki?

koozka

Member
Punkty reakcji
1
Dla małego dziecka najlepiej chyba taki w kroplach, najłatwiej go podać. Znasz np. Active flora baby? Nawet od pierwszych dni życia można go podawać.

Yo_lanta

Member
Punkty reakcji
6
Miasto
Świnoujście
@Koozka-
Bardzo dziękuje. Nie znam tego. Ale czy ten active flora baby można kupić w aptece bez recepty. Moja mała bardzo często choruje, już nie wiem co mam jej podawać a lekarka ciągłe tylko antybiotyk.

samba_mamba

Member
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
Mam wrażenie, że nie do końca wiesz o czym piszesz. ;) A do tematu, to też oddam głos na active flora baby. Sprawdza mi się u młodej od malucha po prawie nastolatkę. :)

Caraoka

Member
Punkty reakcji
2
Nie mam już maluszka, ale plus dla takiego produktu, który można podawac od 1go dnia życia. Musi być bezpieczny, a krople to chyba najwygodniejsza forma do podania, wiec bardzo przemyślane.

Punkty reakcji
0
U nas przy kilkumiesięcznym podajemy multilac baby. Łatwo go dziecku podać, bo jest w kroplach i ma neutralny smak, więc my dodajemy do picia. No i raz na dzień w zupełności wystarczy.

samba_mamba

Member
Punkty reakcji
13
Miasto
Oświęcim
To jest idealna opcja również przy starszym dziecku, jeżeli podchodzi do takich spraw nieufnie. Dodajesz kropelki do picia i podajesz synbiotyk zupełnie bezstresowo. :)

kasina_333

New Member
Punkty reakcji
0
Multilac Baby ma wygodny sposób podania, bo jest w formie kropelek i jest dostępny w bardzo dobrej cenie. Sięgam po niego zawsze w trakcie i po leczeniu antybiotykami. Sama przyjmuję też w formie tabletek w okresie jesienno-zimowym i sprawdza się bardzo dobrze.

PiotrDD

New Member
Punkty reakcji
0
Vivomix ma chyba najwięcej szczepów bakterii, ale najlepiej naturalne składni z diety :) Jeśli dziecko dobrze je to nie dużo mu potrzeba

Caraoka

Member
Punkty reakcji
2
Kasina_333 braliśmy Multilac niedawno jako wsparcie flory jelitowej po antybiotykoterapii. Jako synbiotyk sprawdził się nieźle. Plus za to, że nie trzeba trzymać w lodówce.

WandaKamecka

Member
Punkty reakcji
8
Moja przyjaciółka ostatnio dawała dzieciom flostrum baby przy leczeniu antybiotykami. chodziło o to, że w tym probiotyku są dwa szczepy bakterii probiotycznych.

Do góry