Najlepszy podkład jaki miałyście

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Jest bardzo wydajny jedno opakowanie wystarcza na 3-4 miesiące przy codziennym użytkowaniu :)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
maybelline affinitone jest dość lekki i wodnisty, ale dzięki temu ładnie wtapia się w skórę, nie powodując takiego sztucznego efektu, więc dla mnie akurat to zaleta:)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To powinien jej podpasywać, a tak z ciekawości. Jak Wy dobieracie podkład? W sensie gdzie nakładacie? :) Z taką ilością odcieni nie powinno być problemów z odnalezieniem odpowiedniego :D
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
akurat z affinitone mam odcień 09, dobierałam go w drogerii na rączkę i na policzek, ogólnie jak nakładam podkład to zaczynam od nosa i polików, ponieważ tam mam najbardziej zaczerwienione i potrzebne jest największe krycie w tych miejscach, potem rozciągam dalej:)
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Byłam dzisiaj z nią w drogerii :D Zachwycona oczywiście :D Fajnie się rozprowadza, bo w sumie też testowałam na sobie :) Ale nakładałam od policzków aż po szyje. Dla niej kolor 03, a dla mnie bo oczywiście też musiałam wziąć 14 :D Fajne też jest opakowanie, poręczne jak dla nastolatki. Mogą zabrać ze sobą wszędzie.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
to super, że udało Ci się dobrać, mam nadzieję, że będziesz z niego zadowolona tak samo jak ja:) jeśli masz problemową cerę to też nie powinien podrażniać, pogarszać:)
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
W tej chwili też mam podkład z L'oreala, ale Infallible. Latem zdarza się, że poza większymi wyjściami, imprezami, w ogóle nie używam podkładu, za to zimą, nie wyobrażam sobie, że miałoby go nie być. Tym bardziej, że poza efektem wizualnym, jest też bareirą ochronną prze mrozem.
Dzięki pompce w opakowaniu wystarczy naprawdę kropka, którą rozcieram na twarzy gąbeczką (jajeczkiem);) i dzięki temu pięknie dopasowuje się do cery i jest trwały. A dodatkowym plusem jest to, że kupiłam go w promocji ;)
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
A mnie babeczka w drogerii poleciła teraz Infallible Loreal. Kupiłam, bo w sumie zawsze te kosmetyki mi odpowiadały J Podkład po 3 dniach stosowania jest ok. Zależało mi na tym, żeby dobrze trzymał się na skórze bez efektu maski i tak się dzieje. I daje porządny efekt, a jednocześnie z taką naturalnością.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Scandal, kurcze, nie zauważyłam Twojego wpisu :) Ale sie zgrałyśmy jesli chodzi o wybór podkładu :)
Czyli coś jest na rzeczy. Kiedys też tak miałam z pomadką. Zresztą i pomadka, podkład i tusz to te rzeczy które musze mieć w kosmetyczce.
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
U mnie jest tak z pomadką, ale ochronną, mam ich naprawdę sporo, właściwie w każdej torebce. A gdyby było mnie stać, w każdej torebce miałabym flakon perfum ;)) Z podkładami jest tak, że używam ich raczej w domu, więc zazwyczaj mam jeden (góra dwa, czasem mieszam kolory), no i na lato też lubię lekkie, raczej coś w stylu kremu bb, chociaż bywa, że latem czasem w ogóle nie używam, szczególnie, kiedy jestem na urlopie, skóra też musi odpocząć ;)
 

opatia

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja kilka tygodni temu kupiłam sobie coś, co mogę nazwać prawdziwym cudem dla skóry. To podkład Revitalift od L'Oreala. Zawsze miałam problem z tym, że różne podkłady, które wcześniej miałam wydawały mi się bardzo suche i obciążające skórę. A ten jest po prostu idealny dla mnie. Ma mega przyjemną konsystencję, a jednocześnie świetnie kryje nawet przebarwienia. Do tego zawiera serum przeciwzmarszczkowe, więc jednocześnie pielęgnuje skórę. Ja jestem w nim absolutnie zakochana
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Maybelline Affintone 24, ale podobno mają go wycofać. Ktoś słyszał te plotki?
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Nowy Super Stay? Czy to ma być nowa wersja affintone czy odświeżona super stay, bo tai podkład pamiętam, że kiedyś był.
 

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
trudno mi powiedzieć, na pewno ma coś ze starego super stay bo naprawdę długo się trzyma.
 

monaBETHA

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
379
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Już wszytko wiem, SuperStay24 zastąpił Affinitone24. Ale jest to jednocześnie odświeżona wersja starego SuperStay. Trochę to zakręcone, ale grunt, że nowy SuperStay24 jest rewelacyjny :D
 

corka

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2016
Posty
196
Punkty reakcji
0
tak, to jest odświeżona formuła. Też go uwielbiam, jest świetny do zdjęć. Kocham matowe podkłady. No i dzięki krzemionce rewelacyjnie się rozprowadza!
 
Do góry