Najlepszy podkład jaki miałyście

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja ostatnio zakochałam się w podkładzie z Oriflame perfect fusion. Ale kto wie co znajde za miesiąc :p
 

joannaz

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Burjois Healthy Mix jak na razie wygrywa :) (podkład, nie serum)
 
D

Dobrawa

Guest
Ja jestem wierna swojemu Cashmere 12h make up. Co jak co, ale jeden z najlepszych podkładów kryjących jakie miałam. Do tego jest długotrwały, wydajny i nie czuje go na twarzy jako maski. No i przede wszystkim nie wysusza mi skóry.
Idealnie dobrałam kolor do mojej karnacji, więc ja jestem jak najbardziej własnie za nim. W moich rankingach jest na czołowym miejscu. Cenowo też bardzo mi odpowiada, bo za taką jakość to niewygórowana cena. No i przede wszystkim nie wysusza mi skóry.
 

helia

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
zmagam się z trądzikiem osób dorosłych, mam tłustą cerę i używam vichy normaderm
 

aneczka_doe

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja nadal nie znalazłam idealnego podładu, ciagle nie mam dobrego krycia, ale najgorsze jest to, że bardzo mi sie w kazdym zaglebieniu osadza i to widac, masakra
 

dominisia23

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Jestem zakochana w podkładzie mineralnym Earthnicity Minerals. Udało mi się w koncu znaleźc podkład idealny dla swojej bardzo jasnej karnacji :) podkład świetnie stapia się ze skóra tworząc efekt naturalnego matu, nie uwydatnia niedoskonałości, jest trwały i wydajny, składa sie tylko z naturalnych składników. Polecam :)
 
D

Dorka123

Guest
Moje nowe odkrycie to Vichy TEINT IDÉAL, dostałam w aptece próbkę i po kilku dniach kupiłam, do mojej cery nadaje się idealie, ładnie rozświetla, poprawia wygląd skóry, bardzo łatwo się nakłada i daje naprawdę naturalny efekt, zero maski na twarzy :)
TEINT-IDEAL-CREAM-15-IVOIRE-CLAIR-30ML-enlarge.jpg
 

sziwka

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
Podkład to podstawa. Trzeba wypróbować na sobie różne i wybrać ten swój. Mi odpowiada rozświetlający z Vichy. Trzeba troszkę zainwestować, ale warto, bo jest wydajny. Mam niedoskonałości na buzi, a on je pokrywa i nie ma efektu maski. Plusem jest trwałość i wygodne w aplikacji opakowanie. Jakbyś chciała wypróbować: http://www.vichy.pl/produkty-do-makijazu/fluid-rozswietlajacy-teint-ideal/p9907.aspx
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Ja stosuje podkład Maybelline Affinitone. Jest to mój pierwszy podkład bo dopiero zaczynam przygodę z makijażem ale jestem z niego zadowolona. Niesamowicie lekki, nie czuć go na twarzy. Skóra wygląda gładko i naturalnie .
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Nie tworzy efektu maski? Moja siostrzenica suzka czegoś właśnie delikatnego :p (jej mama nie lubi jak się maluje aż za bardzo;)) Bedzie pasowal nastolatce?
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
To tak jak u nas mama mi i siostrze ciągle mówi że do szkoły nie wypada iść z dużym mejkapem. Ale jestem zadowolona z tego podkładu bo faktycznie ładniej to wygląda i nie tworzy maski na twarzy.Idealny dla nastolatek 15 -19 lat:)
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
ja też lubię ten podkład, nie wygląda sztucznie, a przy trądziku nauczyłam się już, że im bardziej próbuje go zakryć, tym gorzej to wygląda:)
 
E

Elen

Guest
Ostatnio uzywam - LOREAL TrueMatch. Jestem bardzo zadowolona. Kwestia dobrania wlasciwego odcienia.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
1234ta napisał:
To tak jak u nas mama mi i siostrze ciągle mówi że do szkoły nie wypada iść z dużym mejkapem. Ale jestem zadowolona z tego podkładu bo faktycznie ładniej to wygląda i nie tworzy maski na twarzy.Idealny dla nastolatek 15 -19 lat:)
A jaka cena? Tak mniej więcej :D Orientujesz się czy ma sporo odcieni? Żeby nie było problemów z dobraniem.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To tanio, w sumie super :) Oby znałazła dla siebie :D jutro skoczę i popatrze na skórze jaki jest. A na ile Ci wystarcza? Nie jest za rzadki?
 
Do góry