Najlepszy koszykarz

petertabak

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2007
Posty
68
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem najlepszy jest Kobe Bryant, ale jest wiele innych dorównujących mu umiejętnościami jak np Kevin Garnett :)
 

ShalMe

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Popieram kolegę wyżej Kevin oraz Rajon Rondo <--- Chłopak ma ambicje
 

Aber

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Starachowice
W tej chwili bezkonkurencyjny jest Kobe.
SG: Kobe
PG: Rose, Rondo, Nash
SF: Durant, Roy, Anthony
PF: Gasol, Boozer, Stoudemire
C: Howard, Bogut

To ocena jak najbardziej subiektywna, żeby nie było!
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Moim ulubionym centrem jest Dwight Howard, rozgrywającym Jason Williams, a SG oczywiście Kobe Bryant. Również uważam, teraz na boiskach NBA nie ma lepszego od Bryanta. Oglądanie meczów Lakersów dzięki niemu to sama przyjemność.
 

sharewell

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
6
Punkty reakcji
1
LeBron.

Nie wiem jak wogole mozna wymieniac Kobe'go ktory ma kazda statystyke sporo slabsza, lacznie ze skutecznoscia rzutow z gry.
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
według mnie najlepszy jest kobe brayant ... chyba najbardziej wszechstronny oceniając umiejętności i pożytek dla zespołu a zostawiając z boku widowiskowość bo ta jest najbardziej subiektywną kategorią...

WAZNE jest to że kobe wciąż się rozwija...umiejętności czysto indywidualne osiągnął już dawno na najwyższym poziomie, wciąż jednak uczy się z coraz lepszym skutkiem tzw "teamworku".

Porównywanie dzisiejszych graczy do tych sprzed nawet 15 lat nie ma sensu...wciąż rozwija sie dynamika gry, system treningów, tzw teamwork ma inne regóły. Nie wieadomo jak asy z tamtych lat odnalazły by się w teraz gdyby były w w wieku choćby LBJa.
 

edek2405

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
48
Punkty reakcji
2
Obecnie Lebron choć nie ulubionym ale najlepszym w lidze. Do Kobiego sporo jeszcze mu brakuje ale ma przed sobą jeszcze dużo lat gry
 

jaqjordan

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Stalowa Wola
Moj ulubiony i uwazam go za the besciaka to Derrick Rose z Chicago Bulls. Szkoda ze teraz nie gra :(
Wydaje sie byc spoko gosciem. Skromny,pobozny,oddany rodzinie. Nie tonco ten caly Bron,:cenzura: illuminati.

Wysłano z mojego SGT2 za pomocą Tapatalk
 

j.spychal

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Może teraz wypowiem się ja. Bez wątpienia obecnie najlepszym koszykarzem jest LeBron James. Co o tym świadczy? MVP sezonu regularnego, MVP finałów, nowy pierścień NBA oraz złoto olimpijskie. Można mówić, że Kobe zdobyłby pierścień i nagrody MVP gdyby miał tak dobry team jak LeBron. Jednak nagroda MVP, której nie dostaje się przypadkiem trafiła do LeBrona. "Black Mamba" jest dużo bardziej doświadczony jednak jak powiedział jakiś czas temu Magic Johnson "It's LeBron's time" i trzeba mu przyznać rację mimo, że jestem dużo większym fanem Kobe.
 

feninger

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dużo jest koszykarzy, którzy są bądź byli wybitni, więc ciężko tak wybrać jednego :) dla mnie najlepszym był O'Neil i Bryant :L)
 

Maxxie

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2013
Posty
18
Punkty reakcji
0
Trochę odkopany temat, ale Kobe już długo nie pogra, zwłaszcza, że teraz poważnej kontuzji dostał. Nie da rady wybrać najlepszego zawodnika, bo każdy ma odpowiednie zadanie na parkiecie. Ale według mojej subiektywnej ocenie wskazałbym na takich zawodników jak: Rubio, Rose, Durant, Kobe, LeBron i Westbroock.
 

mackk

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
1
Maxxie napisał:
Trochę odkopany temat, ale Kobe już długo nie pogra, zwłaszcza, że teraz poważnej kontuzji dostał. Nie da rady wybrać najlepszego zawodnika, bo każdy ma odpowiednie zadanie na parkiecie. Ale według mojej subiektywnej ocenie wskazałbym na takich zawodników jak: Rubio, Rose, Durant, Kobe, LeBron i Westbroock.
Najlepszy jest LeBron i mówię to z bólem serca, bo nie cierpię gościa :/
 

Kaflak

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2015
Posty
4
Punkty reakcji
1
Zdecydowanie LeBron James po nim długo długo nic..
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Obecnie jest to LBJ, najbardziej wszechstronny gracz w NBA. Nie lubię go, ale trzeba mu to oddać.

Gość może grać na czterech pozycjach i to w ataku i obronie, wybryk natury ;)
 

4poryroku

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
42
Punkty reakcji
3
Czarna Mamba niestety więcej czasu spędza już w gabinetach lekarskich niż na parkietach :(
 
Do góry