Najlepszy kebab w Rzeszowie

gumich

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Jestem smakoszem kebabowych dań ;) więc może ktoś będzie w stanie naświetlić mi gdzie jest najlepszy kebab w mieście?

Ja osobiście preferuje pomarańczowe budki rozsiane po całym mieście ze względu na dobre mięso i sos, ale może ktoś zna jeszcze lepsze lokale, które można polecić?
 

anabilis90

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
0
Najlepszy kebab w Rzeszowie jest na ul. Asnyka, oczywiście z pomarańczowej budki :) budka jest zaraz przy przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu Piłsudzkiego i Asnyka.
 
R

Rydian

Guest
Jak dla mnie najlepszy kebab w Rzeszowie można kupić w Dara Kebab, który znajduje się na rynku.
Obsługa jest miła :kucharz: (chociaż zaczynają zmieniać kadrę), a i kebab sam w sobie tani. 6zł kebab studencki, który jest tak samo duży jak ten za 10zł z np. E.Leclerk'a i mają jeszcze dużo większy wybór :)

Współrzędne do google maps :p : 50.037662,22.005376
Ich strona na facebooku: https://www.facebook...115598415128675
 

smaknakebab

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zarejestrowałem się specjalnie na tym forum ponieważ poleciliście pomarańczowe budki jako te w których robią najlepszego kebaba. W Rzeszowie jestem raz na 2 tyg. i zawsze coś na ciepło chcę zjeść, poszedłem na asnyka do tej budki i się bardzo rozczarowałem, gdy powiedziałem pani że chcę kebaba w picie ta bardzo się zdziwiła i nie wiedziała o co chodzi, pokazała mi z ciasto z jakiego robią, okazało się że to to ;)
Zamiast sosów użyty majonez marnej jakości i keczup już trochę lepszy, na moje gusta za słabo wszystko podgrzane i małe objętościowo. W smaku też rewelacji nie ma.
Jadłem również w nowym świecie przy krakowskiej, jest podobnie jak w tych budkach. - dalej szukam...
 

Jcekkk

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to zdecydowanie Dara :) Teraz otworzyli nowy lokal na ul. Grunwaldzkiej. Szczerze polecam, ostatnio uruchomili zamówienia na dowóz co wywołało niemałą radość w mojej firmie :)
 

Aruux

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Również polecam Dara w rynku. Chociaż tych kebabów w Rzeszowie jest do wyboru do koloru i może gdzieś jest lepszy :) A co do Pomarańczowej budki to powiem tyle,że żałosne mają tam te kebaby. Jadłem 2 razy i to było moje ostatnie 2 razy. Mięsa trzeba szukać z lupą a sałaty nawalone aż się wysypuje DRAMAT jakiś. Najgorszy kebab w mieście !!!
 

Kar1m

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2012
Posty
5
Punkty reakcji
1
Najlepszy kebab w Rzeszowie jest w Dara kebap oraz w kebabie u turka bodajże na grunwaldzkiej
W Dara polecam mega kebap w cienkim cieście z baraniną
 

krio

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie polecam kebaba z Dary na Hetmańskiej. Oszukują na wadze,często gdy kupowałem tego za 10 zł,okazywało się ,że ważył mniej więcej jak ten za 6.
I jeszcze jedna ważna kwestia-sprzedający tam wysoki Turek. Normalnie totalna antypatia!.Strach brać od niego jedzenie !.. , i to nie tylko moje spostrzeżenia.
Na Rynku jest zdecydowanie lepiej,tam tez teraz kupuję.
A z innych punktów to "grunwaldzka 20",ew ich drugi punkt na 3go Maja (efes kebab ).,z tym,że ostatnio miałem po ich kebabach problemy żołądkowe.Mam nadzieję,że to chwilowy wyjątek od normy.
A ,muszę jeszcze dodać ,że jestem kebaboholikiem i znam się na rzeczy;)
 
Do góry