Najlepsze kosmetyki!

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
Ja jestem zachwycona nowymi maseczkami z bielendy, tymi metalicznymi. Kupilam niebieska do cery suchej i wrazliwej . Swietnie rozjasnila przebarwienia i nawilzyla cere, a do tego wiem ze ma dzialanie przeciwzmarszczkowe :)
 

Natkaaa

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Najlepsze są tez naturalnych składników. Ostatnio testuję markę Resibo i jak na razie świetnie sobie ona radzi. Kosmetyki ładnie nawilżają i wygładzają mi cerę, przyjemnie pachną i są bardzo wydajne.
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja bardzo sobie chwalę kosmetyki Sylveco. Mają dobry skład, a nie są drogie.
 

ZietekZ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2017
Posty
5
Punkty reakcji
0
W kwestii łupieżu świetnie sprawdzają się kosmetyki trychologiczne polskiej marki Bionigree.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
Też tak jak tienshan używam maseczek bielendy, tych żelowych, do mojej cery odpowiednia jest fioletowa. Podoba mi się ich konsystencja i działanie bo skóra się po nich ładnie wygładza i odświeża.
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ja polecam do cery wrazliwej produkty bielendy z serii rose care, olejek do mycia twarzy doskladnie ja myje, koi podraznienia i dobrze nawilza, a przy tym rozany zapach jest bardzo przyjemny.
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wypróbowałam masło avokado z serii vegan friendly, to mi bardzo pasuje akurat jeśli o bielendę chodzi, jak się trochę przysmażyłam za bardzo na słońcu idealnie mi te poparzenia złagodziło, nawet skóra nie zeszła :)
 

zabam

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
1
Ja najczęściej stawiam na Inglot inglotuk.com i zawsze jestem zadowolona :)
 

sunkiss

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2016
Posty
83
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o taką codzienną pielęgnącję twarzy to od jakiegoś czasu polubiłam się z marką Eveline i ich matującym hydrożelem. Nie spodziewałam się zbyt wiele po takim tanim produkcie, a tu miłe zaskoczenie, bo skóra zrobiła się gładsza, bardziej miękka, a przede wszystkim porządnie nawilżona :)
 

sylkamil

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
67
Punkty reakcji
0
tienshan napisał:
Ja jestem zachwycona nowymi maseczkami z bielendy, tymi metalicznymi. Kupilam niebieska do cery suchej i wrazliwej . Swietnie rozjasnila przebarwienia i nawilzyla cere, a do tego wiem ze ma dzialanie przeciwzmarszczkowe :)
lubie je oraz te z aktywnym węglem z carbon detox bo świetnie oczyszczają cere
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
To ja mam tylko aplikację z rosska ale w sumie mi ona wystarczy jestem tam dość często więc nie przegapię raczej żadnej promocji, ostatnio kremowe serum bielendy było w promocji to kupiłam to z płatkami owsianymi i olejem lnianym
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ostatnio sporo kosmetyków mam od Swederm. Zarówno do pielęgnacji jak i do makijażu. Jak dla mnie jedne z najlepszych.
 

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
oj duzo tego:) Ale zdecydowana wiekszosc u mnie to dove, bielenda i eveline :) Bielende bardzo lubie za to, ze sa to nie drogie produkty, z fajnym skladem i dobrze dzialaja, np kremowe serum do ciala z zielona oliwka i jogurtem super zmieksza skore, nawilza a nie natluszcza i ogolnie czuje ze moja skora jest bardzo fajna. Z dove bardzo lubie zel pod prysznic taki kwiatowy, ktory na dlugo pozostawia na ciele zapach. a z eveline to tusze do rzes, jakis balsam na cellulit :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Caraoka napisał:
Ostatnio sporo kosmetyków mam od Swederm. Zarówno do pielęgnacji jak i do makijażu. Jak dla mnie jedne z najlepszych.
No właśnie widziałam je na blogu u Maffashion. Jak się sprawują? Co dokładniej masz? Zaciekawiły mnie i chętnie poznam jakąś poza blogową opinię. :)
 

bridgett

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2017
Posty
68
Punkty reakcji
0
Olejek do ciała w kremie kokosowy jest też fajny, nie wiem czy już go używałyście, skóra jest po nim gładka i ładnie apetycznie pachnie :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
samba_mamba napisał:
Ostatnio sporo kosmetyków mam od Swederm. Zarówno do pielęgnacji jak i do makijażu. Jak dla mnie jedne z najlepszych.
No właśnie widziałam je na blogu u Maffashion. Jak się sprawują? Co dokładniej masz? Zaciekawiły mnie i chętnie poznam jakąś poza blogową opinię. :)
Zaczęłam od pudru rozświetlającego i bronzera w kamieniu wypiekanym. Jedno i drugie okazało się warte polecenia. Teraz jak odeślesz do naturmedicin stary bronzer to możesz ich kupić taniej o 50% :) Mam też metalizowane cienie i masakrę - tak samo mi podpasowały. Plus, że wszystkie ich kosmetyki są mocno naturalne i bezpieczne dla alergików.

24991013_1862033470490843_7717501730327689346_n.jpg
 

Ewelatom

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
60
Punkty reakcji
1
Ostatnio w shinyboxie byly produkty barnagen i stwierdzam, ze to rewelacyjna marka. Balsam do ciala sie wchlania ekspresowo, zel pod prysznic przyjemnie pachnie i doskonale myje. Bardzo polubilam ostatnio nowosc bielendy-carbo detox bialy wegiel, a mianowicie paste myjaca 3 w 1 ktora doskonale myje, odswieza, zluszcza martwy naskorek a przy tym zaweza pory i dodaje blasku cerze. Efekt narawde juz po jednym zastosowaniu. Spodobal mi sie rowniez szybko wchlaniajacy krem do rak z neutrogeny, ktory swietnie zmiekcza skore i pozostawia ja nawilzona.
 
Do góry