Najlepsze kosmetyki!

patrycja303

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem bezgranicznie zakochana w kosmetykach Świat Natury Firmy SORAYA. Moja córka widząc kolejny kosmetyk, który przybywa na mojej półce mówi, że jestem uzależniona i ze wzgędu na nasz budżet domowy, zwróci się z gorącą prośbą do producenta, żeby nie wprowadzał już nowych produktów do tej serii. :tongue: Mają obłędne mleczka do ciała. Jest ich kilka, wszystkie pięknie pachną, są w tej kolekcji też kremiki do pielęgnacji cery i przecudowny olejek regenerujacy do twarzy. Wszystkie te kosmetyki mają w swoim składzie różne olejki. Na zdjęciu moje dwa mleczka z olejkiem z róży i amarantusa. Super nawilżają no i ten zapach wcześniej wspomniany, który utrzymuje się dość długo na ciele :) I wcale nie rujnuję mojego budzetu bo mleczko to wydatek około 14 zł :)
 

Attachments

  • 20130723_000257.jpg
    20130723_000257.jpg
    395 KB · Wyświetleń: 4

agolina77

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
najlepsze kosmetyki i produkty sa firmy Amway ! naturalne. nie znacie pewnie tego ani nie slyszeliscie, ale sie nie dziwie, nie ma reklam, nie ma w aptekach, nie ma w sklepach. internet tylko i wyacznie.nie wydaja oni pieniedzy na reklamy i probki, tylko na jakosc produktu. kupuje te kosmetyki od 5 lat, sa drogie bardzo ale wydajne i dobre. a jak cos nie podpasuje (co jest niemozliwe) mozna zwrocic nawet koncowke a dostaniesz pieniadze lub inny produkt :) jakies pytania ?
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
Siarkowy krem matujący z Barwy. Dobrze matuje i na dodatek jest tani. Dostępny w każdym Rossmanie.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
[SIZE=110%]Ostatnio takim numerem jeden jest dla mnie krem Phenome Active, który dostałam w prezencie urodzinowym. Zakochałam się w nim w zasadzie już po pierwszym użyciu i ten stan trwa sobie i trwa, bo kosmetyk sprawdził się u mnie doskonale. Phenome jest w pełni naturalny - żadnej zbędnej chemii, parabenów, silikonów czy syntetyków, za to wiele korzyści jakie niosą ze sobą wody, ekstrakty z wierzbownicy i goji, oleje jojoba, arganowy , z oliwek oraz kwas hialuronowy. Dlaczego tak go chwalę? Bo buzia jest wypoczęta, skóra lekko napięta, nawilżona i na wiele godzin matowa. Jeśli będziecie miały okazję, to w sklepie można dostać darmowe próbki (bardzo! wydajne). Koniecznie o nie zapytajcie! Ktoś zna te kosmetyki?[/SIZE]
 
D

Dorka123

Guest
samba_mamba napisał:
[SIZE=110%]Ostatnio takim numerem jeden jest dla mnie krem Phenome Active, który dostałam w prezencie urodzinowym. Zakochałam się w nim w zasadzie już po pierwszym użyciu i ten stan trwa sobie i trwa, bo kosmetyk sprawdził się u mnie doskonale. Phenome jest w pełni naturalny - żadnej zbędnej chemii, parabenów, silikonów czy syntetyków, za to wiele korzyści jakie niosą ze sobą wody, ekstrakty z wierzbownicy i goji, oleje jojoba, arganowy , z oliwek oraz kwas hialuronowy. Dlaczego tak go chwalę? Bo buzia jest wypoczęta, skóra lekko napięta, nawilżona i na wiele godzin matowa. Jeśli będziecie miały okazję, to w sklepie można dostać darmowe próbki (bardzo! wydajne). Koniecznie o nie zapytajcie! Ktoś zna te kosmetyki?[/SIZE]
Własnie wróciłam ze sklepu z próbkami między innymi tego kremu ;) Kumpela mnie tam zaciągnęła, bo słyszała, że to dobre kosmetyki, ale jednak zbyt drogie, żeby "w ciemno" kupować. Konsultantka zabrała nas do testing-baru, oczyściła buzie, nałożyła kremy, dostałyśmy próbki do domu, więc teraz będziemy testować :) Ale już czuję, że tam wrócę ;)
CAM00492.jpg
 

EKOHOLIK

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2013
Posty
13
Punkty reakcji
0
Najlepsze kosmetyki to te EKOLOGICZNE, naturalne, bez parabenów, barwników substancji zapachowych itd. Te które odżywiają skórę od środka a nie tylko tworzą sztuczną warstewkę. Taki kosmetyk nikomu nie szkodzi. Szczególnie polecam firmy AVA, Oreintana i Lavea. Wszystkie polskie i supernaturalne. Zakupy można zrobić przez internet w atrakcyjnych cenach.
 
M

magiczna

Guest
modliszka23 napisał:
A jaki Waszym zdaniem jest najlepszy szampon do włosów ?
Ale koniecznie musi być bez parabenów to nic innego nie wchodzi w gre.
U mnie nr 1 od jakiegoś czasu pozostaje Timotei z Różą z Jerycha. Uwielbiam za zapach, za to ze włosy łatwo po nim rozczesać, za to, że się nie elektryzują.
 

Aniulal

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja się zakochałam w maści z witaminą a+e :) mały wydatek a cieszy! Trochę za tłuste, żeby się na to malować, ale skóra mi bardzo odżyła :)
 

Sklepowiczka

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
Uwielbiam żele pod prysznic dla kobiet z playboy'a, są nieziemskie. Dodatkowo moim ukochanym kosmetykiem jest stara wersja pudru transparentnego z essence fix& matte. Żałuje że nie będę mogła już go kupić :(
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
I jak dorotka? Zdecydowałaś się na coś? Jeśli wrócisz do sklepu to polecam uwadze moje najnowsze odkrycie - regenerujące masło do ciała. Jest absolutnie genialne! Mam bardzo suchą skórę z problemami, a ono po prostu ją zaczarowało :) Ma wodę migdałową, olej ze słodkich migdałów, masło shea i olej buriti, więc oprócz tego, że cudnie nawilża, zmiękcza i wygładza, to... jeszcze cudownie pachnie :) Koniecznie musisz spróbować! Będziesz zachwycona :)
 
D

Dobrawa

Guest
samba_mamba napisał:
I jak dorotka? Zdecydowałaś się na coś? Jeśli wrócisz do sklepu to polecam uwadze moje najnowsze odkrycie - regenerujące masło do ciała. Jest absolutnie genialne! Mam bardzo suchą skórę z problemami, a ono po prostu ją zaczarowało :) Ma wodę migdałową, olej ze słodkich migdałów, masło shea i olej buriti, więc oprócz tego, że cudnie nawilża, zmiękcza i wygładza, to... jeszcze cudownie pachnie :) Koniecznie musisz spróbować! Będziesz zachwycona :)
A gdzie można dostac próbkę tego masełka?
 

ula9zas

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2013
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
49
Miasto
centralna Polska
samba_mamba napisał:
[SIZE=110%]Ostatnio takim numerem jeden jest dla mnie krem Phenome Active, który dostałam w prezencie urodzinowym. Zakochałam się w nim w zasadzie już po pierwszym użyciu i ten stan trwa sobie i trwa, bo kosmetyk sprawdził się u mnie doskonale. Phenome jest w pełni naturalny - żadnej zbędnej chemii, parabenów, silikonów czy syntetyków, za to wiele korzyści jakie niosą ze sobą wody, ekstrakty z wierzbownicy i goji, oleje jojoba, arganowy , z oliwek oraz kwas hialuronowy. Dlaczego tak go chwalę? Bo buzia jest wypoczęta, skóra lekko napięta, nawilżona i na wiele godzin matowa. Jeśli będziecie miały okazję, to w sklepie można dostać darmowe próbki (bardzo! wydajne). Koniecznie o nie zapytajcie! Ktoś zna te kosmetyki?[/SIZE]
Brzmi zachęcająco, podoba mi się to że z naturalnych składnikow, a co myślicie o kosmetykach dr murad, u nas chyba mało znane. Cenione za to np. w stanach, czy we Włoszech.
 
D

Dorka123

Guest
samba_mamba napisał:
I jak dorotka? Zdecydowałaś się na coś? Jeśli wrócisz do sklepu to polecam uwadze moje najnowsze odkrycie - regenerujące masło do ciała. Jest absolutnie genialne! Mam bardzo suchą skórę z problemami, a ono po prostu ją zaczarowało :) Ma wodę migdałową, olej ze słodkich migdałów, masło shea i olej buriti, więc oprócz tego, że cudnie nawilża, zmiękcza i wygładza, to... jeszcze cudownie pachnie :) Koniecznie musisz spróbować! Będziesz zachwycona :)
Tak, zakupy były wręcz hurtowe. Ale opłacało się, bo w okolicy świąt i nowego roku mieli niezłe promocje. Mam krem do twarzy, pod oczy, masło do ciała i olejek przeciw rozstępom. Ale jak wspomniałam, grzechem było nie skorzystać z takich promocji. Żeby opisać każdy produkt po kolei to musiałabym chyba poświęcić kilka godzin, więc jeśli któryś konkretny Cię interesuje to dam znać, postaram się bardziej szczegółowo opisać.
 

pannahanna

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię kosmetyki marki Ziaja. Są to polskie produkty o bardzo dobrej jakości i niskiej cenie. Oprócz nich cenię marki apteczne np. Bioderma albo La Roche Posay.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Nie wiem skąd jesteś Dobrawa, ale salony znaleźć można w większych miastach. Proszę, tu masz listę sklepów http://www.phenome.pl/pl/m1/nasze-sklepy - mam nadzieję, że znajdziesz coś blisko siebie. Fajne jest to, że można na miejscu porozmawiać ze specjalistką, która dobierze kosmetyki najlepsze dla Ciebie i Twojej skóry, więc niewykluczone, że nie będzie to jedyna próbka z jaką wyjdziesz z salonu Phenome ;) Daj znać jak Ci poszło!
 
D

Dorka123

Guest
Kupiłam krem oil-control, matujący i właśnie to masło do ciała, a dla mojego męża krem anti-aging w prezencie (mam nadzieję, że się nie obrazi, no ale cóż, czasu nie oszuka ;)). W każdym razie skusiłam się na 3 produkty, bo dostałam niezły rabat, przy 2 kosmetykach mieli 20% zniżki, przy trzech 30%, więc mi się opłacało :) Teraz tez na stronie mają wyprzedaże, nie wiem czy widziałaś. Krem do twarzy świetny, bardzo lekki, nie zatyka porów i naprawdę na długo matuje. Masło rewelacja, szczególnie teraz zimą, moja skóra zawsze zimą bardzo się przesusza, no i masz rację, świetnie delikatnie pachnie. Co do kremu męskiego wypowiem się za jakiś czas, kiedy tylko M. zda jakąś relację lub zauważę działanie ;)
 
D

Dobrawa

Guest
samba_mamba napisał:
Nie wiem skąd jesteś Dobrawa, ale salony znaleźć można w większych miastach. Proszę, tu masz listę sklepów http://www.phenome.pl/pl/m1/nasze-sklepy - mam nadzieję, że znajdziesz coś blisko siebie. Fajne jest to, że można na miejscu porozmawiać ze specjalistką, która dobierze kosmetyki najlepsze dla Ciebie i Twojej skóry, więc niewykluczone, że nie będzie to jedyna próbka z jaką wyjdziesz z salonu Phenome ;) Daj znać jak Ci poszło!
Z Warszawy i widzę, że punktów tu nie braknie, więc na pewno się wybiorę przy okazji zakupów.
 
Do góry