Najlepsze kosmetyki!

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Moim sprawdzonym i najlepszym kosmetykiem jest żel kolagen white 30+ dzięki któremu moja skóra zachowuje swoją jędrność, a drobne defekty są na bieżąco niwelowane. To naturalny kosmetyk, nie mający w swoim skłądzie żadnej chemii.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Moim sprawdzonym i najlepszym kosmetykiem jest żel kolagen white 30+ dzięki któremu moja skóra zachowuje swoją jędrność, a drobne defekty są na bieżąco niwelowane. To naturalny kosmetyk, nie mający w swoim skłądzie żadnej chemii.

jaki on ma dokłądnie skład? bo moja żonka ostatnio kupiła kre z kolagenem, w którym samego kolagenu były śladowe ilości :sleep:
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Poza kolagenem tylko woda, kwas mlekowy i glikol kaprylowy a więc same naturalne, pozbawione chemii składniki :) Więc poradź żonie by następnym razem wybrała coś colyfine.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
To naturalny kosmetyk, nie mający w swoim skłądzie żadnej chemii.

Natura tez może uczulić. Wystarczy jeden składnik i może być różnie. Mam tak w przypadku yves rocher. Nie każdy kosmetyk tej firmy mi służy, a są pochodzenia naturalnego.
 

Marzena_Czarnocka

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
24
Punkty reakcji
0
Natura tez może uczulić. Wystarczy jeden składnik i może być różnie. Mam tak w przypadku yves rocher. Nie każdy kosmetyk tej firmy mi służy, a są pochodzenia naturalnego.

Ja stosuję tylko kosmetyki naturalne, ale by uniknąć kwestii uczulenia wybieram tylko ekologiczne, certyfikowane. Moim ulubionym jest orzeźwiający krem do twarzy przeciw niedoskonołaściom Sanoflore z Organica, ale pewnie gdzieś indziej też można kupić. Naprawdę dobrze wygładza i oczywiście nie zawiera parabenów
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
mi najlepiej służą naturalne kosmetyki - jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby naturalny kosmetyk mnie uczulił, ale prawda jest taka, że często płacimy za coś co w nazwie ma słowo "eko" albo "naturalne" a to po prostu zwykła ściema, takie rzeczy trzeba kupować ze sprawdzonych sklepów, ja nie wyobrażam sobie dnia bez użycia kremu Living Nature z masłem Shea
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Ja też bardzo lubię naturalne, szczególnie te na bazie owoców, np. masła, balsamy, żele i peelingi.
 

Tatainka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2012
Posty
57
Punkty reakcji
0
a z natury próbowałyście tych rozreklamowanych kosmetyków Kingi Rusin Pat&Rub?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Ja stosuję tylko kosmetyki naturalne, ale by uniknąć kwestii uczulenia wybieram tylko ekologiczne, certyfikowane. Moim ulubionym jest orzeźwiający krem do twarzy przeciw niedoskonołaściom Sanoflore z Organica, ale pewnie gdzieś indziej też można kupić. Naprawdę dobrze wygładza i oczywiście nie zawiera parabenów

W przypadku alergików to i to, co ogólnie przyjęte za ekologiczne może uczulić. Zatem naturalne nie zawsze jest równe określeniu dobre. Kosmetyki musimy dobierać tak, by wszystko nam pasowało. To, co dla jednych jest super, dla innych niekoniecznie. Stąd lubię sobie poczytać informacje na ich temat, ale nie zawsze mogę dane kosmetyki zastosować. Przyczyny różne. Od wkładu pieniężnego począwszy, przez upodobania, po reakcje na moją skórę. Tak chyba ma większość z nas.
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Mówiły mi o firmach Londa i Max Factor.
Osobiscie przepadam za takimi "z wody"
 

Laroche

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
a z natury próbowałyście tych rozreklamowanych kosmetyków Kingi Rusin Pat&Rub?
Jestem ogromną fanką tej marki. Moimi faworytami są:
-masło do ciała z serii Spa: pachnie cytrusami, doskonale nawilża skórę a poza tym jest bardzo wydajne. Swój pierwszy pojemnik miałam przez dwa miesiące, a używałam go niemal codziennie.
-balsam do ust: rewelacyjny w czasie zimy, zapobiega pekaniu i przede wszystkim chroni. Pomarańczowy, różany i grapefruitowy są dla każdego, w zależności od upodobań, natomiast kawowy pozostawia na ustach złoty poblask, co nie wszystkim pasuje.
-ekoAmpułka do cery trądzikowej: nie mam problemów z trądzikiem ale mam cerę mieszaną, i zauważyłam znaczną poprawę. Stosowałam ją głównie na noc, żeby zapobiec porannemu "świeceniu się" czoła i nosa.
-latem bardzo fajny efekt dają olejek i balsam rozświetlający. Chociaż balsam jest subtelniejszy, delikatniej podkreśla opaleniznę. Drobinki zawarte w olejku są bardziej widoczne, co dobrze wygląda na dziewczynach o ciemnej karnacji i mocnej opaleniźnie.
-peelingi też są bardzo fajne, chociaż ich zapach odrobinę różni się od zapachu odpowiadających im balsamów. I niestety porównanie działa na niekorzyść peelingów.

Dobrze, kończę bo mój post zaczyna przypominać reklamę. Ale prawda jest taka, że wypróbowałam już niemal wszystkie produkty tej marki, więc w razie jakiś pytań, mogę podpowiedzieć.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Najlepsze będą zawsze te które same przetestujemy i okażą się OK :) Dla każdej z nas będą inne :)
 
E

Ejan87

Guest
A ja lubię Ziaję
smile.png
polskie kosmetyki i najlepsze są. Mają ładne zapachy i dobrze działają. Z tej serii mam krem do rąk, masło do ciała i mydło do kąpieli oraz kremy do twarzy. Poprostu uwielbiam ich markę
mruga.gif

Też lubię Ziaję :) podobają mi się zapachy kosmetyków, ich działanie oraz konsystencja. No i oczywiście cena ;) niedawno zakupiłam juz kolejne mydło do kąpieli, tym razem o zapachu pomarańczy :D oraz krem do rąk - kokosowy ;)
 
M

malami000

Guest
Ja ostatnio zaczęłam używać kosmetyków z L"OCCITANE i muszę przyzna, że są naprawdę świetne. Szczególnie polecam serię pielęgnacyjną z migdałami. Pięknie pachnie ;)
 

kropeczkablekitna

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
warszawa
Ja lubię ziaje...fajna cena i niektóre kosmetyki są naprawdę spoko np balsam z olejkiem arganowym. I pieknie pachnie:))) Kupiłam tez ostatnio w hebe balsam milky firmy greenland pachnie obłędnie i szybko sie wchłania. Cenowo i jakościowo fajne tez są kosmetyki Sanbern których jestem apsolutną fanką:)) Ostatnio nabyłam sobie u nich przez net krem z oczarem wirgilijskim do twarzy i jestem bardzo zadowolona. No i oczywiście mój ulubiony balsam z eskimoskiem ( który jest na opakowaniu) ;P też firmy Sanbern dużą jego zaletą prócz tego ze nawilża super jest to że jest bez barwników i konserwantów. Polecam:)
 

likaonem

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Lubię ziaję, ale ostatnio zaczęły mi się nudzić kosmetyki tej firmy. Słyszałam, że Soraya ma dobre tanie kosmetyki. Kupiłam sobie więc olejek do twarzy świat natury i jestem z niego baaaardzo zadowolona :D Teraz będę próbowała kolejnych kosmetyków tej marki :)

Olejkiem muszę się pochwalić, bo zarówno zapach, jak i nawilżenie robi wielkie wrażenie :D
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja aktualnie zakochana jestem w linii Fructis Goodbye Damage z amlą. Jeśli macie podniszczone włosy dziewczyny - bierzcie śmiało. Już po pierwszym użyciu widziałam różnicę, a teraz jest coraz lepiej!

.
 

DioresPL

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja lubię kosmetyki z Dove oraz Nivea,szczególnie że mam skórę wrażliwa, one bardzo fajnie nawilżają i dają poczucie komfortu. Do tego ładnie pachną,co jest ich plusem:)
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
W chwili obecnej - czyli w upay - najwazniejszym kosmetykiem jest dla mnie krem z filtrem. Moim ulubieńcem i faworytem jest P20 - ideął wśród filtrów :)
 

pucholapka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Alex19 napisał:
Jakie są najlepsze wg Was kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, a także inne produkty jakie miałyście? :) ja osobiście polecam olejek rycynowy, zagęszcza brwi i wydłuża rzęsy! Czekam na Wasze propozycje :D
jeżeli szukasz fajnych i sprawdzonych kosmetyków do pielegnacji ciała to koniecznie wypróbuj naturalne kosmetyki VEDARA a zwłaszcza - masełko mango do ciała z prawdziwym, 24ct złotem. Ja pierwszy raz miałam doczynienia z tymi kosmetykami u mojej przyjaciółki, która prowadzi kosmetycznego bloga i dostaje tego typu nowinki i nie sądziłam, że moze byc kosmetyk, który wygładzi skórę i pomoże zlikwidować rozstępy. A jednak byłam w błędzie! Jeżeli chcesz poczytać o ich działaniu to zajrzyj na stronę vedara pl
 
Do góry