najlepsze enrgy drinki

giron

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
Jakie są najlepsze energetyki?? zdarza mi się wypić coś takiego jak chodzę na siłkę, żeby się trochę podładować przed trenigniem. zastanawiam się które są najlepsze pod względem tych wszytskich dodatków typu witaminy itp. bo sporo tego na półce leży w sklepie, ostatnio trochę eksperymentuję, i sobie kupuję jakieś różne marki, nawet w ręce mi wpadło ostatnio coś co się nazywa chwdp ;D no smakowo wypada na tle innych takich napojów powiedziałbym na 5, i ma wzystkie te składniki typu B6, B12.... no taka ciekawostka :D to jak, może jakiś ranking?
 

grzesio_89

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
228
Punkty reakcji
7
Daj sobie spokój z napojami energetycznymi, w nich jest kofeina która zwiększa ciśnienie, cukry które nie pomagają schudnąć plus dużo chemii. Szkoda sobie zdrowie psuć, pewnie raz na jakiś czas nie zaszkodzi jak się napijesz. Ja dokładnie dwa razy piłem w życiu i więcej nie spróbuję, chwilę po wypiciu serce mi się rozkołatało i miałem uczucie niepokoju.
 

AuroraBorealis

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2016
Posty
46
Punkty reakcji
0
Jeśli naprawdę musisz coś takiego brać, to spróbuj raczej guarany.
A na witaminy polecam raczej zdrowszą dietę, nie chemię z puszki ;)
 

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
Jak już chcesz coś takiego brać przed siłownią to lepiej zastąp mocną kawą. Efekt dużo lepszy. A witaminami tej chemii nie nazywaj.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
A co myślicie o Blacku? Kiedyś piłam po Tigera, ale był niesmaczny fuj, a teraz zasmakowałam w tym z witaminami, ale nie wiem czy to dobry wybór, chociaż przyznam, ze lepiej się po nim czuję. Dużo ćwiczę i jeżdżę na rowerze to dla mnie dobrze robi taki drink,
 
Do góry